KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 62% osób
    SpoXi
    3 maja 2010 o 21:14
    Same plusy :)
    Kupiłam ponad 5 miesięcy temu (!) , czyli od razu mówię, że jest bardzo wydajny! Konsystencja bardzo przyjemna (nie lubię jak mi się coś przelewa przez palce), zapach delikatny praktycznie niewyczuwalny, dobrze odświeża i myje. Nie miałam po nim żadnych objawów alergicznych ani żadnych zapaleń. Bardzo wygodny dozownik z pompką. Z tego względu, że przeczytałam kiedyś, że żele do higieny intymnej powinno się często zmieniać to pewnie zbyt prędko do niego nie wrócę, ale za dłuższy czas zdecydowanie! :D Gorąco polecam - bardzo dobry żel do higieny intymnej Drogie Panie. :) Używam tego produktu od: 5 mies. Ilość zużytych opakowań: 1
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

nellycor
    5 grudnia 2009 o 17:08
    2 / 5
    Taki sobie
    Moim zdaniem żel jest tylko żelem z nazwy,gdyż jego konsystencja jest na tyle rzadka,że trudno go używać.Wypróbowałam wiele preparatów i ten akurat nie przypadł mi do gustu.Plusem może być dozownik z pompką i delikatny zapach. Używam tego produktu od:1 miesiąc Ilość zużytych opakowań:1

Bonnemort
    7 lipca 2008 o 12:43
    3 / 5
    dobry
    Jest dobry bo odświerza zwłasza jak mam okres to jest przydatny gdyż zabija nie do końca przyjemny zapach. Ale przy dłuzszym stosowaniu zaczyna mnie skura szczypac wiec stosuje go tylko gdy mam okres. Ale z racji na cene to jest dobry produkt Używam tego produktu od:1 roku Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

JaAgathaKa
    13 maja 2008 o 21:40
    do wszystkiego
    używałam go do mycia wszystkiego :) - twarz, całe ciało i okolice intymne , wspaniale mi służył do golenia :) Jeśli chodzi o twarz to zaznaczę, że mam tłusto/mieszaną i wielkie skłonności do podrażnień i czerwienienia się. On nie podrażnia, delikatny ale trochę wysusza.Zmieniłam go na Babydreama, który zawiera panthenol i bardziej mi odowiada dlatego daje 4 gwazdki. Lubię takie wielofunkcyjne kosmetyki, bo jak wyjeżdżam mam mniej do dźwigania :)Używam tego produktu od:roku Ilość zużytych opakowań:ojjjjj duuuuużo nie liczyłam, ale z 10 chyba bedzie :)

201701051337
    30 października 2007 o 22:18
    Łagodzi i leczy
    Kupiłam przypadkowo. I od razu pokochałam. Ten żel jest wyjatkowy, gdyż jak żaden łagodzi wszystkie podrażnienia bardzo szybciutko, dokładnie oczyszcza pozostawiając naturalną barierę ochronną. Wygodne opakowanie, higieniczny dozownik. Bardzo wydajny. Dla mnie same plusy. Od kiedy go używam zapomniałam co to zapalenia. Dla mnie najlepszy. Używam tego produktu od:lipca Ilość zużytych opakowań:1

Kamlisa
    14 września 2007 o 8:33
    2 / 5
    nie przepadam
    Niezbyt drogi, wydajny. W miare wygodny, choc konsystencja niezbyt mi odpowiada - jest zbyt rzadki. I nie pasuje mi brak jakiegokolwiek zapachu. Wiem, ze dla alrgików to może zaleta, ale ja nie czuje odświeżenia...Kończe i kupie inny. Używam tego produktu od:tygodni Ilość zużytych opakowań:1

Agata83
    8 czerwca 2007 o 12:54
    5 / 5
    Używam tego żelu na zmianę z drugim z tej serii. Gdy mi się kończy kupuję następne opakowanie. Właściwie częściej wybieram ten niebieski, bo podoba mi się zapach. Ten jest bezzapachowy. Też nie podrażnia i jest delikatny. Ma wygodne opakowanie. Tak jak już pisałam w recenzji drugiego żelu wydaje mi się, że stara wersja (ta ze zdjęcia) i nowa (taka w srebrnym opakowaniu) się nie różnią. Sądzę, że składu nie zmienili. Używam tego produktu od: jakiegoś czasu Ilość zużytych opakowań: kilka

