KillyS, Preparat utwardzający 3 w 1

KillyS, Preparat utwardzający 3 w 1

Zgłaszająca osoba: odagnieszka

Hipoalergiczny preparat może być stosowany jako baza pod lakier, utwardzacz lub warstwa wierzchnia. Zawiera metioninę, która sprzyja tworzeniu keratyny. Formuła została skonstruowana tak, aby zmniejszyć działanie wody na paznokcie i w ten sposób uniknąć ich rozdwajania.

INCI: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Nitrocellulose, Isobutylacetate, Adipic Acid/Neopentyl Glycol/Trimellitic Anhydride Copolymer, Isopropyl Alcohol, Acetyl Tributyl Citrate, Benzophenone-3, Citral, Palmitotyl Proline (and) Magnesium Palmitotyl Glutamate (and) Sodium Palmitotyl Sarcosinate, Acetyl Methionine, CI 77510, CI 47000. (04.09.2014)

Cena: ok. 11 zł / 11 ml

raczej 2w1 - baza i top coat

Kupiłam ten preparat ponieważ nie zawiera formaldehydu. Odżywki i utwardzacze Eveline powodują u mnie mrowienie i inne dziwne odczucia po nałożeniu ich na płytkę paznokcia. Zdecydowałam się na ten utwardzacz i początkowo myślałam, że podoła moim wymaganiom (a raczej obowiązkom w mojej pracy), ale niestety zawiódł. Chodzę w rękawiczkach winylowych prawie cały czas, myję ręce milion razy na dzień, kremuję równie często - potrzebuję więc lakieru który utwardzi i zabezpieczy płytkę. Niestety po 12 godzinach ten utwardzacz jest zdarty z płytki, pazory na końcach zaczynają się rozdwajać lub sa już popękane. Ratuje sytuacje jedynie nałożenie go jako top coat pod manicure. Wtedy mimo, że on sie zedrze czy rozpuści w detergentach to warstwa lakierów kolorowych pod spodem mnie ratuje.

Ogólnie gdyby nie działanie na -3 gwiazdki to byłby fajny preparat. Super gęsty, świetnie się nakłada, ma dobry pędzelek, spora pojemność, wydajność i cena z częstymi promocjami.

Nie udało mi się przy jego pomocy osiągnąć nawet minimalnego efektu jaki chciałam uzyskać czyli chociaż zabezpieczenia, nie mówię już o tym by paznokcie urosły choć 4 milimetry i nie popękały.

Po zużyciu ponad połowy stał się moim regularnym lakierem bezbarwnym.

Ilość zużytych opakowań: 3/4 opakowania

słabo jak na utwardzacz

przykład produktu, który miał mieć kilka zatosowań, ale nie wyszło.

reklamowany jako utwardzacz-baza-top coat tak naprawdę dobrze sprawdza się tylko jako baza. trochę przedłuża trwałość lakieru i chroni płytkę przez przebarwieniami spowodowanymi malowaniem. ewentualnie nada się też jako lakier bezbarwny solo.

pędzelek i konsystencja również na plus. wygodnie się go nakłada na płytkę. schnie szybko - kończę malować paznokcie drugiej ręki i już mogę kłaść kolorowy lakier na pierwszą, chwilę wcześniej \'machniętą" rękę.

jako u utwardzacz na moich miękkich paznokciach poległ zupełnie. czy ja go użyję, czy ja go nie użyję - większej różnicy nie widzę. być może oczekuję cudów jako że moje paznokcie są słabe, kruche, miękkie, ale na litość boską, czego mam oczekiwać, skoro to urwardzacz. takie jest jego zadanie, a w ogóle się nie sprawdza. pamiętam, miałam kiedyś mleczny utwardzacz z Essence, efekt był o wiele lepszy, a tu porażka.

jako top coat również nie zachwyca. sprawia, że lakier, na który go nałożyliśmy staje się plastyczny, choc już dawno wysechł.

do tego cuchnie straszliwie.

zużyję do końca, jako bazę, ale więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: jesień 2014
Ilość zużytych opakowań: 1 x 10ml, w użyciu

Nie polecam

Od dawna poszukiwałam dobrego utwardzacza, który spełniałby swoje zadanie, ten wydawał się być idealny, miał utwardzać płytkę, przyspieszać wzrost paznokcia jak i zapobiegać rozdwajaniu. Niestety nie spełnił moich oczekiwań.

