Matrix, Amplify, Volumizing Root Lifter (Płyn odbijający włosy u nasady) (stara wersja)

Root lifter wzmacnia cienkie włosy tam, gdzie tego najbardziej potrzebują, czyli u nasady.
Zaawansowana technologicznie formuła gwarantuje trwały efekt. W rezultacie włosy nabierają maksymalnej objętości.
Preparat do użytku i sprzedaży tylko w salonach fryzjerskich.

tragedia

Straszny niewypał...

Przede wszystkim S K L E J A włosy!

Marny efekt utrzymuje się na moich włosach przez max godzinę (mam długie włosy...)

Plus za wygodne opakowanie, aplikacja jest dość łatwa.

Nie polecam i szukam dalej

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek opakowania

o_O

Zaczelo sie od tego ze podbieralam go mamie, ale wtedy jakos nie zwracalam uwage na efekt koncowy. Potem doradziła mi go pani w sklepie profesjonalnym gdy poprosiłam o coś unoszącego włosy u nasady. No i tu zaczely sie schody. Dodam tylko ze gdy z niego korzystalam mialam wlosy do pasa, geste ale cienkie, przetluszczajace sie troche u nasady.
Preparat byl koszmarem! Jak tani lakier zlepial mi wlosy w straki i straszliwie przetluszczal :( Zamiast efektu uniesienia mialam efekt oklejenia i wlosow niemytych przez tydzien. Dawałam mu szansę wielokrotnie i probowalam awet majstrowac z okraglymi szczotkami i roznymi nawiewami powietrza w suszarce, ale niezaleznie czy ukladalam wlosy czy poprostu psikalam na glowe opuszczona do dolu efekt byl koszmarny. Kilka razy odwazylam sie wyjsc z tym na glowie na miasto i jak mnie kolezanka zobaczyla(a bylam na powietrzu dopiero 30min) spytala sie czym sobie tak usmolilam glowe :/ a to byl poprostu kurz oblepiony do moich niedawno umytych wlosow o_O
Szczesliwie udalo mi sie go odsprzedac jakiejs fance tegoz oto specyfiku i mam go doslownie z glowy!

Używam tego produktu od: 2 lata temu

BADZIEWIE

jestem bardzo ciekawa, co się stało z moją recenzją tego produktu, którą napisałam jakiś miesiąc temu. to pytanie do moderatorów??? komuś chyba zależy na dobrych recenzjach tego badziewia... miesiąc temu dałam mu 3 gwiazdki, teraz chciałam edytować opinię i odjąć dwie gwiazdki i niestety zauważyłam, że mojej recenzji już nie ma. ciekawe, ciekawe. otóż ten preparat to BADZIEWIE przez duże B i naprawdę nie polecam tego kupować, bo zbyt wiele kosztuje, żeby móc swobodnie ryzykować. o ile włosy na początku układały się po nim jako tako, to teraz po prostu fatalnie, fryzura szybko opada, mam wrażenie, że moje włosy nie lubią tego kosmetyku, przetłuszczają się i co gorsza, zauważyłam, że zaczęły wypadać. nie ma co mieć złudzeń, cienkie włosy będą cienkie i nic tego nie zmieni, żaden preparat, żadne tabletki, żaden szampon, żadne pianki, ani woda z Wisły... po tych wszystkich badziewiach można jedynie spowodować, że tych marnych włosów będzie jeszcze mniej.

Używam tego produktu od:1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 niepełne

Obietnice spełnione

Jeśli masz cienkie, zniszczone, przyklapnięte włosy to ten spray jest dla Ciebie!! Najlepiej spryskać wilgotne włosy tuż u nasady, rozmasować palcami i suszyć z opuszczoną głową w dół. Od razu poczujesz lekkość na głowie, jaką można poczuć tylko u fryzjera jak ci modeluje fryz. Włosy nie są obciążone, nie wysusza, z czasem są bardziej odżywione. Nie skleja, zapach nie powoduje mdłości, wydajny (mi starczy 250ml na 3 miesiące, przy codziennym używaniu). Do pełni szczęścia brakuje tylko lakieru z tej serii i fryzurka jak marzenie przez cały dzień. Użyłam już wszystkie drogeryjne produkty nadające puszystość, ale żaden nie dał nawet w połowie takiego efektu. Nie łudźmy się, coś co kosztuje 13 zł nie może nic dobrego wyczarować na głowie. SPRAY WART CENY!!

Używam tego produktu od: po kilku rozczarowaniach drogeryjnymi produktami, powróciłam do niego

świetny

najlepszy kosmetyk do układania włosów, jaki miałam - w 100% spełnia obietnice producenta. mam cienkie, delikatne włosy, które potrzebują objętości; dotąd starałam się im ją nadać pianką i lakierem, ale objętość była tylko tymczasowa a obciążenie, sklejenie włosów - permanentne, do następnego mycia czy porządnego wyczesania. sprej amplify jest megaleciutki, w ogóle nie obciąża ani nie skleja włosów, nadając kształt i objętość na cały dzień. poza tym - nie muszę ich już tapirować u nasady czy lakierować. mogę swobodnie przeczesywać włosy bez obawy zepsucia fryzury a bardzo cenię taką naturalność.
nie dostałam na niego żadnego uczulenia i podoba mi się jego zapach. na pewno kupię go znowu choć nie wydaje mi się, żeby to się stało szybki, bo jest baardzo wydajny. polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

aha - zapomniałam napisać, że za pierwszym razem chciałam go wywalić, bo myślałam, że nie działa, a to dlatego, że nie spryskałam włosów u samej nasady, a tylko wtedy ma szansę działać jak powinien.

