KWC LogobyWIZAŻ logo
Produkty wycofane

Tołpa Huminea Strefa T, Maska korygująca (do cery trądzikowej, z niedoskonałościami)

3,6 na 527 opinii

Kupi ponownie: 59% osób
    serduszkooo22
    15 lutego 2011 o 21:48
    naprawde dziala
    ta maseczka jest super w rossmanie na promocji skuszona niska cena (4,7o zł) wzielam jedna i wyprobowalam ...dziala jak powinna tak maseczka spełnia wszystkie obietnice producenta. ladnie matowi,krostki i zaczerwienienia znikaja:) Używam tego produktu od: 1 tydzien Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

paspartu
    14 września 2009 o 14:56
    Może być
    Jedyne, co zauwarzyłam po stosowaniu tej maski: -wysuszała niemiłosiernie buźkę -wygładzała buzię, taka miękka się robiła -dobrze oczyszczała Co prawda ten produkt jest wporządku, ale spodziewałam się o wiele więcej po nim. Używam tego produktu od: jakiś czas Ilość zużytych opakowań:1

Camarilla
    30 grudnia 2008 o 11:39
    Dobry zkaup.
    Jak dla mnie maseczka bardzo fajna. Raczej spełniła moje oczekiwania. Właśnie skończyłam "tygodniową kurację". Efekty: skóra jest bardziej miękka, gładka, rozjaśniona, wygląda na bardziej wypoczętą. Ogólnie na plus. Chociaż mam problemy z trądzikiem-może nie jakieś ogromne ale zaskórniki, troche przebariweń i tutaj raczej nie zauważyłam wielkich zmian.. może troche rozjaśnione rpzebarwienia.. Cieżko mi samej ocenić. Bbyłam zaskoczona jej konsystencją, dosyć rzadka, inna niż pozostałych maseczek, problemów w aplikacji raczej nie było. Faktycznie szybko zasycha ale zawsze można spryskać twarz wodą termalną tak jak przy maseczkach z różnego rodzaju glinek i wszystko ok. SKóra była trochę napięta po zmyciu ale zaraz nałożony krem i efekt fajny. Jestem w trakcie pierwszego opakowania stosowałam w tygodniowej kuracji, codziennie

inesska000
    8 października 2008 o 16:47
    OK
    Jak dla mnie jest ok,dobra cena. Efekty: + ma przyjemna konsystencje + leczy krostki-wypryski + wyrownuje koloryt skory, umnie zniknely zaczerwienienia + sztbko zasycha przy czym sciaga skore Po prostu jestem zadowolona :) Używam tego produktu od: 1 roku Ilość zużytych opakowań: 2

szaramieta
    6 lipca 2008 o 20:24
    Średnia
    Kupiłam maseczkę z nadzieja, że pomoże leczyć trądzik albo przynajmniej świecenie się skóry. W pierwszym przypadku - nie działa. Ściąga skórę, używanie jest dość nieprzyjemne. Producent zaleca trzymać ją na twarzy przez 10-15 minut, niestety po 5 minutach maseczka totalnie zasycha mi na twarzy, później trudno jest ją dokładnie zmyć. Jeśli chodzi o ograniczenie świecenia się skóry to minimalnie pomaga. Stosuję ją 2 razy w tygodniu, jednak kiedy używałam jej codziennie przez tydzień zauważyłam, że cera mniej mi się świeci, a w lecie to dla mnie bardzo ważne. Mimo ogranicznia świecenia się skóry, mały komfort używania, mała dostępność i brak poprawy stanu skóry sprawiły, że będę szukać czegoś lepszego. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

Paulinka_S
    26 czerwca 2008 o 19:17
    wysusza...
    Dość przypadkowy zakup ;) Sama nie wiem dlaczego się na nią skusiłam... no ale kupiłam i używałam. Maseczka dobrze oczyszcza skóre ale przy tym niestety wysusza. Po zmyciu jej skóra jest napięta i szybko trzeba ją potraktowac jakimś treściwym kremem. Ale ładnie oczyszcza, zwęża pory. Ponieważ nie mam problemów z cerą i nie musze takiej maseczki stosowac to więcej nie kupię. Ale dla osób z problemamowa skórą-polecam. Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

