AA, Cera wrażliwa, Krem półtłusty z witaminą E, wyciągami ziołowymi, bezzapachowy do cery suchej i normalnej (stara wersja)

Krem półtłusty do cery suchej i normalnej natłuszcza i odżywia, wzmacnia jej naturalną, ochronną warstwę hydrolipidową i zmniejsza uczucie napięcia; sprawia że skóra staje sie bardziej elastyczna i gładka. Zawiera witaminę E oraz wyciągi ziołowe. Bezzapachowy jak cała linia.

Zapycha

Dobrze nawilża (ma treściwą - ale nie za bardzo - konsytencję), nie uczula.
Niestety zrobiły mi się po nim pryszcze, przy kolejnym produkcie firmy AA.;/

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Taki średniak

Generalnie to jest taki średniak. Mnie uczulił, mam ATZ, więc wszystko może być z nim w porządku, po prostu wysypał możliwe tylko mnie :) napewno go już nie kupię, z wiadomej przyczyny, jednak powiem,że

+ ma bardzo dobra konsystencję, nie lepi się
+ jest bezzapachowy, dla mnie to atut kosmetyków
+ jest w dobrej cenie

- mnie uczula
- nie nawilża, jak bylo tak jest
- nie nadaje sie pod makijaz

dobry

plusy
-natluszcza ale bez rewelacji
-dobry dla wrazliwcow
-dobry dla skóry normalnej nie suchej
-opakowanie
-konsystencja
minusy:
-malo wydajny
-zapycha
-skora sie swieci

Używam tego produktu od:roku

Krem godny polecenia dla osob z chorobami alergicznymi. Lagodzi podraznienia i swietnie natluszcza skore. Idealny na noc i na dzienacy. Dobry pod podklad. Idealny dla suchej skory. Cierpie na AZS i stosuje krem nawet na chora skore.

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

Uczulił mnie!

Jedyne co podoba mi się w tym kremie to słoiczek...
Kupiłam go, bo mam suchą, wrażliwa skórę. Kosmetyk jest bezzapachowy, przeznaczony do takiej właśnie skóry... a jednak UCZULIŁ MNIE! Po tygodniu miałam na twarzy piekną "kaszkę" pod skórą. Niestety zdarza mi się to często z kosmetykami AA. Nie kupię go więcej, dla mojej cery jest on nieodpowiedni.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

pomoże suchej cerze

polecila mi go kosmetyczka, poniewaz moja cera w swej suchości osiagnela apogeum. Na brodzie pojawiła mi sie sucha rana ktora pekała i krwawiła. Wygladałam mniej wiecej jakbym przwrocila sie i zaryła brogą o beton. po 3 dniach stosowania tego kremu rana zniknela calkowicie i juz nie mam problemu z such cerą. Lekka konsystencja, dobrze sie wchlania, łagodzi pograznienia i koi.

Używam tego produktu od:1miesiac

super

Krem jest naprawdę bardzo dobry, spisuje się dużo lepiej niż np: najnowszy krem Clarinsa do suchej cery. Krem Oceanic ma przyjemną, delikatną konsystencję, jest półtłusty, ale dobrze się wchłania świetnie nawilża, koi i odżywia cerę, nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień. Cera jest miękka i gładka w dotyku, nie mam uczucia ściągnięcia jak po niektórych pseudo-nawilżaczach. Kremik nie powoduje alergii, podrażnień, wyprysków, mam wrażliwą cerę i przetestowałam wiele kremów, ale ten jest jednym z najlepszych.Polecam z czystym sumieniem nawet alergikom.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

regeneruje i koi

Uzywam wyłacznie na noc, wiec nie przeszkadza mi jego błyszczenie. Normalizuje przesuszona skore, dodaje blasku. Efekt jest taki, ze po przebudzenie skora wyglada na wypoczeta, i zregenerowana. Konsystencja przyjemna, krem troche slizga sie po skorze.
NIe zapycha porow, nie ma zapachu czyli idealny dla alergikow.

Używam tego produktu od: m-ca

polecam

Krem kupiłam po tym jak bardzo rozczarowalaqm sie vichy aqualią ,po której dostalam uczulenia. No wiec na kremik wydalam tylko 12 zł (w przypadku aqualii wydatek 70 zł ) i jestem bardzo zadowolona i z ceny i ogólnego efektu. Krem ma konsystencje dosc ciezka , no ale wiadomo ... to krem półtłusty, o dziwo bardzo dobrze się wchłania!! buzka jest gladziutka i czuc ze krem nawilza. Moja siostra alergiczka równiez uzywa tego kremiku i jest bardzo zadowolona. nie wiem czy kupie ponownie, mysle ze wyprobuje inne z tej firmy , ale szczerze polecam

Używam tego produktu od:jakis czas
Ilość zużytych opakowań:w trakcie

Ok

Krem jest dobry i delikatny. Jestem z niego zadowolona, jednak ma pewien minus, który mnie bardzo denerwuje. Po nałożeniu skóra strasznie się świeci, dlatego rano musze go dawać strasznie malo, przez co czuje, że moja skóra jest mało nawilżona. A poza tym, mam bardzo dziwne wrażenie, ze moje powieki są tak nawilżone, że az do przesady :P

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3-4

Jest w miarę ok

Niestety wszystkie kremy,które stosowałam uczulały mnie! Ten krem był dla mnie ratunkiem, ponieważ nie powoduję powstawania tzw. trądziku kosmetycznego.
Zalety:
-polecam dla osób, które mają skłonność do alergii
-naprawdę nadaje się pod makijaż!
-jest bezzapachowy
-ładnie wygładza cerę
Wady:
-nie nadaje się do dłuższego stosowania, ponieważ mam wrażenie, że nawilża tylko powierzchniowo
-po nałożeniu skóra twarzy się świeciUżywam tego edytuję bo używam już 3-go opakowania krem jednak zasługuje na 4 bo to nawilżenie jest nawet wporządku
produktu od:jakieś pół roku
Ilość zużytych opakowań:2,5

Jestem zadowolona

Do tej pory uzywalam Dermosanu N+R i zdąrzylam zapomniec jak wyglada krem.

I przezylam mile zaskoczenie kupując AA.
Po piersze w porownaniu do Dermosanu (ktory byl w tubce i mama uwaza ze za jej czasów byl zwykla mascia a teraz nazywa sie go kremem) jest o wiele bardziej wydajny.
Nie ma zadnego zapachu, co jest dla mnie zjawiskiem dziwnym.
Nie ma przesuszonych skórek, buźka w ciagu dnia jest normalna, bez zadnych niespodzianek.
Ostatnio mam troszke mniej wyprysków, ale nie wiem czy to z powodu kremu.
I cena 10,49 jak na taka wydajnosc jest niska.

Wada jest to, ze pomimo iz nazwany półtłustym, to on wydaje sie byc mi bardzo tlusty. Idac spac mam cala swiecaca sie buzke, rano tez czesto bywa tłusta, myje ją tonikiem i juz nie jest taka.
Generalnioe przyjermny kosmetyk, ale ma swoje wady.

Używam tego produktu od:miesiac
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w 1/5