Dermedic, Acne Sun Protect 20 UVB/UVA

Dermedic, Acne Sun Protect 20 UVB/UVA

Zgłaszająca osoba: Alaska 23

Opis: ochronna emulsja do opalania, do skóry trądzikowej, wodoodporna. Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. Zawiera filtry fizyczne i chemiczne. Zapewnia całkowitą ochronę wykluczając ryzyko poparzeń. Specjalny składnik przeznaczony do skóry trądzikowej zmniejsza wydzielanie łoju, działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.

Cena: 35 zł / 100 ml

ogólnie dobry

Kupiony w promocji tego lata kiedy to w lipcu były straszne upały, a że mam cerę trądzikową, to potrzebowałam ochrony twarzy właśnie do takiego typu skóry w takich okropnych warunkach atmosferycznych. Moja skóra wtedy cierpi okropnie. Miałam go używać tylko latem, ale że akurat skończył mi się inny dobry nawilżacz, to używam go teraz sporadycznie i na jesień i zimę jak znalazł. Dermedic znany jest z przyjemnego zapachu i tutaj też się to potwierdziło. Konsystencja jest w porządku, krem ogólnie jest przyjemny. Trudno stwierdzić, czy mam po nim jakiekolwiek wypryski bądź inne historie, bo nie używam tylko tego kremu. Jednak krem ten dobrze nawilża i natłuszcza skórę i nie mam po nim żadnej swędziawki jak to było z serią NORMATIV. Dobrze działa na suchą skórę, a że po specyfikach wysuszających mam więcej niż suchą skórę, to ten krem jest jak znalazł.

Jestem skłonna go kupić jeżeli ponownie znajdę go w cenie promocyjnej (bo za taką ilość się opłaca) i jeżeli nie znajdę nic lepszego. Gdyby nie ten zapach ;) Używam tego produktu od: lipca? 2006
Ilość zużytych opakowań: 1 na wykończeniu

**************
12.04.2007

wycofali go :(((
co za... wwwwrrrrr
a naprawdę był przyjemny
widzę, że mają gdzieś nas trądzikowców

Polubiłam go bardzo!!!!

Jest jednym z niewielu produktów do opalania który mnie nie uczula co jest najważniejsze! Jest dosyć tłusty, ale szybko się wchłania. Aplikacja kremu jest wygodna dzięki poręcznej tubce. Ma delikatny, świeży zapach, może nie napiękniejszy, ale działanie kremu jest bardzo dobre. Filtr 15 skutecznie ochronił moją skórę przed greckim słońcem. Jestem niezwykle zadowolona :)

Używam tego produktu od:5 tygodni

smalec, za to skuteczny

Dobrze chroni i ma bardzo przyjemny zapach, łagodny dla mojej wrażliej skóry, nie powoduje żadnych niespodzianek, tylko po posmarowaniu twarz wygląda jak posmarowana smalcem. Trzeba odczekać kilka minut wtedy mniej to widać, ale i tak błyszczy się niemiłosiernie.
Bez pudru lub podkładu nie da się stosować na dzień. Na plażę w sam raz, ale też korci mnie użycie pudru dla zmatowienia tego błysku;) mimo to polecam wrażliwcom,

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

dla mnie najlepszy

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, ślicznie pachnie, chroni rewelacyjnie przed sloncem a takze dzieki lekko tlustawej konsystencji zostaje na skorze rowniez po wyjsciu w wody.Jedyna wadą jest dość wysoka cena za taką ilośc ale okazuje sie ze jest bardzo wydajny i starcza na całe wakacje:-) ( pod warunkiem , że znajomi nie zaczną go podkradać... hihihi :-) POLECAM!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 2
Recenzja: ...

nie na codzien

Nie wiem dlaczego, ale kupujac ten kremik myslalam, ze jest to specyfik do stosowania na codzien, taki kremik z filtrami, ktory dodatkowo nie bedzie szkodzil mojej tlustej cerze. No i pomylilam sie :( To jest krem typowo na plaze - swiecie sie niemilosiernie :) jest gesty, tlusty, dzieki czemu wydajny :) Tyle tylko, ze ja juz bym wolala zeby sie skonczyl :) Aha, dziwna sprawa - krem apteczny, napisane ze lagodzi... - a jednak podraznia :( moja skora reaguje na to mazidelko lekkim szczypaniem. A nie mam wrazliwej cery. A wiec radze ostroznosc i zaopatrzenie sie najpierw w probki, aby nie bylo przykrych niespodzianek :)