Bandi, Na szóstkę - maseczka drożdżowa dla cer wrażliwych i trądzikowych (stara wersja)

Kategoria
Marka

Nowoczesny, bardzo delikatny preparat tolerowany przez każdy rodzaj skóry. Bogaty w witaminy B2 i B6. Jest doskonałym kompresem oczyszczającym twarz. Nadaje skórze elastyczność i gładkość, dzięki zawartości enzymatycznych białek uzyskanych ze ścian komórek drożdży. Eliminuje zanieczyszczenia skóry poprawiając pracę gruczołów łojowych.
Zalecany czas działania: 10-15 minut.

fajna

maseczka ma średni zapach ale nie to jest najważniejsze,jest delikatna dla skóry wrażliwej, buźka po jej zastosowaniu jet oczyszczona, obkurcza gruczoły łojowe, chętnie użyje jeszcze raz. pomocna, krostki się goją po niej .polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Polubiłam

Zabawna rzecz z tą maseczką - kupiłam ją, gdy ostatnim razem obsypał mnie trądzik i pamiętam, że użyłąm tylko kilka razy, bo nie mogłam się dopatrzeć żadnego wpływu na moją cerę. Minęło oto kilka miesięcy, moja cera nie jest już w zasadzie nawet mieszana, tylko sucha jak pieprz, a ja odkrywszy tę maseczkę w szafce, postanowiłam ponownie ją wypróbować. No i proszę - na mojej cerze w jej obecnym stanie sprawdza się świetnie! Cera bardzo ładnie po niej wygląda: jest czyściutka, rozjaśniona, świeża. Maseczka nic a nic nie wysusza, co jest ostatnio rzadkością w moim przypadku. Czy oczyszcza - nie wiem. Wiem, że na pewno cera po jej zastosowaniu wygląda lepiej niż przed a to już dużo, bowiem wypróbowałam w swoim życiu szereg maseczek, które nie robiły zupełnie nic. Przyznaję, ta do nich nie należy. Jest przy tym nieopisanie łagodna. Mam cerę wrażliwą i naprawdę dziwne rzeczy potrafią ją podrażnić: mleczka, kremy, glinki. Tę maseczkę nakładam zwykle po maseczce czyszczącej z minerałami z Morza Martwego (aktualnie po tej z Avonu) i nie mam wrażenia, że przedobrzyłam. Wprost przeciwnie: cera jest uspokojona i ukojona. Bardzo lubię też jej zapach: żywe drożdże (chociaż pewnie nie każdemu będzie odpowiadał). Polecam ją przede wszystkim osobom o cerze suchej, mieszanej i wrażliwej, bo chyba na takiej sprawdza się najlepiej.

owszem pomocna :)

Bardzo dobra.Naprawdę skutecznie oczyszcza, a przy tym jest niezwykle delikatna.Na ogół trzymam ją dłużej niż zalecają-nawet ok. 40 minut.Cera po zmyciu jest gładka, pory zwężone, skóra wyraźnie oczyszczona, wygląda świeżo i ma zdrowy koloryt.
Zaskoczyła mnie jej konsystencja.Ona wchłania się zupełnie w skórę! To niespodzianka, bo jestem przyzwyczajona, że maseczki oczyszczające zastygają w skorupę.Ta się wchłania i jest ją potem bardzo łatwo zmyć.
Jednym słowem jest delikatna, skuteczna, a do tego tania. Szczerze polecam.:)

Bardzo dobra, ale ...

To świetna maseczka, naprawdę - działa doskonale na problematyczną cerę, delikatnie oczyszcza, normalizuje i w ogóle jakoś tak dobrze wpływa na moją cerę. Ponieważ cały czas żyję w stresie o swoją kapryśną cerę, non stop wypatruję wyimaginowanej inwazji pryszczy, mimo wieku nie nastoletniego, wciąż mam sporo kosmetyków dla młodocianych :D Ta maska jest idealna - oczyszcza dokładnie acz delikatnie, co ważne bo mam już skórę coraz bardziej przesuszajacą się. Kupiłam ja w zimie jako alternatywa dla glinki - i polecam własnie takie używanie, zamniennie z glinkami - drożdże nie wysuszają tak bardzo, po zmyciu nie ma się uczucia ściągnięcia. Skóra jest taka "odświeżona", rozpromieniona. Zapach drożdży lubię, więc mi nie przeszkadza, konsystencja białej mazi odpowiednia :) Bardzo bardzo dobrze wpływa na moją cerę, jestem nią zachwycona, ale jest jedno małe zastrzeżenie! Z przykrością stwierdzam, że podejrzewam firmę Bandi o małe szachrajstwo - maseczka ta jest łudząco podobna do słynnego juz peelingu drożdżowego tej samej firmy. Ta sama konsystencja, kolor i zapach. Mało tego - skład jest <B>identyczny</b> (zadałam sobie trud i sprawdziłam!). Po prostu podejrzewam iż jest to ten sam produkt, sprzedawany w dwóch różnych opakowaniach, i taka chęć zarobienia na nieświadomym kliencie mi się nie podoba, dlatego chciałam odjąć punkty z oceny - ale nie robię tego, coż może się mylę? Zresztą sama maseczka jest naprawdę rewelacyjna, warto spróbować.