Lirene Dermoprogram, Body Colour, Nawilżający krem do stóp

Lirene Dermoprogram, Body Colour, Nawilżający krem do stóp

Intensywnie nawilżający krem do stóp działa zmiękczająco i wygładzająco. Swoje właściwości zawdzięcza hydroregulującemu kompleksowi – Lactil® + mocznik 10%, pod względem składu i działania zbliżonych do NMF (naturalnego czynnika nawilżającego). Krem doskonale koi i łagodzi.
Delikatna, nietłusta formuła kremu zapewni komfortową pielęgnację Twoich stóp.

trzy gwiazdki.. ot co.

Ja się nie zgodzę z opinią poprzedniczki. Krem jest o niebo lepszy od tego " do stóp przesuszonych".
Zapach był ładny, delikatny, nie to co w tym wymienionym wyżej. Uporał się ze strasznymi przesuszeniami mich stóp i schodzącą skórą. Dobrze nawilżał.

Używam tego produktu od: dawna

zrobił się kwas ;)

nie zrażona zakupem kremu do "stóp przesuszonych" postanowiłam jeszcze raz zaryzykować i dać szansę Lirene. ponownie popełniłam błąd ;) zaletą, która bije na głowę poprzednika jest zapach. lekko kwaskowaty, cytrusowy? w każdym razie znośny. nic to jednak, gdy wyjdziemy w zabudowanych butach w upalny dzień. po kilku godzinach stopy cuchną kwasem, jakby za przeproszeniem skisły. obrzydliwe!
jeśli zaś chodzi o właściwości pielęgnacyjne? ubogo. nie nawilża, ciężko się wchłania, nie wygładza. no bida z nędzą.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

dobry :)

Krem ma trochę lejącą konsystencję, ale wcale nie utrudnia to aplikacji ;) pachnie przyjemnie (tu duży plus, bo nie lubię mentolowych zapachów w kremach do stóp), rozprowadza się bardzo dobrze, szybko wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Nawilża dobrze (choć nie idealnie), zmiękcza, wygładza skórę. Przy regularnym stosowaniu stopy są zadbane i wypielęgnowane :)

Będę wypróbowywać inne kremy, ale do tego wrócę na 100%. Na chwilę obecną jest to mój nr 1 (choć troszkę do KWC mu brakuje ;))

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

nie nie i jeszcze raz nie

kupiłam go bo pani w sklepie powiedziała, że dobry
i zupełnie bez sensu zmarnowałam na niego pieniądze
moje stopy były w złym stanie(to znaczy zawsze utrzymywałam je w porządku i nie miałam problemów ale w te wakacje w związku z pracą i innymi czynnikami zaczęły się przesuszać, robić odciski i i nawet skóra trochę się rwała) więc postanowiłam użyć tego kremu
nie nawilża stóp ani troszkę, nie daje absolutnie żadnego wygładzenia nakłada się go na stopy i nic
poza tym nie podoba mi się jego formuła jest zbyt rzadki w porównaniu z tym kremem który mam teraz widzę, że to preparat, który do niczego się nie nadaje i szkoda w ogóle zawracać sobie nim głowę, lepki też chyba trochę jest
nic nie dało jego używanie mimo, że codziennie po kapieli wcierałam go w pięty czasem nawet w uszkodzonych miejscach czułam pieczenie;/
dziwi mnie, że ta firma wypuściła taki produkt na rynek

używam od ponad miesiąc ale na szczęście już przestałam
zużyłam prawie całe opakowanie

Nie polecam, ale decyzja nie n

Średni, niby nawilża, ale jednak po dłuższej chwili czuje że pięty już są suche a skóra zaczyna się ściągać (najpierw wmasowuje krem a następnie pozostawiam grubszą warstwę do wchłonięcia) to nieprzyjemne uczucie, wtedy ponownie muszę je posmarować.

Przyjemny i dobry

Regularnie stosowany bardzo dobrze nawilża i lekko zmiękcza skórę, w duecie z delikatnym peelingiem utrzymuje stopy w świetnej kondycji, bardzo dobrze radzi sobie też przy niewielkim zaniedbaniu stóp.
Krem ma przyjemną konsystencję - lekką a jednak treściwą, dobrze się wchłania, pozostawiając delikatną, absolutnie nie lepką i nie tłustą, warstwę ochronną, delikatnie i nie męcząco pachnie. Polecam do codziennej pielęgnacji.

na 5

Świetny produkt - przede wszystkim fantastycznie nawilża!!! Stopy po tym kremiku są nawilżone, gładkie miłe w dotyku!
Neutralny, nie aptekarski zapach! Dobrze się rozsmarowuje i błyskawicznie wchłania. Wydaje się, że starczy na długo, bo nie trzeba wiele preparatu, by nawilżyć stopy.
Pielęgnacja stóp z tym kremikiem to sama przyjemność! :)

Używam tego produktu od:kilka tygodni

nawilża i pachnie

Kupiłam ten kremik bo zmianie szaty graficznej Erisa, aktualnie występuje jako część serii Body Colour, ale zapewniono mnie że to ten sam produkt :)

Przede wszystkim jest bardzo przyjemny w użyciu i taki dość treściwy, nie będąc przy tym tłustym. Dobrze się rozsmarowuje i błyskawicznie wchłania. Bardzo przyjemnie pachnie, w końcu ktoś przestał mi wmawiać że stópka musi zalatywać cytrynką ;)

Nieźle działa - rano nasmaruję stópkę a wieczorem jeszcze czuję krem na śródstopiu (no na pięcie gorzej, ale ona w ogóle jakaś pancerna jest ).

Edycja: Niestety, krem nie daje żadnych długofalowych efektów, nie leczy popękanych pięt. Nie kupię więcej.

Używam tego produktu od: lato 2006

bdb

Kremik przyjemnie się rozsmarowuje i szybko wchłania. Po kilku zastosowaniach widać efekty: skóra jest zdecydowanie bardziej miękka. Oczywiście efekt się utrzymuje jesli krem stosuje się regularnie, odstawienie grozi natychmiastowym powrotem szorstkich stóp.

Dobry

Krem dobry.

-zapach, no nawet ładny, trzeba przyznać
-konsystencja- lekki, łatwo się wmasowuje, chociaż do stóp wolałabym coś bardziej treściwego, bo stosuje przede wszystkim na noc,
-wchłanianie- dosyć szybko
-działanie- nawilża ładnie.

Ale poszukam swojego KWC w tej kategorii, on nim nie został.

na piątkę

Po tym, jak kremik do stóp PharmaCF z olejkiem z Lemongrass przestał być dla mnie osiągalny, Eris godnie zastąpił jego miejsce. Jedynie jest droższy i nie pachnie tak ładnie limetkowo, w zasadzie zapach kremu Eris jest niewyczuwalny, więc jak dla mnie jest ok. Krem bardzo dobrze zmiękcza i nawilża stopy. Jest świetny, nie mam się do czego przyczepić. Dodam, że używam go w połączeniu z peelingiem do stóp PharmaCF i ten duet jest niezastąpiony!

dobry

skosilam sie na niego bo dosc tani i ladnie wyglada ale tez dobrze nawilza jak sie okazalo :)
ladnie pachnie daje przyjemne uczuscie na stopach szczegolnie po 12h pracy stojacej :)
jest dosc tlusty ale za ta cene nie mozna wiecej wymagac :)