Biocodex, Biodermine

Biocodex, Biodermine

Nowoczesny krem dostępny w aptekach bez recepty opracowany na podstawie wyselekcjonowanych szczepów drożdży. Odtwarza biologiczną równowagę skóry przywracając jej zdrowy wygląd.

Biodermine jest wielowitaminowym preparatem komórkowym. Zawiera biologicznie czynny wyciąg z wyselekcjonowanych szczepów drożdży, bogaty w witaminy niezbędne dla rozwoju i równowagi skóry, a także dla utrzymania jej elastyczności. Dzięki specyficznym składnikom naturalnym i współczynniku pH zbliżonym do naturalnego, Biodermine umożliwia łagodne jej oczyszczanie. Ochrania i regeneruje naskórek, jest kremem znakomicie nadającym się do cer tłustych:

- przywraca do normy czynność gruczołów łojowych poprzez działanie naturalnych witamin grupy B: witaminy B6 i biotyny,

- przeciwdziała powstawaniu zaskórników - poprzez zahamowanie retencji łoju w porach dzięki właściwościom kwasu salicylowego,

- zmniejsza ryzyko infekcji, ogranicza wzrost drobnoustrojów poprzez bakteriostatyczne działanie kwasu salicylowego, benzoesowego, winowego i pH zbliżone do naturalnego,

- przeciwdziała świeceniu się skóry,

- ułatwia stosowanie kosmetyków,

- wzmaga elastyczność skóry, bez wysuszania i podrażniania.

Dla uzyskania najlepszego efektu należy stosować Biodermine dwa razy dziennie po dokładnym umyciu twarzy oraz jako maseczkę (dwa razy w tygodniu) rozprowadzić grubą warstwę kremu na powierzchnię twarzy i pozostawić bez zmywania.

Cena: ok. 18 zł / 24 g

Nie radzi sobie

Stosowalam jako krem na noc- przesuszyl twarz i raczej nie radzil sobie z zaskorniakami a moze po prostu zbyt krotko go stosowalam-tylko miesiac bo wtedy sie skonczyl i nie kupilam go wiecej.jest malo wydajny. Jestem przyzwyczajona do lekow przeciwtradzikowych na recepte wiec moze stad moje niezadowolenie.

Używam tego produktu od: miesiaca

Całkiem dobry

Krem dość dobry, ale można by było po opisie spodziewać się więcej. Zaznaczam, że ja nie stosowałam go do maseczek, służył mi jedynie jako kremik.

Jego plusy:
+ sprawiał, że moja skóra była matowa przez większość dnia
+ nie wysuszał mojej skóry
+ był dość wydajny (bez robienia maseczek)
+ delikatny zapach, który nie drażnił

Jego minusy:
- nie ograniczał powstwania zaskórników
- nie zauważyłam jakiejs większej poprawy stanu mojej cery, wypryski pojawiały sie w tym samym tempie

+/- na jego korzyść można jeszcze dorzucić to, że niedoskonałości może trochę szybciej się goiły, aczkolwiek ich ilość jakoś dratycznie sie nie zmniejszała

Być może za krótko stosowałam ten krem. Aczkolwiek lubiłam go i pewnie do niego wrócę, ale ze względu na jego właściwości matujące.

Stąd niestety tylko 3 gwiazdki. Mogłoby byc lepiej.

Bardzo dobry krem matujący.

Zalety:

- bardzo dobrze matuje (idealny na strefę T)

- nie podrażnia

- nie wysusza skóry

- nie powoduje powstawania nowych zaskórników, pomaga pozbyć się istniejących

Wady:

- nie nawilża skóry, dlatego trzeba stosować jeszcze jakiś inny krem nawilżający np. na noc

- ciężka konsystencja, trochę trudno się go rozprowadza

Polecam!

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesiące

beznadziejny

Kupilam ten krem, poniewaz dermatolog goraco go polecala. Kupilam go wlasciwie bez zastanowienia.
Przez jakis czas na policzkach pojawialy sie wypryski, teraz juz na cale szczescie zniknely, jednak zostaly czerwone przebariwenia na twarzy. Krem mial je zniwelowac i zapobiec ponownemu pojawieniu sie wypryskow na mojej twarzy.
Jednak kremu uzylam 3 razy. Niesamowicie odwodnil mi skore na policzkach, jednoczesnie moje czolo nigdy wczesniej sie tak nie swiecilo.
I ten okropny zapach!!!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Kiepski..

