Lirene Dermoprogram, Mleczko myjące pod prysznic

Lirene Dermoprogram, Mleczko myjące pod prysznic

Działa regenerująco, chroni skórę przed wysuszeniem oraz poprawia jej kondycję dzięki specjalnie dobranym składnikom aktywnym. Zawarte w mleczku proteiny ryżowe tworzą na powierzchni skóry film nawilżająco-ochronny dający uczucie nawilżenia i komfortu przez długi czas. Mleczko posiada niezwykle aksamitną konsystencję potęgującą przyjemność stosowania produktu.

Zróbcie coś z zapachem !!

Będąc na długim weekendzie, wypełnionym basenami i innymi takimi rzeczami musiałam zaopatrzyć się w coś do mycia pod prysznicem, bo mydłem bawic się nie lubię. Nie wąchałam tego paskudztwa, zachęciła mnie nazwa : mleczko. No ok pomyślałam, spróbujemy. Oczywiście zawiodłam się, owo mleczko śmierdzi niemiłosiernie i tak intensywnie, że aż łzy mi ciekną, a gdyby tego było mało w połączeniu z twardą wodą dało mieszankę wybuchową - i hop! Wyskoczyły mi strasznie swędzące wypryski na udach :/ Oto wszystko co mi ten specyfik przyniósł. Oczywiście nie wspominając już o żadnym nawilżaniu.Jednak będę łaskawa i dodam gwiazdkę, bo dobre z niego mydlo do rąk.

słabe

Jakość poniżej średniej.Rzadkie, niezbyt dobrze się pieni.Irytujący, świdrujący zapach.Moja skóra była daleka od doskonałości, gdy go używałam- bywała chropowata, jakby delikatnie podrażniona.Nie czułam się po kąpieli jakoś wybitnie odświeżona.Ogólnie nie jestem więc zadowolona.Ewentualnie mogłabym go używać,ale zapach doprowadzał mnie wprost do furii. :D No a poza tym kosmtyk do mycia ciała musi być delikatny, ma nie krzyżować szyków balsamom pielęgnacyjnym i nie dokładać im roboty.Wymagam dużo więcej ponad to, żeby mył.Skóra musi być po nim gładka,miękka i nie przesuszona.To mleczko nie zapewniało mi takich rezultatów, co jest tym bardziej niewybaczalne, że jest właśnie mleczkiem, czyli czymś z natury bardziej odżywczym, niż zwykły żel.Miałam więc prawo trochę więcej wymagać, tymczasem zawiodło mnie znawet w podstawowych sprawach.

przyjemny

Najpierw plusy. Uwielbiam taką konsystencję: mleczną, gęstą. Zapach dla mnie przyjemny, neutralny, coś w stylu kremu Nivea Soft. Świetnie się pieni, jest wydajny, pozostawia uczucie czystej, odświeżonej skóry.
Bardzo estetyczna butelka, ładnie wygląda na półce.
Minusy: Nie zauważyłam specjalnych właściwości nawilżających ani pielęgnujących. I tak muszę użyć balsamu. Ale nie wysusza skóry.
Słowem: przyjemny w użyciu, zwolennicy mlecznych żeli obu płci powinni być zadowoleni, jeśli będzie im odpowiadał zapach, nie wiem czemu tak kontrowersyjny.

bardzo dobry :)

dla mojej ususzonej skory jest bardzo dobry, nie wysusza, wrecz nawilza, skora jest po nim mila, nie sciaga, osobiscie bardzo go lubie. Zapach tez mi odpowiada, taki lekki i dyskretny, ale swiezy
Konsystencja raczej tresciwa, dobrze sie rozprowadza na ciele, a i cena nie jest kosmiczna

a jakie tam mleczko?!

Ogólnie sądzę, że jest to niezły żel pod prysznic, jednak nazwa mleczko została użyta baaardzo na wyrost...