Estella
    15 czerwca 2008 o 17:05
    lubię
    Kupiłam zachęcona recenzjami i opiniami na forum. Maska dostępna w metalowej tubie, dzięki czemu można wycisnąć ja do końca. Na początku trochę piecze, z kolejnymi aplikacjami jest coraz lepiej - nie należy jej kłaść na skórę, która była dopiero co oczyszczana manualnie, bo wtedy bardzo piecze i czuć mrowienie. Zastyga dość szybko, dlatego żeby wytrzymać 10-15minut trzeba się pryskać wodą termalną. Skóra po zastosowaniu jest gładka i bardzo miękka, pory się zwężają - nie jest to trwały efekt, no ale żadną maseczką tego nie osiągniemy. Ogólnie polecam, bo jest bardzo wydajna - nakłada się ją cienką warstwą na skórę. Używam tego produktu od: zima-wiosna Ilość zużytych opakowań: 1

tu_ona
    14 maja 2008 o 11:20
    raz na czas
    Maseczka nie jest zła ale trzeba z nią bardzo uważać, ponieważ bardzo przesusza skórę. Uważam, że jest pomocna doraźnie, to znaczy raz na jakiś czas natomiast nie można jej stosować za często. Używam tego produktu od:2 lata Ilość zużytych opakowań:3

bossy162
    30 kwietnia 2008 o 20:12
    Oko
    Świetna maska !Polecam wszystkim buzkom z zanieczyszczoną skórą i tłustą strefą T (jak w nazwie;)) Maska wydajna,wysusza i mutuje i jest rewelacyjna!!!:D Używam tego produktu od:1 mies Ilość zużytych opakowań:0

Grea
    24 lutego 2008 o 19:04
    zawsze przy mnie
    Pierwszą kupila mi mama, kiedy miałam straszne problemy z cerą. Od tamtej pory wiem, że pomaga leczyć wszelkie przykre niespodzianki. Nie wiem jak z oczyszczaniem, bo nie umiem ocenić, ale: -pozostawia wyciszoną, ukojoną, rozjaśnioną cerę -podrażnienia i zaczerwienienia szybciej ustępują -leczy wypryski (szybciej dojrzewają, a później znikają) -nawilża buzię, matowi -ma przyjemną konsystencję Warto wiedzieć, że powinna być płynna, przy zakupie wystarczy potrząsnąć tubką i jeśli "chlupie" jest OK, trochę ciężko się zmywa. Ma bardzo ciekawą aluminiową tubkę, z której łatwo wszystko wycisnąć, dlatego nie rozumiem dlaczego ekspedientka mówiła, że wiele klientek narzeka na opakowanie. Teraz częściej używam jej punktowo na niespodzianki (nawet dwa razy dziennie). Mam ją zawsze w kosmetyczce. Polecam dla problemowych buzi!!!!!!! Używam tego produktu od:4 lat Ilość zużytych opakowań:dawno już nie liczę:)

iceflower
    13 stycznia 2008 o 12:25
    2 / 5
    Oj, nieprzyjemna.
    Tołpę kupiłam nieco w celach testowych, żeby sprawdzić, czy na mojej suchej i wrażliwej skórze takie wynalazki, jak maseczki oczyszczające mają w ogóle rację bytu. Nie jestem jakoś specjalnie zadowolona z tego wynalazku, najmniej z komfortu stosowania, z efektów też nie bardzo. Stosowałam maseczkę na oba sposoby zalecane przez producenta (dwukrotnie w formie tygodniowej kuracji, w pozostałych okresach 1-3 razy w tygodniu), ale nie doczekałam się idealnie oczyszczonej skóry. Rzeczywiście wyciąga zanieczyszczenia z porów, ale tylko z płytkich porów na nosie, pozostałe zaskórniki są nie do ruszenia tą maseczką. W dodatku efekt jest makabrycznie krótkotrwały, pory bardzo szybko znowu się zanieczyszczają. Bardzo za to w jej działaniu podoba mi się to, że ładnie rozjaśnia cerę, koi i uspakaja. Skóra jest po niej miękka, nawilżona, odżywiona. Nie podrażnia. Strasznie nie lubię nakładać tej maseczki - to, co inne recenzentki nazywają mrowieniem i szczypaniem u mnie jest po prostu pieczeniem. Bardzo mocnym pieczeniem. Zaciskałam jakoś zęby i starałam się to wytrzymać (całe szczęście pieczenie szybko znika), bo spodziewałam się olśniewających wręcz efektów. Efektów nie ma takich, jakich oczekiwałam, więc nie mam zamiaru dłużej się męczyć. Maseczka szybko zasycha, przez co trudne jest trzymanie jej na twarzy przepisową ilość czasu, nawet mimo spryskiwania jej co jakiś czas wodą termalną. Używam tego produktu od: ok. miesiąc Ilość zużytych opakowań: 2/3 tubki
    Używa produktu od:kilka miesięcy

