Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka bionawilżająca `Nasycenie`

Dermika, Maseczki Piękności, Maseczka bionawilżająca `Nasycenie`

Maseczka bionawilżająca, do każdego typu cery.

Dzięki zawartości alg Pelvetia Canaliculata, maseczka wyjątkowo silnie nawilża. Wysoki poziom nawilżenia utrzymuje się nawet do kilkunastu godzin po aplikacji. Maseczkę można stosować także na szyję i dekolt.

dobra maseczka

Bardzo lubię maseczki dermiki. Tę też :)

Maseczka ma przyjemną konsystencję. Wchłania się całkowicie. Zapach ma neutralny, prawie niewyczuwalny.

Nawilża. Dobrze nawilża. A o to chodzi.

Najlepsza!

Produkt poleciła mi kosmetyczka , ponieważ moja cera potrzebowała jakiegoś dobrego nawilżenia.
Maske nakładam na noc przed spaniem , jestem zachwycona ładnie się wchłania cera jet widocznie nawilżona rano wstaje ze świeżą cerą , że często nie musze używać już podkładu , ponieważ buzia tak dobrze wygląda .
Maseczka starcza mi na 3-4 aplikacje.
Bardzo mocno polecam maseczka nie ma dla mnie póki co zadnej wady!!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie do końca.

Maseczka jest dobra. Ładnie nawilża ale moja skóra nie polubiła się z nią.

Maseczka mnie zapchała i od kilku dni wlaczę z wypryskami na twarzy. Tak jak było napisane zostawiłam maseczkę na całą noc. Już niejednokrotnie mi się to zdarzało i maseczki mnie nie zapychały.

Ostatnio dużo pracuję i moja skóra jest gorzej nawilżona, postanowiłam właśnie zrobić taki kompres całonocny.

Niestety nie wyszło.

Plusy:
opakowanie
zapach
dość kremowa konsystencja

Używam tego produktu od: 3 razy
Ilość zużytych opakowań: saszetka

Bardzo fajna.

Bardzo fajna maseczka, ale bez rewelacji.
Bardzo dobrze odżywia i nawilża skórę. Konsystencja nie jest zbyt treściwa, całkowicie wchłania się w skórę i to mi bardzo odpowiada. Tłusty film, który zostaje bez problemu usuwa się przy użyciu zwilżonego wacika. Nie podrażnia i nie zapycha skóry. Po zastosowaniu maseczki cera jest jasna i promienna. Poza tym jest bardzo wydajna :)

Używam tego produktu od: Raz na jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: Kilka saszetek

spełnia oczekiwania

Jest to czwarta maseczka nawilżająca jaką przetestowałam, oceniam na plus.

Zastosowałam obficie, całą saszetkę naraz.

+ Nie piecze ani nie podrażnia.
+ Efekt: skóra odżywiona
+ podoba mi się pakowanie w saszetki, dzięki czemu stosowana maseczka jest świeża.

- zapach mi niezbyt odpowiada, ale parę minut dla takiego efektu mogę się poświęcić.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Bardzo dobra.

Kupiłam w akcie desperacji na moja na maxa wysuszona skórę, z milionem suchych skórek. Jeżeli maseczki drogeryjne, do tej pory tylko Ziai, gdyż są naprawdę świetne, jednak szukałam czegoś bardziej tresciwego. Padło na Dermikę. I wiem, że wrócę do niej nie raz.

Saszetka kosztuje 4 zł, a produktu starcza na kilka aplikacji. Lubię saszetki, gdyż zajmują mało miejsca i są poręczne.

Działanie:
Pomogła!
Nie stał się cud, jednak nawilzyla i pomogła pozbyć się choć trochę tych obrzydliwych, suchych placków. Mocno tłusta, ale szybko się wchłania. Nakładałam na noc, taka trzydniowa kuracja każdego wieczoru (saszetka wystarczyla na trzy aplikacje, a kladlam jej sporo). Rano buzia gładka, promienna, mniej sucha, no ładna po prostu!
Myślę, że wyprobuję inne maseczki, a tę z chęcią będę kupować.

Polecam :

Ilość zużytych opakowań: Dwa

Bardzo dobra -pierwsza maska spełniająca moje oczekiwania!