Nie nawilża, ale też nie wysusza skóry, zdecydowanie za rzadkie jak na "mleczko" i za mało odżywcze(albo...hmmm...ja mam inne skojarzenia, dla mnie mleczko powinno być bardziej treściwe i nawilżająco-natłuszczające).
Zapach to kwestia indywidaualna, mnie się akurat podoba. Jest to zapach typu "nivea/dove", ale nie taki banalny, raczej delikatny.
W hipermarketach cena kształtuje sie w granicach 8zł. bez promocji, dlatego polecam spróbować.
Według mnie zdecydowanie lepszy od wszystkich używanych dawno temu(nie tknęłam od kilku lat) przeze mnie żeli Palmolive i FA, które programowo wysuszały mi skórę.

Tylko trzy gwiazdki, bo uważam, że nazwanie tego żelu mleczkiem jest pewnym nadużyciem... Zresztą zaobserwowałam, że ostatnio firma Eris rozbuchała swój marketing do granic absurdu, min.nazywając w jednym ze swoich produktów wit. E "witaminą szczęścia" :D
(he,he, a ja naiwna myślałam, że to tzw. wit. młodości...)

Ilość zużytych opakowań: jedno całe i pewnie sie jeszcze skuszę :)

nigdy więcej

Myje i pieni się poprawnie. Nie zauważyłam efektu nawilżenia czy wygładzenia skóry. Za to zapach ma tak odpychający, że wylądował w dozowniku jako mydło do rąk. W ten sposób cała rodzina pomogła mi się go pozbyć.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Przyjemne w użyciu

Bardzo dobrze myje, nie wysusza skóry, ładnie pachnie, mimo, że ma dosyć rzadką konsystencję, jest wydajne. Dla osób z bardzo suchą skórą może być za mało "tłuste".

Dobry produkt

To dobry kosmetyk, naprawdę warto po niego sięgnąć - jest niedrogi, łatwo dostępny ;) wydajny, dobrze się pieni, myje łagodnie. Obietnice o jakimś doskonałym nawilżeniu są jednak troszkę na wyrost, nie ma się tu oszukiwać, balsamu czy kremu do ciała trzeba będzie użyć z pewnością - ale to mleczko pod prysznic nie wysusza dodatkowo skóry, tak jak robi to wiele innych żeli, nie ściąga jej, nie powoduje swędzenia czy łuszczenia. Dobry kosmetyk - nie jest może oszałamiający, ale przyzwoity. Dla mnie jedną zasadniczą wadę, ciężką do przejścia - nienawidzę zapachu!

bardzo zwyczajny

Zaskoczyło mnie, że jest taki rzadki, jednak nazwa "mleczko" - zobowiązuje.
Przez tę konsystencję, trudno go używać pod prysznicem, bo się rozvchlapuje, no i w konsekwencji jest koszmarnie mało wydajny.

Efektu, choćby minimalnego nawilżenia - nie zauważyłam.

jest ok!

W sumie to mnie nie zachwycił, choć nie mam mu wiele do zarzucenia. Zapach może być, delikatny i słodki, "kremowy". Pieni się dobrze, choć trzeba go użyć w troszke większej ilości, jest rzadki więc raczej niebardzo wydajny. Nie wysusza, może i na krótką chwilę nawilża, ogólnie skóra jest przyjemna w dotyku. Nie ma niestety takiego poślizgu na skórze jak Oil Shower Silk Dove. W relacji cena-jakość zasługuje na 4 *. Myślę że będę do niego wracać.

Dobry

Naprawdę dobry produkt. Mam przeraźliwie suchą skórę na ciele i większość wynalazków do użycia pod prysznic wysusza mi ją jeszcze bardziej. To mleczko nie. Jest naprawdę nawilżające, wspaniale się rozprowadza za pomocą gąbki, dobrze spłukuje, skóra jest po nim miękka i nawilżona (balsamu naturalnie muszę użyć, ale nie spotkałam jeszcze nic takiego, po czym nie musiałabym używać balsamu). Będzie wydajny - wystarczy niewielka ilość, a pieni się bardzo dobrze. Ogólnie - zdecydowanie warto polecić, szczególnie, że jest naprawdę niedrogi (ja zapłaciłam mniej niż 10 zł). Jedyne co mi się niezbyt podoba, to trochę dziwny zapach (nie mogę dociec co to takiego), na szczęście niezbyt intensywny.