- okropny, drażniący zapach( momentami przyprawiający o ból głowy)
- bardzo długo schnie
- jest tragiczny po nałożeniu na lakier jako utwardzacz, rozmiękcza wyschnięty już lakier a w dodatku po dotknięciu tworzą sie ślady( co dla mnie jest wada nie do przyjęcia)

+ nadaje sie jako bezbarwny lakier i baza pod lakier
+ ma wygodny. praktyczny pedzelek
+delikatnie nabłyszcza paznokiec

Produkt nie warty swojej ceny.

Całkiem, całkiem

Potrzebowałam na gwałt jakiegoś bezbarwnego lakieru, więc kupiłam ten w Auchanie. Aktualnie używam go jako podkładu i topu.

Plusy:
+ bardzo wydajny;
+ szybko wysycha;
+ niska cena;
+ wygodny pędzelek;
+ dobry jako top.

Minusy:
- nie utwardza paznokci.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i końca nie widać.

Dobry produkt

Stosowałam go dość dawno temu, by utwardzić i zapobiec rozdwajaniu moich paznokci. I doskonale się spisał :)
Zgodzę się z tym, że nałożony na lakier rozmiękcza go. Dlatego stosowałam go jako lakier bezbarwny. Poprawił stan moich paznokci po 2 miesiącach stosowania.

+tani
+dostępny
+skuteczny
+szybko schnie
-dość szybko się kończy, buteleczka mogłaby być większa
-zmiękcza lakier, gdy jest użyty jako top coat

Będę musiała do niego wrócić, bo paznokcie znowu płatają mi figle ;)

Lubię :)

Skusiłam się, gdyż czytałam na blogach, iż kosmetyk spełnia swoje zadanie. W Wispolu akurat trafiłam na promocję- cena 9,90 za utwardzacz+ gratis preparat nabłyszczający :)
Stosuję od miesiąca i mogę stwierdzić, że:
- utwardza i to bardzo dobrze :D lakiery niskiej jakości spokojnie wytrzymują tydzień i więcej,
- szybko schnie na paznokciu (dla mnie to ważne, bo na malowanie paznokci mam czas wieczorem, a rano nienawidzę budzić się z ślaczkami i odbitą pościelą na łapkach),
-doskonale nadaje się do brokatowych lakierów: 2 warstwy i płytka paznokcia idelanie gładka + efekt wtopionych ozdób,
- utwardzacz delikatnie nabłyszcza,
- nie odpryskuje,
- minusikami są: mały pędzelek i delikatne "ściąganie" koloru podczas malowania niewyshniętego dostatecznie, wczesniej lakieru.

Na moich paznokciach utwardzacz się sprawdził. Warto spróbować :)

Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie :)

A i opakowanie teraz troszeczkę różni się od tego w opisie. Zdjecie poniżej.

bez szału

Stosuję jako lakier bezbarwny lub podkład, przez długi czas miałam mocne paznokcie. Teraz bardzo się rozdwajają, ale nie wiem czy powinnam go za to winić, czy to nie jego wina. Jako podkład lub lakier bezbarwny jest bardzo ok, jako utwardzacz średni, używam innego produktu.

Rozmiękcza lakier:(

Kupiłam go niedawno w REALU za 11zł.Pędzelek malutki i krótki zrobiony jakby z żyłki.
Na opakowaniu jest napisane że można używać jako bazy pod lakier i na lakier w celu przedłużenia trwałości.