Jak dotąd uzywalam Normadermu i chyba do niego powróce bo nie znalazlam lepszego kosmetyku dla mojej cery, choć i ten nie jest super. Biodermine kompletnie u mnie nie działa, matuje na godzinkę a pozniej świecę się tak samo jak kiedyś. Kupiłam go dla siebie i dla kolezanki zachęcona opiniami, ale obie stwierdzilysmy ze to badziew :|

teoretycznie OK, ale wysusza

Krem generalnie spenia obietnice. Jako pierwszy krem w historii poradzi sobie z moją wiecznie świecącą się buzią-po kilku zastosowania była matowa przez cały dzień.
Ma dwa minusy jak dla mnie:
- obrzydliwy zapach, który utrzymuje sie stosunkowo długo na mojej skórze
- strasznie odwadnia-mimo ze mam naprawdę tłusta skórę, której nic nie było w stanie "pokonać" biodermine wyssało z niej resztki wilgoci
Jak dla mnie może byc uzywany na noci to zamiennie z nawilzającym specyfikiem.Uwaga! Trzeba nakładac go oszczędnie, ponieważ może sie wałkować".

Używam tego produktu od:2 mies

Nie dla mnie

W sumie nic nie zrobił mojej skórze złego- nie wysuszył nie pogorszył stanu ceru ale niczego dobrego tez nie dokonał. Matuje jak dla mnie niezadowalajaco i mam dziwne uczucie na twarzy po jego nałozeniu tak więc szukam dalej

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

tylko efekt matujący

Krem rzeczywiście dobrze matuje, ale w ogóle nie nadaje się pod podkład (wałkuje się) i nie ma działania przeciwtrądzikowego. Raczej nie wysusza skóry, co liczy się mu na plus.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Na mnie działa!!

Kupiłam po przeczytaniu recenzji na kwc! Krem jest bardzo dory spełnia moje wymagania, nie stosuje go dwa razy dziennie a mimo to efekt jest super! Nie wysusza, napina lekko cere i co najważniejsze przy tego rodzaju preparatów świetnie nadaje sie pod makijaż nie wałkuje sie ani nie warzy z podkładem, nawet moge powiedzieć ze go utrwala i cały dzień bez błuszczenia! Polecam

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Świetny!

Odkad pojawiły się moje problemy z tradzikiem przetestowalam mase kremow i innych specyfikow do cery tlustej i mieszanej, ze sklonnosica do tradziku. Po roznorakich zabiegach moja cera uporala sie z tradzikiem ale nie z lojotokiem. Na domiar zlego stala sie bardzo wrazliwa. Biodermine to najlepszy krem jaki stosowalam do cery tlustej. Pieknie matuje, lagodzi podraznienia, rozjasnia koloryt. Wcieram go dokladnie w skore twarzy dwa razy dziennie i wprost nie poznaje swojej buzi. Goraco polecam wszystkim ociekajacym tluszczem :)

Używam tego produktu od: 1 miesiac

nie pomógł i nie zaszkodzi

otóż to: spektakularnych efektów nie dał, ale także nie zaszkodził mojej buzi
używałam go jakiś rok temu, po zużyciu połowy opakowania dałam sobie z nim spokój

Używałam tego produktu kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Bardzo dobry kremik dla mojej skóry. Od 10 lat walcze z trądzikiem wypróbowałam już prawie wszystkie kremy. Trudno trafić na dobry. Biodermine uspokaja skórę, zmęczoną maściami na trądzik. Teraz mogę używać maści bez obaw, bo wiem,że dzięki biodermine nie będe wyglądać jak tłusty pączek któremu odpada skórka.Używam do tego maści Acne Derm i toniku bezalkoholowego. Rezultaty widać. Sam krem matuje i nawilża, pomaga pozbyć sie niespodzianek.Skóra jest czystsza i bardziej elastyczna.

Używam tego produktu od:miesiąca