Clarins, Multi-Active Jour Protection Plus [Multi-Active Day Cream All Skin Types] (stara wersja)

Krem na dzień chroniący przed pojawieniem się pierwszych oznak starzenia się skóry, do aktywnej pielęgnacji młodej cery. Multi-Active czerpie siłę z pozytywnego działania światła dziennego - dzięki syntezie witaminy D, a chroni przed jego szkodliwym wpływem. Krem pomaga cerze zachować stan idealnej równowagi. Intensywnie nawilża, chroni przed skutkami stresu, zmęczenia i zanieczyszczeniami środowiska. Nawet pod koniec dnia rysy twarzy nie są ściągnięte i nie pojawiają się mimiczne zmarszczki. Krem dopasowuje się idealnie zarówno do ciepłego jak i chłodnego klimatu.

Dobry

Kremik utrzymuję skórę w dobrej kondycji od rana do wieczora. Nie uczula, a z tym mam czasem problem. Dobrze się wchłania i zdecydowanie nadaje się pod makijaż. Twarz wygląda świerzo.
Jednak słabo nawilża i na policzki muszę go nakładać bardzo dużo. Czasem muszę niestety zastosować inny krem nawilżający. Myślę, że lepszy będzie na wiosnę - lato niż zimę. Troszkę przeszkadza mi też jego intensywny zapach.
Zwyczajnie dobry, nie jest to KWC.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

objawienie!

chyba po raz pierwszy w zyciu poczulam sie tak swietnie po uzyciu kremu.

fantastycznie sie wchlania, ma przyjemny zapach, konsystencje. skora jest odswiezona i taka jakby napieta, ale w sposob niebywale mily.

swietnie sprawdza sie pod makijaz, nie roluje sie, nie pozostawia tlustego filmu.

polecam z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: raz na jakis czas od poltora roku.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Bomba witaminowa

Krem jest super, nie obciąża skóry. Ma przyjemny zapach i konsystencje. Dobrze nawilża ale nie przetłuszcza. Jest bardzo wydajny. Mozna nakładać pod makijaż. Polecam cena jest dosyć wysoka ale warto!

Używam tego produktu od: 1 mc

Rewelacyjny

Doskonale się wchłania, przyjemnie pachnie i wręcz czuć, jak nawilża. Jest dość gęsty i można go ekonomicznie stosować.
Nie sądziłam, że krem do twarzy może dawać tyle przyjemności ;)

Używam tego produktu od: 11/2009

polecam

Bardzo dobry krem. Nie zapycha porów, zmiękcza i wygładza skórę. Zawiera mnóstwo roślinnych wyciągów. Ma przyjemna konsystencję. Przeciętna wydajność. Naprawdę dobra jakość jak to u clarinsa. Cena niestety wysoka choć jak na tę półkę to nienajgorzej.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku
Ilość zużytych opakowań:1 + próbki

Bardzo dobry,godny polecenia:)

Kosmetyk jest bardzo dobry: świetnie mawilża, uelastycznia skórę, wygładza ją. Ma jednak jedną wadę: świeci mi się czółko godzinę po jego użyciu. Mam cerę mieszaną, czoło jest najbardziej przetłuszczającą się częścią mojej twarzy. Także używam tego kremu w dni, kiedy nie idę między ludzi (np. do pracy) i nie muszę nakładać podkładu, bo wiem, że ten zaraz spłynie. Mimo to lubię stosować multiactiva,bo gwarantuje doskonałe nawilżenie, nie zapychając. Gdyby nie powodował świecenia... Spróbuję Eclat du Jour, może będzie się lepiej sprawował. A multiactiva z czystym sumieniem polecam osobom o cerach nie przetłuszczających się

Używam tego produktu od: 3 tygodni, sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie I

Solidny krem

Bardzo przjemny, odżywczy krem. Dobrze nawilża, ładnie pachnie, zmiękcza rysy twarzy, nie uczula i jest dość wydajny.
Jedyny minus- nie poleciłabym go do skóry tłustej- w stosunkowo krótkim czasie po aplikacji zaczynamy się niestety świecic.

