Framesi, Rigenol (Lipoproteinowy krem odżywczy do włosów)

Framesi, Rigenol (Lipoproteinowy krem odżywczy do włosów)

Tutti&Beauty Weronika Masłowska
Średnia ocena: 0.00/5

Rigenol jest preparatem odżywczym o składzie opartym na związkach lipoproteinowych, które skutecznie stymulują naturalne procesy regenerujące strukturę molekularną włosów. Rigenol - bogaty w lipidy, białka i aminokwasy - jest kosmetycznym korektorem strukturalnych deformacji włosa. Przywraca włosom naturalną strukturę, połysk i elastyczność.
Włosy odzyskują naturalne piękno, lepiej się rozczesują, stają się puszyste i na długo zachowują uczesanie. Stosowanie Rigenolu zaleca się szczególnie po każdym obcięciu włosów, po dekoloryzacji, farbowaniu, trwałej ondulacji i zawsze wtedy, gdy włosy są zniszczone lub osłabione. Stosowany na włosy zdrowe poprawia ich naturalny połysk i chroni przed działaniem czynników zewnętrznych.

bogate
do włosów suchych i zniszczonych, do włosów farbowanych, do włosów normalnych, do włosów wymagających prostowania
nawilżające, wzmacniające, regenerujące
zapachowa
w słoiku
Skóra głowy
normalna

Skuteczna dla zniszczonych włosów

Mam włosy rozjaśniane, traktowane prostownica. Po tej masce włosy mam mięciutkie, nie puszą się aż tak jak to mają w zwyczaju, są fajnie odżywione. Odżywki używa też mój chłopak - bałam się, że krótkie włosy może bardziej obciążyć ale nie, włosy zostają lekkie i również miękkie w dotyku.
Myślę, że jest to fajny produkt do włosów zniszczonych, ma lekką konsystencję, włosy już przy zmywaniu są miększe, a nie tępe jak po niektórych odżywkach. Może w mojej ocenie nie jest jakoś mocno regenerująca, ale daje rade. Cena w porządku :)
Zapach taki sobie, nie jest mocno perfumowany, raczej taki "fryzjerski".

Kupiony w: U konsultantki

Dla mnie hit

Tę maskę poleciła mi moja fryzjerka i od około 2 lat nie rozstaję się z nią. Nakładam ją 2xtydzień. Maska baardzo pomogła mi w pielęgnacji mocno rozjaśnionych włosów; stosowałam ją wtedy częściej ( nosiłam blond chłodny, jasny blond przez około rok). Włosy bardzo dobrze się rozczesują po nałożeniu, nie trzeba nakładać dodatkowych odżywek bez spłukiwania.
Nie podoba mi się zapach, opakowanie ( wolę opakowania z pompką) i cena.

świetny kosmetyk

Maskę zakupiłam przeglądając popularne produkty na jednej ze stron w drogerii internetowej. Muszę od razu stwierdzić, że był to bardzo dobry zakup, nie zawiodłam się.
Jedyne na co można ponarzekać to dostępność i cena (mogłaby być odrobinę tańsza, a byłoby wręcz idealnie)

-ładny, ale bardzo delikatny zapach
-wydajna
-wygładza włosy
-nie obciąża, nie robi tzw "przyklapu"
-ułatwia rozczesywanie
-nie uczula
-nabłyszcza

Świetny

Poszukując jakiegoś dobrego kosmetyku niedrogeryjnego, który mógłby odżywić i uratować moje zniszczone farbowaniem włosy trafiłam przez przypadek na ten produkt. Postanowiłam zaryzykować, kupiłam i to był strzał w dziesiątkę.
Krem ma konsystencję maski do włosów i podobne zastosowanie. Pozostawiony na umytych włosach przez 4-5 minut powoduje, ze po spłukaniu są delikatne, miękkie, gładkie w dotyku. Miałam ogromny problem z rozczesywaniem włosów a po tym kremie zajmuje mi to chwilkę. Włosy po wysuszeniu są wygładzone i nie puszą się, natomiast kiedy pozostawiam je same do wyschnięcia tworzą się ładne, lekkie fale, bez efektu napuszonej czupryny.
Krem jest delikatny w zapachu - może nie najpiękniejszy ale nie przeszkadza w użytkowaniu.
Wydaje mi się, że po kilku zastosowaniach zauważyłam o wiele mniej wypadających włosów więc tutaj też duży plus.
Delikatnym minusem jest dla mnie opakowanie, bardzo nie lubię wygrzebywać kosmetyku palcami z pudełeczka - ale ze względu na efekty na włosach po kilkukrotnym zastosowaniu jestem w stanie wybaczyć wszystko.

Całkiem przyjemny produkt

Maski tej używam od ponad roku z małymi przerwami.
W sumie minusów raczej nie ma. Konsystencja okey, działanie okey, aplikacja też okey. Ze względu na moje uczulenie, o dziwo! ta maska mnie nie uczula, więc stosuję. Włosy są po niej jak najbardziej okey (ja mam blond rozjaśniane), wygładzone, ujednolicone. Co jest całkiem fajne w tej masce to nie zżółca mi blondu :)
Jeśli chodzi o aplikację, to dużą różnice zauważyłam pomiędzy trzymaniem 2 a 5 minut. Mimo wszystko radzę trzymać jednak 5 minut ponieważ wtedy włosy są bardziej odżywione i przyjemniejsze w dotyku. Zdarzyło mi się trzymać ją 2 minuty i niestety to się mijało z celem - nie odżywiała tak jak potrzeba.
Jeśli miałabym polecić - oczywiście polecam i sama na pewno zakupię następne opakowanie.

