Venita, Henna Color Shampoo Colour Shade (stara wersja)

Venita, Henna Color Shampoo Colour Shade (stara wersja)

Opracowany według specjalnej formuły, która ożywia i podtrzymuje kolor włosów farbowanych przy ich każdym kolejnym myciu. Szampony z powodzeniem można stosować do mycia włosów niefarbowanych, jak również do włosów farbowanych. To wiecej niż zwykły szampon. Wzbogacony o naturalny ekstrakt z henny jednocześnie myje i aktywnie odżywia włosy, sprawiając, iż stają się pełne blasku, miękkie i łatwo się układają.
Rodzaje szamponów:
- Szampon z ekstraktem z centurii do mycia włosów jasnych i siwych - nadaje jasny, platynowy refleks.
- Szampon z ekstraktem z rumianku i cytryny do mycia włosów blond - nadaje bardzo jasny złocisty odcień.
- Szampon z ekstraktem z henny do mycia włosów o odcieniach rudości - nadaje bardzo jasny miedziany odcień.
- Szampon z ekstraktem z lawendy do mycia włosów o czerwonych i fioletowych odcieniach - nadaje bardzo jasny mahoniowy odcień.
- Szampon z ekstraktem z orzecha włoskiego do mycia włosów o brązowych odcieniach - nadaje bardzo jasny odcień złocistego brązu.

Dobry po hennie i nie tylko

Kupiłam ten szampon z myślą o przedłużeniu działania henny w proszku tej samej marki. Byłam z niego bardzo zadowolona. Kolor henny utrzymał się zdecydowanie dłużej (bakłażan na czarnych włosach). W dodatku szampon ma ten sam wspaniały efekt odzywienia jaki daje henna. Moje włosy były po nim gładkie, wyraźnie wzmocnione i Bardzo, bardzo błyszczące. Jeśli chodzi o mycie to szampon działa bardzo dobrze, ładnie się pieni i spułkuje. Kożystnie wpływa też na skórę głowy, nie miałam po nim zadnych problemów. Mam wrażenie, ze ogranicza także wypadanie włosów. Generalnie to kondycja włosów jest po nim świetna i mało który szampon w tak niskiej cenie tyle daje.

Co do jego wad, to daję mały minusik za to, że mógł by być nieco mocniej koloryzujący. Mam czarne włosy i nie lubię gdy płowieją mi od słońca. Mam wtedy takie jaśniejsze pasemka i końcówki. Myślałam, że tym szamponem w wersji czarnej uda mi się to zniwelować i oszczędzę sobie zabawy z henną, jednak nie działa on aż tak mocno. Przynajmniej na mnie. Wiem, że znajoma stosuje go na rudawy blond regularnie i bardzo ładnie pogłębia jej to kolor na miedziany.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Bardzo fajny szampon :)

Spełnia swoje zadanie i robi dokładnie to, czego oczekuje się od szamponu do włosów :)

Nie obciąża ich, myje dokładnie, nie plącze, włosy są zdrowe i błyszczące.
Pozostają tez mięciutkie po wysuszeniu i dzięki temu gdy zakręcę sobie wałki loki długo się utrzymują !
Włosy nie wypadają przy myciu a miewałam już szampony po których włosy leciały garściami :eek:
Nie ma tez problemu z rozczesaniem.
Całkiem dobrze się pieni a jest łagodny dla włosów i łatwo go spłukać.
Nie wiem jak z dostępnością,ja troszkę się za nim nachodziłam ale warto było,jeśli teraz na niego gdzieś trafię to wezmę od razu dwie butelki ;)

Używam tego produktu od: tamtego roku
Ilość zużytych opakowań: dwa

Liczyłam na więcej

Mam wersję do włosów siwych i blond nadającą platynowy odcień. Po wielu, wielu myciach nie zauważyłam wielkiej zmiany jeśli chodzi o kolor. Szkoda, bo zależało mi na utrzymaniu rozjaśnienia moich włosów, które uzyskałam dzięki poprzedniemu szamponowi.
Dobrze oczyszcza i to chyba jedyna zaleta. Znam jednak szampony, które oczyszczają znacznie lepiej.
Na niekorzyść wypada przyjemność używania tego specyfiku. Ma gęstą konsystencję, dziwny zapach i metaliczny kolor ciemnego fioletu, coś jak denaturat. Potwornie brudzi łazienkę! Wszędzie zostają te fioletowe plamy (kiedy odkładam korek albo butelkę, po której zwykle ścieka szampon). Denerwuje mnie też nieprzezroczyste opakowanie (w szamponie?!) i niewygodny dozownik.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

szampon jak szampon

Używałam szamponu do włosów brązowych. Liczyłam na efekt pogłębienia koloru, niestety nic takiego nie zaobserwowałam. Działa jak zwykły szampon ziołowy. Po umyciu włosy są puszyste i nie obciążone. Ale taki sam efekt osiągam używając ziołowego szamponu z Barwy czy z Polleny za 2-3 zł,a mają chyba taką samą pojemność. No i ten denerwujący wielki otwór, z którego wylewało się mnóstwo szamponu...

