Dax Cosmetics, Przyspieszacz opalania

Dax Cosmetics, Przyspieszacz opalania

Kosmetyk najnowszej generacji, który zawiera L-tyrozynę (naturalną substancję przyspieszającą opalanie). Wyzwala powstawanie melaniny - pigmentu skóry, który daje efekt opalenizny. Dzięki przyspieszaczowi opalania piękna i naturalna opalenizna pojawia się już po jednym dniu opalania. Preparat posiada też właściwości pielęgnacyjne, nawilża skórę i poprawia jej napięcie. Przyspieszacz nanosi się na skórę przed opalaniem, a po jego wchłonięciu należy zastosować odpowiedni balsam do opalania z filtrami ochronnymi. Produkt polecany jest również do solarium.

Taki sobie...

Kupiłam przyspieszacz, żeby szybciej opalić się tego lata, jednak niestety... Nie widzę żadnych rezultatów.. A szkoda, bo naprawdę chciałam dać szansę temu kosmetykowi.

Plusy
- zapach
- nieźle nawilża skórę
- niewielka cena

Minusy
- nie ma żadnego wpływu na przyspieszenie procesu opalania
- zbyt ciężka konsystencja, czuję się jak w rajstopach gdy się nim posmaruję

Może głównym powodem niezadowolenia jest moja skóra - stosunkowo ciemna karnacja, dość łatwo się opalam. Ale brąz jest jedynie zasługą kojących promieni słonecznych, a nie tego kosmetyku.

Mocno średni ten przyspieszacz, nie zauważyłam żadnej różnicy podczas stosowania go.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Nieporozumienie

Nie wiem skąd taka wysoka ocena, ponieważ kosmetyk nie spełnia żadnej funkcji.
Minusy:
- brak rezultatów,
- długo się wchłania,
- nieprzyjemna konsystencja,
- wydaje mi się, że zamiast przyspieszć to opóźnia opalanie,
Plusy:
+ ładny zapach
+ wydajny (niestety).
Nie pamiętam ile kosztował, ale nie jest wart nawet 1zł.

Ilość zużytych opakowań: pół butelki

Nic nie działa

Kupiłam pod wpływem tych pozytywnych opini na wizażu i się rozczarowałam. Testowałam go z miesiąc ale niestety nie skończę tubki bo szkoda czasu.

Minusy:
-nie przyspiesza opalania na solarium
-pozostawia na skóre lekko lepką powłowkę
-jak na taki \'efekt\' drogi
-dodam, żę nawet blokuje opalanie, gdy odstawiałm natychmiast opaliłam się (na solarium bez żadnego kremu)

Plusów:
-brak

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1 opakowania

u mnie nie spełnia zadania

hmm mówiąc krótko mnie słoneczko nie lubi dlatego wymyśliłam, że ta substancja mi pomoże. Niestety przeliczyłam się.Nakładałam go wielokrotnie w ciągu kilku godzin na słońcu, nawet nie stosując już później filtrów licząc na efekt.. jednak takowego się nie doczekałam.
Całkowicie nie spełnia zadania. Mimo to spróbuje jeszcze raz..

Używam tego produktu od:od 2 lat
Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie 2

nic specjalnego

Firma Dax wypuściła na rynek wiele bardzo dobrych kosmetyków, dlatego z większości jej produktów jestem zadowolona. Jednak przyspieszacz opalania jest jednym z moich rozczarowań.

Mam jasną skórę, która opala się najpierw na czerwono i potem wolno brązowieje, dlatego sięgam po coś, co pozwoli mi pominąć pierwszy etap. Moim zdaniem przyspieszacz opalania Daxa nie sprawdza się: skórę mam czerwoną, tak jakbym niczego nie użyła. Nie zauważyłam także efektu "przyspieszenia" - opalam się tak samo powoli.

Kosmetyk ma żelową konsystencję, która jakoś szczególnie mnie nie zachwyciła. Również zapach jest dość szczególny i może nie przypaść do gustu.Zaletą jest to, że produkt nie zapycha i nie jest tłusty.

