Sephora, All Over Skin Foundation

Sephora, All Over Skin Foundation

Jedwabisty i lekki płynny podkład zapewnia delikatne, zdrowe, transparentne wykończenie i naturalną ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi. Dostępny w naprawdę dużym wyborze odcieni.

Skład: aqua, octyldodecanol, titanium dioxide, propylene glycol, ethylhexyl stearate, glyceryl stearate, propylene glycol stearate, sorbitan sesquioleate, ethylhexyl methoxycinnamate, iron oxides, trietanolamine, nylon-12, stearic acid, palmitic acid, phenoxyethanol, magnesium aluminum silicate, iron oxides, methylparaben, cellulose gum, iron oxides, propylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, sodium hyaluronate. (25.03.2008)

Zacznij od próbki :-)

Podkład kupiony bez specjalnego zastanawiania i wybrzydzania, poleciły mi go panie w Sephorze (bardzo miłe zresztą :-)
Kupowałam latem i wówczas kolor był idealny, teraz wiosną gdy skórę mam bledszą jest zbyt ciemny i nadaje skórze brzydki pomarańczowawy odcień. Nakłada się go łatwo, aplikator bardzo dobrze się sprawdza, rzeczywiście lubi robić smugi - co zauważyłam dopiero teraz gdy odcień mi już nie do końca pasuje. Ładnie wygładza drobne mankamenty skóry, ale nie kryje dobrze. Bardzo brudzi ubrania, chociaż może i każdy tak ma.
Nie wiem czy kupię ponownie, może miłe panie z Sephory znowu polecą coś fajnego :-)
Aha kupując podkład dostałam dwie próbki perfum i narzeczony też dwie oraz mini kremik nie pamiętam jaki :-)

Używam tego produktu od: sierpnia 2007
Ilość zużytych opakowań:o dziwo wciąż to samo

średni

Udało mi się znaleźć całkiem dobry odcień (bardzo jasny), plus więc za to, że stworzyli dużo kolorów:) Matuje całkiem nieźle, jednak po kilku godzinach skóra się świeci. Zostawia plamy na ubraniach. Z tej pompki czasami zbyt dużo wypryśnie i nie wiadomo co zrobić z resztką podkładu na palcach:( Wnika w skórę całkiem nieźle. Jest jednak niewydajny - pewnie przez tę pompkę. Trochę zbyt drogi. Za taka cenę mógłby być lepszy.

Używam tego produktu od:...

Dostałam go do wypróbowania od koleżanki, której niestety nie pasował.
Jak dla mnie podkład jest bardzo dobry, nadaje ładny delikatny odcień, nie ciemnieje, nie matuje, ale nie takie jest jego zadanie.ma bardzo ładnie funkcjonalne opakowanie z pompką, a do tego bardzo ładnie prezentuje się na toaletce.
Polecam, ale tylko dla cer bezproblemowych .

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

O co chodzi.

Przez tą moją chęć wyprobowywania wszystkich nowości kiedyś zbankrutuję i zginę przysypana stertą kosmetyków. W Sephorze niemogłam się oprzeć temu bajeranckiemu opakowaniu i zakupiłam to "cudo". Niestety, podkład ma marną jakość, słabo kryje, świeci się i wcale nie stapia się ze skórą. Tak jakby miał problemy z przyczepianiem się do niej. Jeest dość wydajny, ma ładne kolory (udało mi siędobrać prawie idealny), ale jego trwałość jest tragiczna. Zero komforrtu noszenia, nie zakupięwięcej i szczerze odradzam.

Nic nadzwyczajnego

Przetestowałam jedynie próbkę,zresztą razem z bazą i stwierdzam,że baza jest dużo lepsza.
Fluid ten jako kosmetyk upiększający nie nadaje się wcale.Koleżanka w poprzedniej recenzji słusznie zauważyła,że twarz lepiej wygląda bez niego niż z nim.
Ulatnia się w tempie ekspresowym.Robi smugi i trzeba włożyć troszkę wysiłku,żeby je usnąć.Po jego użyciu lepiej nałozyć puder,bo inaczej świecenie murowane.
Lekka konsystencja sprawia,że jest wydajny i łatwy w aplikacji.
Szkoda kasy.Bez sensu psuć skórę kiepskimi kosmetykami.

delikatny

Lekki, dobrze się rozprowadza, choć robi smugi, ale można je łatwo rozetrzeć i wklepać. Naprawdę duży wybór kolorów w tonacji zarówno żółtej jak i różowej. Ja testowałam różowawy R15, świetny dla bladolicych, naprawdę jaśniutki. Ładnie stapia się z cerą, nie tworzy maski. Transparentny, delikatny, nie kryje i nie matuje, ale producent wcale tego nie obiecuje, wręcz przeciwnie, zapewnia o delikatnym efekcie. Ładnie wygładza, wyrównuje koloryt cery. Trwały. Wydajny. Świetny dla początkujących, na zimę, bo nie tylko ma jasne odcienie, ale zapewnia dodatkową warstwę ochronną przed mrozem. Na lato też dobry, ze względu na delikatność. Na razie oczekuję czego innego od podkładu, ale w swojej kategorii jest świetny. Żeby tak inni producenci zechcieli brać przykład z Sephory co do ilości odcieni.