Używam tego produktu od: 2 m-cy

bardzo w porządku :)

jestem w trakcie trzeciej butelki, a to już jest duża reklama z mojej strony :)
używam wersji do brązów - i wydaje mi się że trochę naprawdę wspomaga kolor - ale raczej miedzianozłote akcenty dodaje niż jakoś szczególnie pociemnia [to na pewno nie :)]. włoski są po szamponie bardzo fajne - jakby grubsze, jakby sztywniejsze [mam cienkie i dla mnie to plus], mięsiste, fajnie się układają.
mam suche włosy, bez odżywki nie da rady ich rozczesać. przy innych włosach też pewnie by wymagał odżywki - bo nie jest obciążający.

Ilość zużytych opakowań: kończę 3

W porządku

Na początku kupiłam do niepofarbowanych włosów- nie było żadnych rewelacji, kolor nie był podkreślony ani ładniejszy- ale muszę podkreślić, że włosy mam ciemnobrązowy, natomiast szampon - wersja jasny brąz, więc nie było co się spodziewać jakichś zmian.
Jednak po farbowaniu włosów (farbą z tej samej firmy w kremie) już tę różnicę widać. Podkreśla kolor, włosy nie są matowe, nie są też obciążone zbytnio.
Cena też jest ok, więc spróbować nie zaszkodzi:)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

bardzo dobry i tani

Bardzo mi sie podoba zapach i efekt. Mam tą opcje jasnego brązu. Ładnie rozświetla, włoski sie błyszczą, są sypkie nie obciążone. Ja widze efekt koloryzujący i polecam. Mam ochote spróbować farby w kremie szkoda, że nie ma komentarzy.

szampon polecam, jestem na tak, jeszcze kupie nie raz;D

Używam tego produktu od:2 mcy

Dla mnie ok

Szampon jak na tą cene (śmiesznie tani)kupiłam go za 6 zł. jest rewelacyjny. mam ten, do włosów blond i siwych i zdecydowanie się sprawdza. Jak na mój gust bardzo dobrze sie pieni jak na szampon z brakiem skłanika SLS. ci dibrze świadczy to, że szampon go nie posiada bo jest szkodliwy. Opakowanie nie jest zapiękne ale liczy się zawartość. używam go z odżywką i jest git. POLECAM wypróbować, przeciesz mało kosztuje .;)

Używam tego produktu od: msc.

jestem na tak:)

Plusy:
+ ładnie pachnie
+ delikatnie podkreśla kolor włosów
+ włosy po nim są miękkie i puszyste
+ tani
+ polski produkt, nie testowany na zwierzętach
Minusy:
- troszkę obciąża włosy i tylko dlatego nie daje 5 gwiazdek

Używam tego produktu od: trzech lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

jesem na ak

mam ciemne włosy, z naury błyszczące, ale po farbowaniu [wariatka chciała sobie podkreślić kolor] straciły połysk i en szampon podratował je. wprawdzie brak mu chyba większych właściwości odżywczych, ale podoba mi się jego działanie na kolor - robi się intensywny.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mam naturalnie kasztanowe włosy, którym brakowało "życia". Kolor nie powalał na kolana. Przypadkiem kupiłam szampon z ekstraktem z orzecha. Myję włosy codziennie. Faktycznie - szampon kiepsko się pieni i jest bardzo mało wydajny, jednak rewelacyjnie ożywia kolor włosów. Znajomi pytają, jakiej farby używam. Od pół roku nie farbuję włosów. Używam tylko i wyłącznie tego szamponu do prodkreślania koloru i jestem zachwycona. Gorąco polecam:)Używam tego produktu od:ponad dwóch miesięcy

nieeeee

Kupiłam go po rozjaśnianiu włosów bardzo jasnym popielatym blondem, który wyszedł mi nie do końca tak jak chciałam. Szukałam czegoś, co nada włosom chłodniejszy odcień i zniweluje lekką zółtość, która pojawiła się przy skórze głowy. Rezultat: efektów BRAK. Oprócz poplątanych włosów przy myciu. Kiepsko się pieni, wysusza i właściwie poza tym nie robi nic. (jedyny plus: fioletu na głowie tez nie, mimo fioletowego zabarwienia szamopnu) Rozczarowałam się. Jeśli chodzi o nadawanie włosom blond odcienia platyny to najlepszy jak dla mnie jest Srebrzyk i przy nim zostanę :)Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:na szczeście kończę już pierwsze i ostatnie