KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

IsaDora Express Star Lash Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

2,4 na 512 opinie

Kupi ponownie: 8% osób
    slodka0018
    25 października 2013 o 12:36
    Nie robi nic !
    Ten tusz nic nie robi z moimi rzesami , jest to dusz pogrubiający a nawet efektu nie widac po 3 warstwach nałożenia go . Jak na tą firme i tą cene oczekiwałam efektow a tu klapa .... Używam tego produktu od: dawna Ilość zużytych opakowań: 1

Anev0
    6 sierpnia 2011 o 12:46
    4 / 5
    Dla delikatnego make upu
    Moja ocena składa się z plusów i minusow do plusów zaliczyć można Fajnie rozdziela rzęsy Ma przyjemną szczoteczkę do nakładania Ładne opakowanie Delikatnie pokreśla rzesy Minusy Dlugo schnie zostawia slady na powiece łatwo się zmywa Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: jedno

mrsboruc
    19 sierpnia 2010 o 19:05
    To IsaDora ma być?
    Nałożyłam go. Pogrubienie - minimalne. Wydłużenie - zaraz, zaraz, jakie wydłużenie? Tusz po jakimś czasie zaczyna tworzyć kurze nóżki na końcówkach rzęs, co wygląda okropnie. Długo schnie po nałożeniu. Nie, nie, nie.Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: pół

stargazer
    17 grudnia 2007 o 14:50
    eeee...
    Lubię firmę IsaDora, ale ten tusz im się nie udał. Pogrubia, owszem, ale prawie wcale nie wydłuża. To jeszcze nie byłby taki wielki problem - najgorsze jest to, że... w ogóle nie trzyma się rzęs. Osypuje się, wykrusza i po 2-3 godzinach nic z niego nie zostaje, jakbym w ogóle nie pomalowała rzęs. Ostatnio moja mama tez się dała na niego nabrać i ma takie same doświadczenia. Używam tego produktu od: ok. 2-3 lata temu miałam 1 opakowanie Ilość zużytych opakowań: 1

kasiasiar
    22 października 2007 o 10:15
    klej do rzęs
    mam odcień 20 deep black kolor ładny- głęboka czerń szczoteczka bardzo gęsta tusz jest bardzo gęsty, szczoteczka nabiera go ponad ilość wystarczającą. Skleja, tworzy "kurze stopki", wolno schnie więc długo nie można mrugać zeby nie odbić tuszu na powiece Używam tego produktu od:6 mcy Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

hrabina23
    24 marca 2007 o 15:58
    4 / 5
    Wart wypróbowania
    Mialam ten tusz w wakacje. Nie podrażnia wrażliwych slabych rzęs. Super dziala zwlaszcza przez pierwsze 2 tyg stosowania. Mialam go w wersji nie wodoodpornej więc zwlszcza w upaly czasmi leciutko zaznaczal się na górnej powiece ale generalnie nieźle się trzymal. Na pewno wypróbuje inne tusze tej firmy i kto wie czy nie kupie go ponownie. Używam tego produktu od: używalam w wakacje przez ok 3 m-ce Ilość zużytych opakowań:1

besciara
    24 marca 2007 o 14:45
    3 / 5
    Nie przywiązuj się do tuszu ..
    Bardzo lubię cienie Isa Dora i dałam się skusić na maskarę tej firmy. Na początku byłam oczarowana, głównie ze względu na fakt, że tusz wydłużał i pogrubiał moje rzęsy tak jak chciałam. Dodatkowym atutem był fakt, że wystarczyło nim raz przeciągnąć rzęsy by uzyskać zadowalający mnie efekt. Euforia minęła po kilku miesiącach. Zaczęło się od tego, że tusz pozostawiał bardzo dużo resztek na końcu grzebyczka i sklejał moje rzęsy. Nauczyłam się jednak niwelować nieprzewidziane niespodzianki tuszu i jestem zadowolona. Lubię naturalnie wydłużone rzęsy, a taki efekt daje ten tusz. Zdecydowanie nie polecam osobom, które lubią mocny makijaż bo kilkakrotne nałożenie tuszu bardzo skleja rzęsy i wyglądają wtedy jak grube, przerzedzone kikuty. Używam tego produktu od: roku Ilość zużytych opakowań: 1

23 sierpnia 2006 o 12:15
    bardzo kiepski
    Koszmarny tusz! Chyba najgorszy jaki miałam:( Opakowanie gigantyczne (12ml), nie sposób zużyć przed wyschnięciem. Konsystencja za gęsta jak dla mnie, ciężko się nim umalować. Efektu wydłużenia nie zauważyłam, zaś jeśli chodzi o pogrubienie, to i owszem! Znakomicie skleja wszystkie rzęsy, przez co wydają się niesamowicie grube;) tylko tracą znacznie na gęstości:D Do tego strasznie się kruszy. I nie zgadzam się z Hyang, że można go porównać z Celią, moja mama twierdzi, że Celia była o niebo lepsza. Używam tego produktu od: Ilość zużytych opakowań:troszeczkę z jednego i nigdy więcej!

aios
    5 lutego 2005 o 16:02
    nie dla mnie
    zacznę od plusów:eleganckie opakowanie, b.ładny głęboki czarny kolor tuszu , nie rozmazuje się , nie kruszy i nieźle pogrubia , ale w ogóle nie wydłuża i to dla mnie jest dyskwalifikujące poza tym ciężko się nią umalować tuż jest b.gęsty i trzeba się troszkę namęczyć żeby uzyskać jakiś efekt :(

Damiana
    23 października 2004 o 1:55
    5 / 5
    super....super!!!!
    Widzę, że innym recenzentkom nie odpowiada ale dla mnie jest naprawdę dobry, poniewać mocno pogrubia. Rzęsy są ładnie podkreślone i jeszcze do tego wydłużone. Ma głeboką czerń co nie zawsze widać w innych tuszach. Nie rozmazuje się, nie kruszy. Bez zastanowienia kupię drugie opakowanie

alinab
    9 stycznia 2004 o 15:28
    mizerny
    Mimo wielkich starań mogę nim pomalować rzęsy tylko raz, następna warstwa zawsze powoduje sklejanie rzęs i owadzie nóżki. Pogrubia, w zasadzie jedna warstwa wystarczy. Choć nigdy nie miałam problemu z osypywaniem się tuszu ten osypuje się po 4 godzinach. Plus za duże opakowanie (o ile ktoś da radę zużyć tyle takiego tuszu) i ładne opakowanie, no i pogrubianie.

AgataB
    8 stycznia 2004 o 11:37
    nie polecam
    całkowicie zmieniam swoją ocenę troszkę się pośpieszyłam ... juz po miesiącu w tuszu są grudki które pieknie aplikuje się na rzęsy ;( żeby tego uniknąć trzeba za każdym razem zbierać nadmiar husteczką... i tak efekt jest taki sobie - poza tym kolor oberżyny jest ciemnobrązowy i nawet przy mocnym świetle nie daje się dopatrzeć odcieniu fioletu... moim zdaniem za 50 zł można kupić lepszy tusz