Jako BAZA jest ok.Szybko wysycha i chroni paznokieć przed odbarwieniami -używam dużo czerwonych lakierów i nigdy nie nakładałam żadnej bazy no czasem zwykły bezbarwny lakier i stwierdziłam że taki preparat by mi się przydał:)

Jako UTWARDZACZ na kolorowy lakier jest tragiczny.
Rozmiękcza już wyschnięty lakier i długo schnie,tworzą się ślady po dotknięciu.Czy przedłuża trwałość-nie wiem bo nie miałam juz nerwów czekać aż wyschnie i zmyłam wszystko:(

Nałożony na lakier ładnie błyszczy ale takie efekt można uzyskać stosując zwykły bezbarwny lakier za 3zł

Dla mnie tragedia!!!

Używam tego produktu od: kilku dni

świetny

Preparat ten zakupiłam ponieważ szukałam czegoś co będzie spełniało kilka funkcji na raz. Nie rozczarowałam się. Co prawda traktuję go bardziej jako odżywkę do paznokci, bo utwardza średnio... ale mimo tego jest świetny.
Nadaje paznokciom blask, wyrównuje płytkę, sprawiając, że paznokcie się nie rozdawają. Czytając recenzje zdziwiłam się bardzo, że jest tak słabo oceniany. Nie zauważyłam u niego żadnych poważniejszych minusów, powiedziałabym że jest lepszy od produktów Sally Hansen no i tańszy! Jak na razie to mój numer jeden, ale wciąż szukam czegoś co faktycznie sprawiłoby, że moje paznokcie będą twarde niczym głaz. :D

Ilość zużytych opakowań: dwa całe, w trakcie trzeciego

super

nie wiem, czy zmienili opakowanie, bo ja mam Utwardzacz do paznokci 3w1.
jest po prostu boski, schnie w oka mgnieniu! używam go jako podkład, pięknie chroni paznokcie przed pofarbowaniem płytki od lakieru (przekonałam się o tym jak raz z pośpiechu go nie nałożyłam (; ) oraz 2 warstwy jako utwardzacz.
świetnie się pisuje, w paznokciu nie powstają żadne wielkie rysy, a małe zadrapania można po prostu nim zalakierować i bomba, nic nie widać, paznokieć wygląda jak po świeżym malowaniu :)

Zło...

Jest Okropny! Nic nie robi i długo schnie. Tylko się namęczyłam czekając godzinę aż wyschnie, żeby potem i tak się odkształcił i rozmazał. Jedyne do czego się nadaje to samodzielnie jako jednowarstwowy lakier bezbarwny. Kupiłam jako pierwszy lepszy utwardzacz/bazę do lakieru (lubię intensywne kolory, które potrafią odbarwiać płytkę paznokcia lub odpryskują) i to był mój błąd... Teraz używam "Miss Sporty Nail Expert Manicure Silk Base & Top Coat" i jest o niebo lepszy :)

Fajny

Moim problemem są paznokcie rozdwajające się, i łamiące z boku, poniżej wystającej końcówki - bolesne i szpeci paznokieć na długo - zanim nie odrośnie. \\\\nWięc: preparatu tego używam jako utwardzacza - dwie warstwy bezpośrednio na paznokieć, jako jedyny "upiększacz" paznokcia. \\\\nSzybko schnie, jest bardzo wydajny, podoba mi się kolor paznokcia - tak go... wybiela, nadaje kolor jakby szklany, chłodny. \\\\nDziałanie ochronne - tak, płytka paznokcia jest bardzo twarda, bardziej wytrzymała, po paru tygodniach paznokcie są wyraźnie odżywione. Trzyma się w dobrym stanie parę dni, od dwóch do pięciu, powiedzmy, w zależności od tego co robię rękami, czy piorę, zmywam itp. Pęka w taką drobną siateczkę, a nie odpada płatami. Trzyma na miejscu rozwarstwione paznokcie, w jednym kawałku, mniej więcej. \\\\nSłowem, jestem z niego zadowolona, ja, moja siostra i siostrzenica :) Nie mówię że idealny, bo wymagania bywają różne, ale spróbować warto