madulka
    13 listopada 2007 o 2:51
    pomocna
    Jako że nie lubię peelingów to zamiast nich używam maseczek oczyszczających, które na mojej cerze przynajmniej dają o wiele fajniejsze efekty. Ta maseczka spisuje się nie najgorzej. Fajnie rozjaśnia, usuwa suche skórki, oczyszcza tak sobie, nawilża o dziwo całkiem mocno, wygładza. Po nałożeniu czuć coś w rodzaju mrowienia-szczypania. Konsystencja akurat mi odpowiada, trochę lejąca, ale łatwo sie nakłada. Ze zmywaniem nie mam problemu bo używam specjalnych gąbeczek. Mam zastrzeżenia co do składu trochę, gliceryna, alkohol cetylowy, olej mineralny w dodatku połączony z titanium dioxide nie wróżą najlepiej dlatego używam niezbyt często. Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Hyang
    23 września 2007 o 18:56
    polecam!
    Świetny polski produkt - półpłynna maska bardzo skutecznie oczyszcza skorę, rozjasnia ja i powoduje, że robi się ona niesamowicie miękka. Ładnie pachnie i ma fajne, skromne opakowanie. Bardzo przyczyniła się do poprawy mojej cery, ale jej jedynym minusem jest to, że nie czuję mrowienia, lecz silne szczypanie!! (co łagodzi woda termala, którą zawsze spryskuję maseczki z glinką, dlatego nie narzekam na kruszenie się maseczki). Używam tego produktu od:miesiac Ilość zużytych opakowań:pierwsze

kachulka
    20 września 2007 o 18:49
    fajna:)
    lubie ją, bo faktycznie rozjaśnia i łagodzi podrażnienia. mimo, że irytuje mnie to, że zastyga na buzi i podczas próby porozumiewania się z domownikami "łamie się" na buzi i osypuje;) zapewne, jak będe odczuwała taką potrzebę do wrócę do niej;) Używam tego produktu od: półtora roku z przerwami Ilość zużytych opakowań: 2

agnieska
    20 sierpnia 2007 o 21:55
    Zacna ;)
    Bardzo fajna! Mam ogromny problem z dobraniem niedrażniącej, nie doprowadzającej do buraka maseczki oczyszczającej. Miałam kilka lat temu jej próbki i widać, że poprawili konsystencję - wtedy potrzeba było ogromnej siły by ją wycisnąć, obecnie jest taka akurat - leista, ale nie spływa. Szybko zasycha, delikatnie ściąga, powinno się unikać ruszania szczęką bo się osypie. Może delikatnie podszczypywać po nałożeniu, ale po zmyciu skóra jest blada, rozjaśniona. Całkiem wydajna, mimo codziennego używania (kryzysowy moment skóry) wystarczyła na 3-4 tygodnie. Wspomaga antywypryskową walkę. Nie matuje na długo, ale nie jest mi to potrzebne. Nie przesusza skóry, choć tak intensywnego użytkowania jak ja nie polecam :) Używam tego produktu od:miesiąca Ilość zużytych opakowań:1

peausatinee
    31 marca 2007 o 18:26
    idealna kuracja
    Traktowałam tę maskę jako wspomaganie przy kuracji oczyszczającej skórę przetłuszczoną. Jednak jestem pewna właśnie JEJ skuteczności, ponieważ odkąd zaczęłam ją stosować, efekty leczenia były o niebo lepsze. Maska pozostawia skórę nie tylko wyraźnie oczyszczoną i odświeżoną, ale i atrakcyjnie wygładzoną, i jest to efekt naprawdę miły. Nie podrażnia - chociaż w okresie jej stosowania nie miałam przesadnie wrażliwej skóry. Jestem pewna, że jeszcze ją kupię do stosowania sporadycznego, czysto profilaktycznego. Używam tego produktu od: przez 3 tygodnie Ilość zużytych opakowań: 1 i próbki

Nati femme fatale
    15 lutego 2007 o 19:30
    1 / 5
    nic specjalnego
    Lepiej ją znosiłam niż oczyszczającą Erisa,ale i tak to nie to.Jest zbyt rzadka i często zamiast na buzi lądowała na posadce łazienki.Raczej nie oczyszczała,ewentualnych wyprysków też nie goi,w ogóle nic z nimi nie robi.Jedyne co mogę dobrego napisać o niej to to,że rozjaśnia. Dałabym dwie gwiazdki,ale jedną jeszcze muszę odjąć za koszmarne opakowanie,ta tubka jest do niczego,nawet nie można z niej wydobyć resztki maseczki. Używam tego produktu od:nie używam Ilość zużytych opakowań:1

xxxDAGMARAxxx
    8 stycznia 2007 o 19:44
    dobry
    uzywalam caly czas masek z glinka i raz w aptece pani zaproponowala mi ta maske wiec wzielam.bardzo dobry do tlustej buzi bo wysusza znakomicie.dzialanie dobre buzia byla matowa oczyszczona. z mojej tubki maska wychodzi idealnie.polecam ten kosmetyk.Używam tego produktu od:w trakcie 1 Ilość zużytych opakowań:1