Dora Pharmacia, Cosmetici Dora, Szampon do włosów na bazie wyciągu z bambusa (stara wersja)

Kombinacja wyciągu z bambusa oraz innych aktywnych składników sprawia, że szampon działa nie tylko na włosy, ale również na skórę głowy, nawilża ją, wzmacnia i przywraca naturalną równowagę. Szampon ma działanie silnie odżywcze i nawilżające, co sprawia, że włosy stają się elastyczne i błyszczące. Gęsta i kremowa konsystencja tego wyjątkowego szamponu czyni go bardzo wydajnym.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, glycol distearate, cocamide mea, cocamide dea, propylene glycol, profumo, bombusoidea, hydrolized wheat protein, methylchloroisthiazoline, methylisothiazolinone, c.i. 18965

Cena ok. 35 zł / 250 ml

wcale nie nawilża

męczę się z tym szamponem szalenie, na moje szczęście jest bardzo niewydajny. denerwuje mnie przede wszystkim fakt, że nic a nic się nie pieni. wiem, że to niby dobrze, bo zawiera mało chemii, ale jakoś nie cieszy mnie to w obliczu mąk jakie przechodzę podczas mycia głowy. co gorsza, szampon w ogóle nie nawilża włosów i rozczesanie ich bez użycia odżywki jest niemożliwe. włosy są matowe i źle się układają. bubel za niemałą cenę.

Zwykły szampon

Szampon jak szampon, dla mnie zupełnie zwykły, niczym mnie nie zachwycił.W porównaniu do maseczki z tej samej lini nie wyróżnia się niczym szczególnym. Nie wygładza włosów, które po umyciu są szorstkie, splątane i niemiłe w dotyku.Dla mnie to nic nowego, moje włosy zachowują się tak po prawie każdym szamponie,stąd 3*. Nie spodziewajcie się po nim jakichś rewelacji.

oj polubiłam go

bardzo dobry.
teraz, kiedy używam tego szamponu i jeszcze maski z tej serii, nie wyobrażam sobie używania niczego innego do włosów. szampon doskonale się pieni, naprawdę zadziwiająco. gdyby nie to, że zalecają mycie dwukrotne, byłby przez to pienienie się super wydajny.dalej- dobrze się spłukuje, nie plącze włosów.włosy są po nim mięsiste. i co ważne- skóra głowy jest nawilżoan, w dobrym stanie. nawet nie wiedziałam że jest w kiepskim, dopóki nie zaczęłam używać tego szamponu.wszystko jest na piątkę, nawet jak używałam tego szamponu z inną odżywką, nie "od kompletu". ;) tylko problem w tym, że nigdzie go u mnie nie mogę dostać, w sprzedaży głównie na południu Polski. :(

szampon jak szampon

Przyjemnie pachnie choć regularnie stosowany zrobił się bambusowo mdły , jego intensywnie żółta perłowa barwa przypomina mi trochę likier jajeczny . Piszą że gęsty , kremowy ale dla mnie to normalny szampon jak każdy inny , piszą że jakoś wyjątkowo się pieni - ( identycznie się pieni vivality za 7 zł :p: ) . Nie podrażnił skóry głowy to fakt . A z tym nawilżaniem i elastycznością włosów (...) Faktycznie w trakcie mycia włosy są przyjemnie miękkie , mięsiste ale po zmyciu szamponu wodą mam siano na głowie i problemy z rozczesaniem moich długich włosów -efekt miękkości znika - nie jestem w stanie bez odżywki rozczesać włosów . Kiedy nie nakładałam maski po szamponie efektem były połamane na całej długości włosy - wtedy ogarniała mnie wściekłość :p: . Przyznaję ** ( średni szampon ) za szampon za aż 34.50 do którego ja już nie wrócę z pewnością . Za tę cenę naprawdę wolę kupić sprawdzony szampon w salonie fryzjerskim . Albo szampon za 7 zł - w przypadku tego bambusowego szamponu wychodzi mi na to samo .

<i>aqua,sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl beatine, glycol distearate, cocamide mea, cocamide dea, propylene glycol, profumo, bambusoidea, hydrolized wheat protein, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone, ci 18965.</i>

super nawilża...

To chyba najlepszy nawilżający szampon jaki miała. Przed stosowaniem tego szamponu moje włosy były okropne, nie mogłam sobie z nimi poradzić. Były poprostu sianowate (zwłaszcza po umyciu były suche i splątane dotego stopnia, że nie można było je rozczesać)a teraz są super nawilżone (co odczuwam już w trakcie mycia, i przy spłukiwaniu włosów, ponieważ były bardzo milutkie). Moje włosy są bardzo gładkie, dobrze nawilżone (dobrze się rozczesują). Szampon nawilża również skórę głowy.