AA, Cera wrażliwa, Peeling krem-maska oczyszczająco-złuszczająca

AA, Cera wrażliwa, Peeling krem-maska oczyszczająco-złuszczająca

Peeling krem i maseczka - trzy w jednym. Preparat zawiera małe ścierne drobinki, więc działa jak peeling, odżywia twarz jak maseczka. Zawiera witaminę E. Przeznaczony jest do cery mieszanej i tłustej, również trądzikowej.

nie dla mnie

Bardzo dziwi mnie tyle pozytywnych opinii na jego temat, bo mnie bardzo rozczarowal. Przede wszystkim podraznil, chociaz nie spodziewalam sie tego zupelnie po serii AA. Poza tym ja nie mam sklonnosci do podraznien, wiec tym bardziej mnie to zdziwilo. Byc moze top po prostu kwestia ktoregos ze skladnikow, moze cos mnie w nim uczulilo, chociaz po pierwsze nie powinno a po drugie... ja nie mam sklonnosci do alergii... Poza tym jest malo wydajny. Reszta sie zgadza, peeling ma dobre wlasciwosci scierajace, ale ja juz sie nigdy na niego nie skusze.

Używam tego produktu od:uzywalam kilka lat temu

świetny peeling i maska!

Super produkt!
Żadnych uwag krytycznych :)
Idealnie wygładza cerę, nawilża a co najważniejsze hamuje łojotok z którym walczę od dawna!
Pierwszy produkt, o którym mogę powiedzieć, że pomaga na tłuszczenie się :)
Szczerze polecam!

super!

Kupiłam peeling zachęcona opiniami na forum i sprawdza się w każdym calu! :) Ładnie oczyszcza i wygładza buzię (policzki oczywiście trę nieco lżej). Nie występuje po nim, jak po innych specyfikach zaróżowienie skóry jeszcze przez dwa kolejne dni.
Stosuję go średnio dwa razy w tygodniu (na policzki tylko raz) i uwagi mam podobne, jak wcześniejsze recenzentki, że jako maseczka się nie sprawdza!
Peelinguję, to co mam do speelingowania i zmywam z buzi.

Bardzo, bardzo dobra

Oczywiście kupiłam ją po przeczytaniu opini na Wizażu i nie zawiodłam się. Stosuję raz na tydzień i jestem bardzo zadowolona z efektów. Skóra jest gładziudka, doskonale oczyszczona i nie podrażniona. W połączeniu z tonikiem z tej samej serii daje super efekt świeżości i czystości.

Dobra

Właśnie wczoraj "wykończyłam" tubkę. Wydajna, bo używałam regularnie raz w tygodniu i jakoś długo stała na półce w łazience, a używałąm jej też na dekolt i plecy czasami. Ładnie odświeża, oczyszcza skórę, po zastosowaniu buzia pozostaje gładka, miła w dotyku, pory "nie rzucają się w oczy";) Nie podrażnia, a moją skórę niektóre maseczki rozsierdzają. Ogólnie dobry produkt, jeszcze siępewnie spotkamy.
Aha, ja nie tarłam przez 15 minut, tylko na początku, potem zostawiałam na twarzy i pod koniec przy zmywaniu znów masaż. Taka technika jest bardzo skuteczna.

fajny

Nie podrażnia skóry,co najwazniejsze.Oczyszcza ,peelinguje i nawilża.Skóra po nim jest miękka w dotyku i taka aksamitna.Podoba mi sie.Nie jest drogi.

fajny :)

Użyłam przez przypadek - w desperacji podkradłam siostrze bo skonczyły sie wszelkie moje maseczki ;) I bardzo dobrze bo życiu bym sama nie wpadla na ten produkt :D
Kosmetyk w sam raz , mam cere mieszaną ze skłonnoscia do wyprysków a do tego wrażliwą: wystepują problemy z naczynkami i tendencja do odwodnienia.. to dyskwalifikuje wszelkie peelingi mechaniczne jako zbyt agresywne choć lubie to jak dokładnie oczyszczają.
Ta maska jest świetna jak dla mnie: nakładam na twarz, pozostawiam na 10 min a potem zmywam (nie wcieram drobinek peelingujacych w skóre - tylko tyle ile przy nakladaniu i usuwaniu, uważam na delikatniejsze partie skóry np. policzki)
Efekt? Znakomity :D:D buzia jest wyraźnie oczyszczona, promienna, rozjaśniona, gładziutka, mam też wrażenie odżywienia skóry, widocznie zmniejszyl sie problem z zanieczyszceniami twarzy.
Do tej pory zwykle używalam masek glinkowych , maja one jednak w wielu wypadkach częstą tendencje do przesusznia i ściągania skóry a efekty są mniej widoczne wiec narazie podaruje sobie ich zakupy w poszukiwaniu doskonalości -
teraz bowiem z miła chęcia przetestuje także i inne maseczki Oceanica :)

cudeńko!

Genialny, dawno nie używałam z taką rozkoszą :) kosmetyku. Delikatnie ściera, odżywia, pozostawiając skórę idealną :)
No i co najważniejsze, po użyciu nie przypominam na twarzy 'prosiaczka' :D

miodzio:)

delikatna konsystencja,malutkie drobinki,ladny delikatny zapach,dobrze sciera ,nawilża,wygładza ,likwiduje wyschnięte skórki.buzi miękka,napieta ale nie sciagnięta,świetnie wchłania krem.Cudeńko ,nie denerwuje moich kilku naczynek.Tani.

taki sobie

Kupiłam go zamiast enzymatycznego, który miałam wcześniej i mniej mi się podoba.
No niby złuszcza naskórek, ale efekt jest krótkotrwały. Nakładam go i masuję skórę, zostawiam na zalecany czas, potem znowu masuję troszkę by dokładnie złuszczyć cerę.
Po użyciu skóra jest gładka, ale na skrzydełkach nosa szybko powracają suche odstające skórki, więc nie wiem czy to ja źle ścieram (ale nie sądzę) czy też nie jest dość skuteczny.

Zauważyłam ze po zastosowaniu tego peelingu-maski, następnego dnia moja skóra produkuje chyba litr sebum!!! Potem się troszkę uspokaja na szczęście.

Po enzymatycznym byłam wniebowzięta, więc powrócę do niego.

znamy sie od lat

Znam te produkt jeszcze z czasow, kiedy AA zaczynalo swoja kosmetyczna tworczosc - ten preparat wyjatkowo dobrze im wyszedl, bo nie znika ze sklepow od lat a ja co jakis czas do niego wracam.
Mysle tylko, ze producent powinien zweryfikowac zalecenia na tyle tubki - bo chyba nie chodzi tu o pocieranie sie tym drobnym ale gestym pilingiem przez 15 minut ciurkiem, tylko trzymanie go w sumie tyle na twarzy przez caly zabieg - czyli lacznie z czescia "maseczkowa".
Tak wlasnie robie, pocieram buzie pilingiem a potem calosc zostawiam na 10-15 minut i scieram z buzi ponownie.
Skora na twarzy jest wygladzona, nie napieta, pory zmniejszone, zaskorniki gina w cudowny sposob.
Wydajny, cena zachecajaca, buzia nie jest po nim scignieta, nie podraznil mnie.
Dobry, godny polecenia produkt.

dosyć dobry

Dosyć dobry peeling. Bardzo lubię peelingi mechaniczne na bazie kremu, nie wysuszają wtedy tak mocno skóry, przy okazji trochę ją nawilżą, o ile szybko po umyciu nałoży się jeszcze jakiś krem. Nie nazwałabym tego preparatu maską, ani 2 w 1 - peeling + maska, bo to po prostu zwykły mechaniczny peeling na kremowej bazie. Dosyć dobrze ściera, chociaż jeśli o mnie chodzi mógłby mieć jeszcze więcej i ostrzejszych drobinek - mam cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania i wyprysków w strefie T. Kosmetyk nie podrażnił mojej skóry, ani oczu, dobrze go tolerowałam, stosowałam nawet co drugi dzień do mycia twarzy. Efekt wygładzenia w moim przypadku był bardzo krótkotrwały, a nazwanie kremowego peelingu maską uważam za przesadę i nadużycie, dlatego daję mu 3 gwiazdki.