Posiadam ten przyspieszacz w innym niż na zdjęciu opakowaniu - takim fikuśnie powykręcanym. Buteleczka stoi na zakrętce, którą trzeba przekręcić, by z otworu pośrodku niej coś wyleciało. Jednak nie jest to najlepsze rozwiązanie, bo po użyciu trzeba ją wytrzeć, by nie brudziła podłoża.

Spróbowałam, pewnie w tym roku go zmęczę, ale na pewno nie kupię ponownie.

Używam tego produktu od: minionego lata

działa cuda :)

Kupiłam przypadkiem zaraz przed wyjazdem na wakacje. Okazało się, że to był bardzo dobry zakup. Faktycznie przyspiesza proces opalania i to dość mocno, ma super konsystencję, ładnie pachnie. Do tego fenomenalnie dobrze się wchłania (nie klei się obrzydliwie). Opakowanie co prawda okropne, ale nadrabia dozownikiem. Cena także bardzo przystępna. Spodobał mi się tak bardzo, że kupiłam już 3 opakowanie.

jak dla mnie cudo!

Sięgłam po niego przypadkowo, gdy wleciałam do drogerii popędzana przez siostrę ;).
Cena nie była zbyt wygórowana, więc pomyślałam, że gdy nie będzie zbyt dobry to nie będzie dużej straty.

Po wizycie w solarium okazało się, że nie mam nawet zaczerwienienia, a po 3 lub 4 wizytach byłam już ładnie opalona ;).

Bardzo podoba mi się konsystencja, to jak przyśpieszacz się wchłania nie zostawiając tłustej warstwy. Zapach też mi odpowiada ;).

Dobry

Produkt godny polecenia, ladnie przyspiesza opalanie, chroni przed poparzeniem w solarium. Mam jasna karnacje i 2 opalaniach z tym przyspieszaczem na solarium jestem brazowa, niez olta czy czerwona. Minus to kolor i zapach ktory nie zacheca zbytnio. Ale warto kupic i uzywac.

Używam tego produktu od: pol roku

Cudo !

Bardzo dobre opakowanie przyspieszacza uniemożliwia dostanie się czegoś do środka. Kolorek jest bardzo ładny - żółty. Konsystencja żelowa, łatwo się rozprowadza po nałożeniu na balsam z filtrem. Nie podrażnia skóry oraz przyspiesza opalanie. Dobry zarówno na opalanie na słońcu, jak i do solarium. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze, szybko się wchłania. Cenowo jest jak najbardziej na plus.

tandeta jakich mało

Na mnie po prostu nie działa zupełnie! Dawałam mu szansę kilkanaście razy i nic. Dodam,że jest to jedyny kosmetyk tego typu, który w ogóle nie działa, totalna beznadzieja. Dziwię się baaardzo, że produkt ten ma tak dobre recenzje.... Poza tym zapach też nieciekawy, taki mocno chemiczny, ale da się wytrzymać, gdyby działał. Nie polecam, czyba, że ktoś chce eksperymentować i lubi wyrzucać pieniądze w błoto

Używam tego produktu od: zeszłego lata
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Bardzo dobry produkt:)

Kupilam ten przyspieszacz własnie przez wizaz.. naczytałam sie tylu pozytywnych komentarzy najego temat,że sama postanowilam sprobować tym bardziej ze sa wakacje ^^

ładnie sie wchłania,przy tym lekko natłuszcza:)
owszem też przyspiesza opalanie.. :)
Nie powoduje podrażnień skóry :)
Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

dla mnie zły

Wielki minus za to , ze bardzo podraznia skóre - opalałam sie rano tylko 15 minut, a wieczorem zobaczyłam ile mam czerwonych krostek na dekolcie , brzuchu i udach ! cos okropnego - podrażnił mnie bardzo,widocznie ma cos w składzie niedobrego dla mojej skóry !
pozatym

- żółty, smierdzący, klejący

nie dla mnie !kasa w błoto ...

Używam tego produktu od:raz nasmarowałam się przed opalaniem,NIGDY WIĘCEJ
Ilość zużytych opakowań:mam jedno