Niewiarydodnie doskonaly

Kupując kolejną maske do włosow nie podchodzilam do tego zbyt entuzjastycznie. Mialam bardzo zniszczone wlosy po kilku zabiegach rozjasniających. Na wlosy nie pomagalo olejowanie, trzymanie masek pod czepkiem na noc i plukanki- wrecz mialam wrazenie ze byly bardziej zniszczone. W sklepie Pani poradzila mi rogenol wiec go wzielam, zeby eksperymentowac dalej, ale bez zadnej nadziei na piekne, zdrowe wlosy. I teraz iwaga dziewczyny! Juz od pierwszego uzycia cud! Wlosy ujednolicone, blyszczace, ujarzmione i latwe do ulozenia i nie za leeki i dobrze :) po 5 zabiegach zero rozdwojonych koncowek. Nie wyobrazam juz spbie zycia bez niego

bardzo dobra

+ kremowa konsystencja, doskonale rozprowadza się na włosach
+ włosy są niesamowicie wygładzone, dociążone, a nawet rozprostowane! :D
+ ułatwia rozczesywanie
+ nawilża
+ efekt jest widoczny już po 1 użyciu
+ nie obciąża włosów

Maska jest niesamowita tylko ta cena trochę wysoka, ale produkt wynagradza wszystko swoim działaniem ;) sprawdzi się na mocno zniszczonych jak i zdrowszych pasmach. Polecam tylko trzeba uważać żeby włosy nie zostały przeproteinowane :)

Zdecydowanie polecam

Rewelacyjnie odżywia włosy. Bardzo wysoka jakość za niską cenę.

+ pachnie "profesjonalnie" (jak fryzjerskie kosmetyki, uwielbiam ten zapach :))
+ już po pierwszym użyciu zauważyłam, że moje włosy stały się bardzo miękkie, aż nie mogłam przestać ich dotykać
+ po dłuższym użytkowaniu zauważyłam, że włosy praktycznie całkowicie przestały mi wypadać
+ tani jak na swoją jakość

Minusów nie zauważyłam.

IDEAŁ !

IDEAŁ!!!! MÓJ KWC !!!
Poleciła mi go koleżanka fryzjerka. Uzywałam róznych odzywek, ale ta maska jest moją ulubiona, przede wszystkim dlatego, że świetnie odżywia moje zniszczone farbowaniami i prostowaniem włosy, a także, że trzyma się krótko na włosach, bo dla mnie 15 minut to stanowczo za duzo, a tutaj trzymamy góra 5 minut ! Rigenol był ratunkiem także na moje wyniszczone wręcz rozjaśnianiem włosy, któe wyglądały jak siano...
Jedyny minus to cena, w sklepach specjalistycznych dochodzi nawet do 60 zł za mniejsze opakowanie, ale w internecie mozna dostac o polowe taniej ;)
POLECAM !

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Super połysk

Odżywka sprawdza się rewelacyjnie na zdrowych zadbanych włosów, powoduje wygładzenie, ułatwia rozczesywanie i zapewnia mega blask, wydaje mi sie jednak że nie odżywia specjalnie włosów, farbuję swoje włosy długości do łopatek co ok 4 tygodni, końcówki sę nieco wysuszone (odwodnione), i niestety mimo wielu zalet Rigenol nie potrafi ich nawilżyć, tak więc od czasu do czasu używam na końce odżywczej maski z L\'oreala, natomiast w pozostałe dni zawsze Rigenolu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 tubki po 250 ml

Świetny produkt

Używam Rigenolu od 4 lat i nadal będę uzupełniać moją pielęgnację o ten produkt ponieważ:

+odżywia
+wygładza
+regeneruje po rozjaśnianiu
+ułatwia rozczesywanie
+dość ładnie choć troszkę chemicznie pachnie
+jest bardzo wydajna
+cena na tak dobry produkt naprawdę niska
+zmiękcza
+nia napusza
+świetnie się układają
+nabłyszcza

Trzymam go wg zaleceń ok 3-5min i spłukuję. Kiedyś zdażyło mi się przytrzymać go dłużej ale to nie był dobry pomysł trzeba trzymać się instrukcji wtedy naprawdę działa. Używam tak 3-4 razy w miesiącu. I opakowanie 1000ml mam już prawie rok i jeszcze będzie na kilka zastosowań także mega wydajna.
Polecam każdej osobie, która potrzebuje zregenerować mocno uszkodzone włosy. Ale trzymajmy się zaleceń raz na tydzień wystarczy i nie przeciąży włosów. Ja ogólnie używam z innymi produktami na przemian także zachęcam do poczytania moich recenzji Pozdrawiam

Używam tego produktu od: ok 4 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa jedno 300ml 30zł drugie 1000ml ok 80zł

rozczarowanie

Jak tylko Rigenol pojawił się w moim sklepie, weszłam na wizaż, zobaczyłam recenzję i powędrowałam zadowolona do domu już z tubką tego specyfiku w łapkach.

Ogólnie jestem rozczarowana. Rigenol nic nie zrobił z moimi włosami. Były sztywne, suche, plączące się, jakbym w ogóle nie użyła odżywki. Stosowałam i zgodnie z zaleceniami producenta i na inne sposoby. Dodawałam półproduktów. Generalnie nic ciekawego się nie wydarzyło.

Zużyłam do golenia nóg, w tej roli, KWC!

Używam tego produktu od: parę miesięcy