Boski :)

Jedyną wada tego kosmetyku jest cena mógłby byc trochę tańszy. A tak kosmetyk jest naprawdę świetny. Ważne by umiejętnie go stosować lekko wilgotne włosy trzeba spryskać przy samej nasadzie, masować i podsuszyć (kosmetyk uaktywnia swoje właściwości pod wpływem strumienia suszarki), nie należy spryskiwać nim całej długości włosów. Kosmetyk jest bardzo wydajny, cudnie unosi włosy u nasady, efekt utrzymuje się długo. Polecam :)

Używam tego produktu od :6 miesięcy

sprawdza się doskonale

Sprawdza się pod warunkiem , ze się wie jak nakładać. Najlepszy efekt daje spryskanie przy nasadzie podsuszonych już włosów , delikatne wtarcie i wysuszenie głową w dół. Płyn nie sprawdził się u mnie stosowany na wilgotne lub zupełnie suche włosy. Wtedy albo nie było efektu albo włosy były posklejane.
Daje efekt większej objetości i puszystości ale nie jest to jakiś spektakularny bardzo efekt. Powiększenie objętości jest trwałe, urzymuje się nawet następnego dnia.
Butelka jest nieporęczna w stosowaniu , trudno równomiernie rozprowadzić na włosach gdyż tryska silnym strumieniem a nie mgiełką , przez co łatwo o posklejane kosmyki.
Lekko usztywnia w miejscu zastosowania ale nie zauważyłam jak na razie przesuszu włosów.
Ogólnie przydatny produkt i jestem zadowolona.

Wypróbowałam wiele tego typu produktów i ten jest najlepszy. Dodaję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od:trzy tygodnie

Rewelacja

Witam,w mojej ocenie ten kosmetyk to KWC. Mam dosc cienkie włosy i bez pomocy specjalnych kosmetykow niestety sa oklapniete.Postanowilam zmienic fryzure i zakupilam to cudo i aplikujac ten płyn trzeba wysuszyc go suszarka ustawiona na cieple powietrze bo to sprawia ze ten plyn daje niesamowite i dlugotrwale efekty!!! U mnie włosy sa puszyste i podniesione przez cale 2 dni, dlatego bardzo polecam ten kosmetyk-ale trzeba pamietac ze tylko prawidlowe jego uzycie zapewni rewelacyjny efekt POLECAM

Używam tego produktu od:miesiaca

świetny

Uwielbaim go. Jedynym minusem jest to, że może trochę skleja włosy, ale wybaczam mu to. Ja spyskuję suche włosy i suszę na okrągłą szczotkę. Kiedy użyłam go pierwszy raz wszyscy pytali co zrobiłam z włosami, że są takie puszyste. A co najważniejsze - efekt utrzymuje się nawet po zdjęciu czapki do włosów:)

Używam tego produktu od: 3 tygosni

Bez rewelacji.

Niestety nie. Brak spodziewanego efektu. Faktycznie na początku włosy są jakby odbite od skóry, ale na 15 - 20 minut poza tym produkt skleja włosy i ma drażniący zapach. Bardziej przypomina lekki żel w sprayu. Mam długie, raczej cienkie włosy i w moim przypadku produkt kompletnie się nie sprawdził

Opakowanie z rozpylaczem w miarę ok.

1 opakowanie, którego nawet nie skończyłam - nie ze względu na wydajność :( tylko jakość, która mi nie odpowiada

Iiiiiitam ;-)

Owszem, unosi włosy u nasady. Niestety jednocześnie matowi je i skleja, nie przesadnie, ale jednak. Wierzę, także po entuzjastycznych opisach koleżanek, że kosmetyk może się sprawdzać i dla wielu osób jest rewelacyjny, ja po prostu do tych osób nie należę i moje włosy się z nim nie polubiły. Potestuję jeszcze, ale nie sądzę, żeby cud nastąpił, mnie po prostu nie pasuje. Ladne opakowanie, płyn wydajny, aplikator ekonomiczny, tyle, że działa nieszczególnie.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:1/5

ani dobry ani zły...

Po pierwszym uzyciu bylam zla bo wlosy mi to posklejało. takie strąki przy samej glowie , o odbiciu włosow mowy nie bylo.
zasiegnelam rady i troche za blisko nanosilam ten plyn i po podszkoleniu spryskuje wlosy z pewnej odleglosci i obowiazkowo suszarka. wiec teraz jest troszke lepiej ale zachwycona nie jestem chociaz objetosc poprawia. NIestety zapach jest ( jak dla mnie) okropny! kojazy mi sie z kostka do wc - zapach zielono jabłuszko.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy