Clinique, Brow Sculpting Duo (pyłek i żel do brwi)

Clinique, Brow Sculpting Duo (pyłek i żel do brwi)

Pryłek i żel nabłyszczający do brwi. Moim zdaniem to rewelacja, zwłaszcza dla kobiet które nie chcą ryzykować z henną. Może tylko cena trochę za wysoka, ale za to jest bardzo wydajny :)

niesamowite!

Cały zestaw zasługuje na 5 *****. :)Dzięki aplikatorkom (skośny pędzelek i szczoteczka) malowanie brwi nie wymaga zbyt wiele wprawy i cierpliwości a efekty są rewelacyjne!Zawsze, gdy użyję tych kosmetyków, wszyscy pytają, czy byłam u kosmetyczki na regulacji i przyciemnianiu brwi. :DPyłek barwi mocno, ale naturalnie - można stopniować kolor, natomiast żel świetnie nabłyszcza włoski - czasem stosuję sam żel, gdy akurat jestem po hennie.Miałam problemy z dostaniem w Polsce koloru 01 - czarno-brązowego, ale w końcu zdobyłam - na bezcłówce. ;)Zdecydowanie jest to najlepszy kosmetyk do brwi, jaki miałam - nie rozmazuje się tak, jak tradycyjne kredki, wytrzymuje na brwiach cały dzień, jest superwydajny, poręczny, wygodny i - co najważniejsze - pozwala uzyskać niesamowity efekt! :)Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

Oceniam na 5.00

Sama go zgłosiłam, więc teraz mogę ocenić. Moja opinia wyżej, jeszcze nie zmieniłam zdania :) Całe 5 gwiazd