Soraya, Kolagen + Elastyna, Krem pod oczy

Soraya, Kolagen + Elastyna, Krem pod oczy

Krem polecany jest dla każdego typu skóry, także wrażliwej. Dobrze się wchłania i jest idealny pod makijaż.

Rezultat: wygładzenie drobnych zmarszczek i kurzych łapek, wyraźna poprawa nawilżenia, elastyczności i jędrności.

Krem delikatnie i skutecznie pielęgnuje skórę zapewniając wyraźne wygładzenie drobnych zmarszczek i kurzych łapek oraz poprawę kolorytu. Usuwa objawy zmęczenia, działa relaksująco i odświeżająco. Wyraźnie poprawia elastyczność, jędrność oraz gładkość delikatnej skóry wokół oczu.

działa w połowie

Takie sobie mazidło pod oczy. Delikatnie poprawiał wygląd skóry pod oczami ale tylko jeśli chodzi o koloryt i nawilżenie. Zmarchy jak były tak są. Po nałożeniu odrobina kremu sie wchłania. Pozostaje nieprzyjemna tłusta warstwa która trzeba zmyć jeśli chce sie nałozyc make up. Skóra jest miękka, nawilżona. Draźnie. Krem nie działa długo.

Używam tego produktu od: 1 roku

nie dla mnie

Krem kupiłam pod wpływem chwili w sklepie, bo właśnie skończył mi się krem pod oczy i potrzebowałam na cito jakiegoś. Krem ma fajną konsystencję i łatwo się rozprowadza. Cena niczego sobie. Za to działanie pozostawia wiele do życzenia. U mnie nie zdziałał absolutnie nic. Nie polecam.

Nic specjalnego

Krem jest tani i nawet wydajny. Przyjemnie pachnie. Nie podrażnia skóry pod oczami i na powiekach. Nie pozostawia też lepkiej wyczuwalnej warstwy na skórze. Szybko się wchłania i dobrze nawilża. Działań odżywczych w jego przypadku nie zauważyłam.

Nie polecam...

Po nim rzeczywiście stan skóry się poprawia, ale wystarczy, że nie używam go przez jeden dzień, to skóra złazi mi płatami.
Odstawiłam go i momentalnie wszystko się poprawiło.
Poza tym szczypie niemiłosiernie, a oczy po nim ropieją. Nigdy mi oczy nie ropiały, wystarczyło, że odstawiłam go, to ropa błyskawicznie zniknęła. Nie sądziłam, że krem przebadany dermatologicznie może wywołać ropienie...
Jedna gwiazdka jest tylko za dobrą konsystencję...

Używam tego produktu od: Grudnia minionego roku
Ilość zużytych opakowań: Niepełne jedno

Nie, nie i jeszcze raz nie.....

Tak jak już ktoś napisał piecze jak diabli gdy krem dostanie się do oczu. Podchodziłam chyba trzy razy do tego kremu, bo myślałam, że efekty jakie są po użyciu tego kremu mogą wynikać z reakcji z innym kremem, którego użyłam do buzi.
Rano po użyciu kremu oczy miałam opuchnięte i zaropiałe, a opuchlizna u mnie to rzadkość - może to efekt kolagenu zawartego w kremie, bo miałam podobne historie z innymi kosmetykami z kolagenem.

Używam tego produktu od: Kupiłam raz i więcej nie kupię.
Ilość zużytych opakowań: Jedno nie zużyte.

Tragedia

Nie polecam. Stan skóry pod oczami po użyciu tego kremu przyprawił mnie o rozpacz. Narobił więcej szkód niż pożytku. Ostrzegam przed nim. Skóra popękana pełno liszaji jednym słowem szok.

nieudany

Trzeba bardzo uważać z tym kremem, bo jeżeli minimalnie zetknie się ze spojówkami, to oczy tak szczypią i łzawią, że można się wściec :mad: A alergikiem ani wrażliwcem nie jestem. Krem dość dobrze nawilża, ale to raczej wszystko. O żadnej dodatkowej pielęgnacji nie ma mowy. Działanie relaksujące? Wolne żarty... Raczej stresujące ze strachu przed pieczeniem :(

Używam tego produktu od: męczę od 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1

wyrzucone pieniądze

Krem zamiast pomagać pogorszył stan skóry pod oczami. zamiast poprawiać nawilżenie, wysuszył :(
działania pozytywnego nie odnotowałam

nie polecam !!!

Używam tego produktu od: po paru zastosowaniach musiałam odstawić :(
Ilość zużytych opakowań:

sratatata

Nic, absolutnie nic z tego co obiecuje producent nie jest prawda. Nic, absolutnie nic nie dziala. Cienie, zmarszczki, kurze lapki, wszytsko jak bylo tak jest, mimo regularnego i dlugiego stosowania. a w dodatku po pewnym czasie UCZULA!! Dno. Dobrze ze chociaz oszusci niewielka cene zaproponowali za takie byle mazidlo.

zadowolona :D

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Używam go pod makijaż w celu wygładzenia drobnych zmarszczek pod oczami (wada wrodzona) i w tej roli sprawdza się świetnie. Nawilża skórę, wygładza i nie wałkuje się pod makijażem. Ale jego działanie nie jest długotrwałe.

rozczarowałam się

Kremik nie spełnia obietnic producenta, że wygładzi kurze łapki. Nic z tych rzeczy... A tak sie łudziłam.
Ma dosyć rzadką konsystencję, ładnie się rozprowadza, szybko wchłania. Niby dobrze nawilża, ale czułam, że muszę go dodatkowo nałożyć w ciągu dnia. Nie nadaje się do masażu, bo nie jest tłustawy. Polecany jest dla cery dojrzałej, ale działa jak zwyczajny krem nawilżający. Nie wygładza zmarszczek, nie ujędrnia skóry, nie rozjaśnia cieni.
ilość zużytych opakowań: 1