Maski z drogerii zwykle traktuję pobłażliwie, mało która po zastosowaniu spełnia obietnice producenta, ale z tą masaką jest zupełnie inaczej! Stosuję ją po peelingu z ziarenkami jojoba, nakładam cienką warstwę i zostawiam ją zwykle na noc i efekty są mega zadawalające!
*bardzo dobrze nawilża
*wygładza skórę
* całkowicie się wchłania
* moja skóra po jej użyciu jest w znacznie lepszej kondycji, bez suchych skórek, odświeżona, wypoczęta
* jedna saszetka starcza mi na 4-5 aplikacji, używam jej tylko na twarz, ale jestem zachwycona bo zwykle maski które kosztują niewiele mniej wystarczają max na 2 razy
* zapach nie jest intensywny, taki nijaki, ani mi nie przeszkadza ani mnie nie zachwyca, gdyby zapach był bardziej dopieszczony ta maska dostałaby ode mnie 5 gwiazdek.
Ogólnie na mojej cerze sprawdza się rewelacyjnie.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Rewelacyjna

Jeśli chodzi o maseczki to zazwyczaj jestem sceptycznie nastawiona. Jeszcze nigdy żadna maseczka nie spełniła moich oczekiwać a działanie nie zgadzało się z deklaracją producenta. Z tą maseczką jest jednak inaczej. Dla mnie zapach nie jest drażniący, szczerze mówiąc nawet nie zwróciłam na niego uwagi a więc jest raczej neutralny. Jeśli chodzi o działanie:

Plusy:
+ świetnie sie wchłania
+ bardzo dobra konsystencja
+ działanie zgodne z opisem
+ po uzyciu skóra niewiarygodnie GŁADKA i NAWILŻONA
+ sprawdza się nie tylko podczas stosowania na noc ale również np. 10 min przed nałożeniem makeupu
+ idealna dla "leniwych" - ja akurat nie przepadam za maseczkami, które muszę zmywać itp. lubię łatwe, szybkie rozwiązania i równie szybkie efekty
+ wydajna - jedna saszetka starczyła na 2-3 użycia

Minus:
- szukałam maseczki w dużym opakowaniu, w słoiczku itp ale niestety dostępna jest tylko w saszetkach

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: dwa

dobrze nawilża :)

Całkiem fajna maseczka :) dobrze nawilża, wyrównuje koloryt, skóra wygląda na zdrowszą i wypoczętą. Cena może niezbyt niska jak na maseczkę, ale starcza mi na ok. 5 użyć (nie nakładam na szyję i dekolt)
Może nie ideał, bez efektu wow, ale zasługuje na 4 ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni

Bardzo dobra

Kupiłam, przeczytałam recenzje KWC, załamałam ręce, nałożyłam maseczkę na twarz - i przeżyłam miłe zaskoczenie :) Bardzo ładnie odżywia, poprawia koloryt, trochę łagodzi zaczerwienienia. Twarz wygląda na zdrową, a ja na wyspaną :) Zużywam całą saszetkę na raz - twarz, szyja i dekolt, wszystko mi się wchłania. Na pewno jeszcze ją kupię. Zapach rzeczywiście nie powala, ale też nie jest jakiś tragiczny. Plus: łatwo dostępna, cena w porządku.

Używam tego produktu od: miesiąca-dwóch
Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Po Dermice spodziewałam się czegoś więcej.

Zacznijmy od tego, że maseczka ma jak dla mnie uciążliwy i ciężki zapach. Ciężko mi było usiedzieć w niej dłużej niż 10 minut. Po 5 minutach od nałożenia moje oczy zaczęły niemiłosiernie szczypać i łzawić. Nie odczułam też jakiegoś wielkiego nawilżenia. Maseczka jest w dość dużym opakowaniu i w zasadzie wystarcza na 3 zastosowania. Ogólnie nie lubię maseczek samowchłanialnych i ta niestety nie jest wyjątkiem. Poza tym zawiera w składzie parabeny! Na plus mogę zaliczyć jedynie wydajność i dobre wchłanianie maski, cała reszta to porażka. Jestem zdziwiona, bo produkty Dermiki bardzo lubię jednak do tej maseczki na pewno nie wrócę!

znam lepsze

sszału nie ma znam lepsze, wchłania się niby ładnie- a skóra i tak sie lepi po niej, można uzyć na dwa razy- wydajna, zapach może być

spodziewałam sie lepszego nawilżenia i nawodnienia

Używam tego produktu od: jakis czas
Ilość zużytych opakowań: dwa