Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Fraise EDT

Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Fraise EDT

Delikatna woda toaletowa o zapachu truskawek z serii Plaisirs Nature - serii, która pachnie apetycznymi owocami. Oprócz wód toaletowych można dokupić inne kosmetyki do pielęgnacji ciała o tej samej nucie. Zapachy wód toaletowych są jednonutowe.

ładny lekki zapach truskawki

miałam go lata temu, zakochana byłam w zapachu truskawki.

bardzo przyjemny, delikatny zapach.

mógłby być tańszy, chociaż starczył na bardzo długo

Używam tego produktu od: lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe duże

Truskawka + pieprz

Pachnie podobnie do truskawkowej perfumetki Sephory, tylko jest mniej słodka. Za to tak samo czuć pieprz, a może nawet bardziej. Nie wiem po co to, dla mnie to po prostu psuje zapach i gdyby nie to, woda byłaby udana. Bo rzeczywiście czuć w niej słodki syrop truskawkowy (bardziej ten syrop niż świeże owoce).
Zapach jest jednostajny (co akurat mi nie przeszkadza) i mało trwały.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Truskawkowy lizak chupa-chups

Ten zapach z truskawkami nie ma zbyt wiele wspólnego, ale mi się podoba. Jest taki słodki i przyjemny. Trwałość niestety na beznadziejnym poziomie. Sztuczny jest i to bardzo, jednak ja nigdy nie spotkałam się z prawdziwymi truskawkowymi perfumami, które by wspaniale imitowały zapach świeżych truskawek, także nie mam zbyt obiektywnego porównania. Dlatego daję 3+.

Ilość zużytych opakowań: połowa jednej butelki

Jestem na nie

Myślałam, że ten zapach będzie świeży, owocowy, słodkawy, a tymczasem jest okropna, chemiczna niby-truskawka. Gdzie ja miałam oczy (nos), kiedy go kupowałam? Na szczęście skusiłam się tylko na małe opakowanie, bodajże 20 ml - chyba je komuś oddam.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka psiknięć

płaski zapach

Kupiłam zachęcona ceną oraz wyglądem opakowania w Gdańskim salonie Yves Rocher

+ opakowanie
+ cena
+ dyfuzor daje efekt delikatnej mgiełki

- zapach jest płaski, lecz mimo to wyróżniający się
- wydajność, wydaje mi się, że bardzo szybko się zużywa

Używam tego produktu od: pól roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

zapach na lato, IDEALNY!

Kupilam ten zapach online, w ciemno. Chcialam miec cos takiego slodkiego, swiezego na cieple dni, po prostu na lato.

Zdecydowalam sie od razu na duza buteleczke, nie lubie malych ilosci....
I nie jestem w ogole rozczarowana. Pokochalam ten zapach, jest taki jaki oczekiwalam. Uzywam dopiero moja pierwsza butelke, wiec nie wiem czy bedzie ze mna na kazde lato. Na pewno wyprobuje inne zapachy z oferty YR.

Pewnie trwaly nie jest(choc ja wyznacznikiem trwalosci nie jestem, poniewaz sama juz po godzinie nie czuje na sobie nic ale inni czuja), ale w ten cenie nie oczekuje tego. Jestem na TAK !

Używam tego produktu od: 4 tygodnie

słodziak!

używalam go przez pierwsze 3 lata studiów. Uwielbiałam go. Był slodki, momentami cukierkowy. Po jakimś czasie ludzie w moim otoczeniu poznawali mnie po zapachu. :)
dosyć długo utrzymywał sie na ciele, był przyzwoity cenowo. Nadal mam sentyment do niego, ale juz troche wyrosłam z niego. Przeszłam na bardziej dojrzałe zapachy.
Jesli kupuie to na lato bo jest przefajny :)

Używam tego produktu od: używałam 3 lata
Ilość zużytych opakowań: chyba z 6-7 - nie pamiętam dokładnie

świetny

Buteleczka, jak buteleczka. Zwłaszcza, gdy robi się pusta, nie wygląda najładniej. Ale ten zapach... Używam go na poprawę nastroju. Utrzymuje się nie najdłużej, ale da się przeżyć. Nie jest drażniący, ani chemiczny. Za tę cenę absolutnie świetny.

taki obojętny

Na początku oszalałam na jego punkcie - sama słodka truskawka! Jednak po kilku godzinach zaczyna mnie drażnić, wręcz smierdzieć. Coś mi niestety w tym zapachu nie pasuje ;| stad też więcej go nie kupię. Męczę tę butelkę już rok i wciąż mam około połowy... Butelka też na pewno nie zachwyca. Taki zwyklaczek.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:buteleczka 100ml

Szaleństwo

Kiedy byłam nastolatką szalałam na poncie tego zapachu. Uwielbiam truskawki, a ta woda to nic innego jak świerzutkie, słodzitkie truskawki. Nic tylko je jeść i jeść. Sam zapach stosunkowo długo utrzymuje się na skórze, no może nie cały dzień, ale na te kilka godzin do szkoły jest ok. Pamiętam, że wszystkie koleżanki zazdrościły mi tego zapachu :) Nie wiem czy kupię ponownie, bo nie jestem już nastolatką i uważam że już do mnie nie pasuje, ale z sentymentu - kto wie...

Używam tego produktu od:dawno temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Słodki, lekki, świeży

Pokochałam ten zapach na koleżance- u niej pięknie się rozwijał, był taki niedo końca truskawkowy- słodki, ulepkowaty, landrynkowy, czasem czułam w nim karmel :)
Kupiłam i sobie. Nie był zły ale nie było już tego czaru, co u niej :) Tak mi się przynajmniej wydaje.
Nie jest to skomplikowany zapach, nie dla femme fatale, nie jest elegancki ani nic w tym stylu ale... działa na mężczyzn :) Może kojarzy im się podświadomie z czymś apetycznym i słodkim i dlatego?
Nie wiem :)

Zuzylam całą buteleczkę ale więcej nie kupię, przeszło mi.

Używam tego produktu od: dawno temu używałam

Taki obojętny

Zaspach bardzo ładny, przypomina zapach syropu dla dzieci PANADOL ale w ogóle mi nie przeszkadza. Cena też niewielkie, dlatego więc każdy może sobie na nie pozwolić. Jedyną wadą jest fakt, że zapach baaaardzo krótki. A szkoda ...

Używam tego produktu od: tygodnia