Lilia Wiktoria
    11 marca 2007 o 13:01
    Dobrze łagodzi
    Bardzo dobry żel do higieny intymnej.Lubię go, bo świetnie łagodzi podrażnienia,delikatnie myje i fajnie odświeża.Ma tez wygodne opakowanie i jest bardzo wydajny.Polecam zwłaszcza wrazliwcom! Używam tego produktu od:2 miesięcy Ilość zużytych opakowań:1

naika83
    15 stycznia 2007 o 19:15
    bardzo dobry
    Dobry żel, rzeczywiście bez zapachu, nie podrażnia, łagodzi i koi. Kupię jeszcze nie raz :) Nie wiem jak sprawuje się w przypadku kobiet w ciąży, ale mi służył doskonale. Nie daję pięciu gwiazdek, bo jednak moim faworytem jest niebieski, odświeżający Lirene. Wydajny, no i ma dozownik! :) Używam tego produktu od: Ilość zużytych opakowań: 1 op.

jaga_2001
    15 września 2006 o 0:06
    swietny
    Od dluzszego czasu szukalam po sklepach zeli do higieny intymnej, ktory w skladzie nie zawieralby SLS ani nawet jego pochodnych, ktore jak wiadomo potrafia uczulic (niestety ale polecany i chwwalony przez wszystkich lactacyd pochodne SLS, wlasnie zawiera = ammonium lauryl silfate (and) TEA-lauryl sulfate). I znalazlam. Mimo, ze szukalam zelu idea25 to po przeczytaniu skladu zelu lirene od razu, bez zastanowienia go kupilam. Obecnie jest w nocym nieprzezroczystym, mleczym opakowaniu. Kosmetyk jest lekko zoltaweego koloru, dobrze sie pieni,, swietnie splukuje, pozostawia uczucie swiezosci. Tak jak zapewnia producent, nie ma zapachu. Lagodzi wszelkie podraznienia i to w dosc szybkim czasie. Idealem w nim jest to, ze nie zawiera konserwantow. Jest rowniez wydajny. Mam go od pol mieiaca i zuzylam pol butelki, mimo, ze siegam po niego najmniej 3 razy w ciagu dnia ;) Plus za dozownik :) Używam tego produktu od: konca sierpnia Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

otakou
    2 czerwca 2006 o 14:40
    doskonały
    Doskonały zel do higieny intymnej. Kosmetyk jest niezwykle delikatny, bardzo łagodny, nie podrażnia, nie wysusza skóry, a jednocześnie bardzo skutecznie myje. Płyn jest bezwonny, nie pieni się, ma dość rzadką konsystencję, w krótkim składzie nie zawiera SLSów. Płynu często używam również do mycia twarzy - sprawdza się lepiej, niż niejeden preparat do oczyszczania twarzy i zmywania makijażu. Można też nim myć całe ciało i używać zamiast pianki do golenia, na pewno skóra na tym tylko zyska. Dla mnie po żelach Tess Idei25 to drugi KWC wśród żeli do higieny intymnej. Polecam!

Anett_
    13 września 2005 o 19:27
    Bardzo dobry.
    Napis widniejący na etykiecie płynu ("z wyciagiem z przywrotnika"), sugeruje , iż jest to reaktywacja kosmetyku :) Tak czy tez inaczej, udana, jestem mile zaskoczona właściwościami produktu. Konsystencja- miękka, żelowa, delikatna, niemal fizjologiczna. Płyn prawie zupełnie się nie pieni, co w moich oczach stanowi ważny atut, przy czym- świetnie myje i odswieża. Kwaśne pH , niemal identyczne z fizjologicznym, procentuje łagodną pielegnacją oraz harmonizuje z naturalną osłoną organizmu. Nie wywołał absolutnie zadnych podrażnień. Jest prawie całkowicie bezwonny. Pozwala w sposób zauwazalny utrzymać barierę ochronną organizmu, zdecydowanie godny uwagi.

joda
    25 kwietnia 2005 o 18:47
    bardzo przyjemny
    Jako kobieta w ciąży nie znalazłam póki co lepszego specyfiku do higieny intymnej. Nie ma zbyt wyrazistego zapachu, i dobrze, wiadomo, że nie ma niepotrzebnych ewentualnych podrażniaczy. Nie przydarzyło mi się jeszcze, odpukać, żadne podrażnienie czy infekcja. Jest bardzo wydajny. Przy codziennym prysznicu starcza na naprawdę bardzo długo. Używam go czasem w zastępstwie pianki do golenia nóg i też się spisuje. ilość zużytych opakowań: konczę pierwsze i na pewno nie ostatnie