Lirene Dermoprogram, Odświeżający żel pod prysznic

Lirene Dermoprogram, Odświeżający żel pod prysznic

Posiada silne właściwości nawilżające i intensywnie odświeżające dzięki kompozycji zapachowej. Kompleks trzech mikroalg jest bogaty w składniki odżywcze, proteiny oraz witaminy B1, B2 oraz mocznik - naturalny składnik NMF (naturalny czynnik nawilżający) sprawia, iż żel pozostawia skórę elastyczną i przyjemną w dotyku.

odświeżacz:)

Super produkt, bardzo ładnie się pieni, jest wydajny, a co najważniejsze zapach nie może się kojarzyć z niczym innym jak super maga świeżym zimnym prysznicem w 30 stopniowy upał:P, zapach to cud miód:) świeżość, orzeźwienie i uczucie długotrwałego odświeżenia oraz nawilżenia. Nie mam żadnych zastrzeżeń jeśli chodzi o ten żelik, polecam z czystym sumieniem:)

Lubię

Świeży zapach, dobrze się pieni, odświeża zgodnie z obietnicą, prysznic z nim, to czysta przyjemność :) Co do wydajności, to znikł w 1,5 tygodnia (używany przez 2 osoby co najmniej 2 razy dziennie albo i więcej przy upałach). Zapach jest taki unisex :) spodoba się facetowi i kobiecie, bo istotnie pobrzmiewa tam jakaś zmysłowa nutka. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 tyg. latem :)
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

dziwny ale polecam

Kupiłam go w promocji, za jakieś 7 zł. Jest dziwny - bardzo rzadki, przez co myślałam że będzie tragicznie niewydajny, ale nic z tych rzeczy - pieni się przyzwoicie, i ma całkiem fajny zapach - trochę męski, ale przełamany czymś ciekawym, zmysłowym. Mozna spróbować.

Używam tego produktu od:niedawna
Ilość zużytych opakowań:1/4

bardzo fajny

odpowaiada mi konsystencja zapch i wlasciwosci, choc moglby sie troszke bardziej pienic ale coz przezyjemy, mialam opakowanie 100ml chyba przy olejku do opalania

Satysfakconujący na lato

Bardzo dobry żel pod prysznic, który szokuje swoją niską ceną. Zapach raczej niezbyt ładny, ale nie też straszny. ;) Bardzo dobrze nawilża skórę, szczególnie w połączeniu z balsamem nawilżającym z tej serii. Oba stosowane razem wygładzają skórę, wyrównują koloryt. Jestem z niego bardzo zadowolona z polecam z czystym sercem. :D
W dodatku świetnie odświeża po ciężkim dniu. :D

Używałam tego kosmetyku przez niemal 2 miesiące / ilość zużytych opakowań: 2.

Bardzo fajny

Trafilam na niego zupelnie przypadkiem, akurat to byl pierwszy zel pod prysznic jaki stal na polce w sklepie. Mialam juz 2 opakowania i bede kolejne. Zaskoczylo mnie to, ze nie mialam po nim zupelnie wysuszonej skory a wrecz byla nawilzona, a wczesniej takiego efektu niestety nie bylo. Poza tym skora byla mieciutka i na zapach takze nie narzekam.

nijaki

Jest to kosmetyk, ktorego uzywanie nie sprawia mi kompletnie zadnej przyjemnosci, a niestety kupilam w makro od razu trzy opakowania :(. Zapach ziolowy i nieprzyjemny, opakowanie toporne. Myje dobrze, ale to robi kazdy zel. Nawilzenia nie zauwazylam, ale tez nie wysusza. Nie podraznia.

****

Gdyby nie ten zapach dostałby 5* bo zapach ma niezbyt przyjemny - taki ostry, ale można się przyzwyczaić
genialnie nawilża i wygładza skórę, bardzo wydajny - świetnie się pieni
niedrogi i ogólnie naprawdę dobry!

ilość zużytych opakowań: 1

zwyczajny

Dobry żel pod prysznic, ale bez zachwytów. Poczatkowo draznił mnie zapach, jakis taki eukaliptusowo - mietowy na moj nos. Ale da sie przyzwyczaic. Krzywdy skorze nie zrobil, ale tez nie jest jakis super nawilzajacy. Duzy minus za opakowanie - dziurka wylotowa jest zdecydowanie za duza, przez co zawsze wylewa sie zbyt duzo zelu i w rezultacie kosmetyk szybko sie konczy.