Doskonały

Od kiedy pamiętam miałam problemem z doborem kremu gdyż każdy, mimo mojej mieszanej cery, zdawał się ściągać moją twarz nawet gdy nakładałam go więcej niż zwykle.

Z początku byłam nastawiona sceptycznie, gdyż mam dopiero 22 lata ale kosmetyczka na stoisku dala mi próbki tego kremu i jego nocnego odpowiednika. Jest to pierwszy krem, który nie ściaga mojej twarzy, ma przyjemny,staroświecki zapach. Jedynym minusem jest opisana przez poprzedniczki tłusta powłoczka, która mnie irytuje ale podejrzewam, że jest to kwestia przyzwyczajenia.

Zdecydowanie polecam serię zarówno na dzień jak i na noc.Używam tego produktu od:2mcy

Średni

Właściwie ten krem jest niezly, ale czegoś mi w nim brakuje. Wspaniale pachnie, dobrze sie wchłania, nadaje się pod makijaż, nawet dla mieszanej cery, ale nawilża niestety słabo, dlatego go raczej nie kupię. Fakt, rysy w jakiś sposób zmiękcza.

Używam tego produktu od:4 m-ce

KWC

Zużyłam już dwa słoiczki i wiem, że nie znajdę dla siebie nic lepszego. Krem z kategorii tych, które pozwalają zapomnieć o wszelkich problemach z cerą. Wspaniale pielęgnuje, nawilża i zapewnia skórze długotrwały komfort.

Świetnie się wchłania, pozostawia delikatny ochronny film, doskonale sprawdza się pod makijażem. Uwielbiam go również za to, że nie zapycha porów, przeciwnie odkąd go używam, zapomniała, że jakiekolwiek pory mam ;)

Nadaje się na dzień i na noc, pięknie, delikatnie pachnie, a stosowanie go to prawdziwa przyjemność.

Jest odrobinę mało wydajny, tak znakomicie się wchłania, że można go nakładać i dokładać, sama przyjemność.

Do tego prześliczne opakowanie.

Ach, czysta przyjemność, nie zamieniłabym go na żaden inny.

Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

tylko wersja dla suchej skóry

Wróciłam do tego kremu po długiej przewie i różnych eksperymentach z nowościami, które nie zawsze były dobre dla mojej cery. Zaznaczam że najlepsza dla mnie jest wersja tego kremu ( dry skin) a nie ( all skin types), która zupełnie mi nie odpowiada. plusy:
masełkowa konsystencja, wygładza i zmiękcza skorę,pielęgnuje, świetny pod makijaż, nie uczula, nie powoduje wyprysków, skóra jes dobrze nawilżona i odzywiona, jest to niewątpliwie jeden z najlepszych kremów z górnej półki.
minus:
poliakrylamid w składzie no ale niech minusy nie przysłaniają nam plusów;)
Ilość zużytych opakowań: niecałe opakowanie

bardzo lubie!

Kupilam ten krem zachecona dzialaniem nocnej wersji. I nie zawiodlam sie. Uzywam wersji zelowej z racji przebywania w dosyc wilgotnym klimacie. Swietnie sie tu sprawdza. Krem- zel ma przyjemna konsystencje, kolor i zapach. Szybko sie wchlania, mozna na to spokojnie nalozyc baze pod makijaz lub filtr sloneczny. No i cudownie nawilza! Uwielbiam go i gdyby nie ta cena w polskich perfumeriach. POlecam zakupy na lotniskach!

Używam tego produktu od:2 miesiecy

Cudny!

No i znowu Clarins jest najlepszy i znowu dzięki Gosi go poznałam :) Z iloma cudnymi facetami ta moja Gosia mnie poznała :D

Zalety:

-nawilza
-odżywia, uspokaja ją
- nie zapycha mojej wiecznie zapchanej gęby
robi z nij prawdziwy aksamit
-pięknie pachnie
- świetnie się rozprowadza
- makijaż sie przykleja do niego, trzyma cały dzień i ślicznie wygląda

Wady:
- cena :( ale idzie w parze z jakością
Ilość zużytych opakowań: 1 i jak na dzień dzisiejszy będzie więcej