Garnier, Czysta Skóra, Żel oczyszczający (stara wersja)

Garnier, Czysta Skóra, Żel oczyszczający (stara wersja)

Żel oczyszczający do tłustej cery. Zawiera kwas salicylowy i czynnik o łagodnym działaniu złuszczającym. Dogłębnie oczyszcza skórę dzięki antybakteryjnej formule zawierającej cynk i mikrocząsteczki myjące, które odblokowują pory, eliminuje sebum, pozostałości makijażu i zanieczyszczeń, delikatnie złuszcza martwe komórki naskórka nie powodując wysuszenia skóry.

Całkiem fajny

Minusy:
-Wcale nie oczyszcza porów
-Dzialania złuszczajacego nie zauważyłam

Plusy:
-znikomy zapach (silne zapachy bezposrednio na twarzy nie wszystkim odpowiadaja)
-konsystencja w porzadku
-opakowanie wygodne w uzyciu
-dobrze sie pieni
-dobrze zmywa resztki makijazu
-buzia zaraz po umyciu wyglada ladnie

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

Bardzo go lubię

Bardzo lubię ten Żel, a już w szczególności świetnie na mnie działa w połączeniu z kremem nawilżająco - matującym i z peelingiem, również z tej serii Garniera.

Sam wyśmienicie odświeża skórę i daje wrażenie czystości. Wszelkie niedoskonałości albo szybko znikają, albo się nie pokazują. Jednak zbyt częste użycie może powodować wysuszenie, więc lepiej zaopatrzyć się w jakiś krem do twarzy :)

Używam tego produktu od: Około 7 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie 2 opakowania

Warto spróbować

Produkt naprawde dobry, spelnil moje oczekiwania, Dokladnie oczyszcza, pozostawia skore swieza i nawilzona. Zaobserwowalam takze mniej niespodzianek pojawiajacyh sie na twarzy. Jest wydajny, dobrze sie rozprowadza i latwo zmywa, Cena niewygorowana w stosunku do jakosci.

Nic specjalnego.

Z pewnością oczyszcza i nadaje orzeźwienia. Ale podrażnił i wysuszył moją skórę.odradzam używania tego produktu jeżeli nie chcecie się doprowadzić do tego stanu co ja.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jest Ok

Fajne oczyszczenie i orzeźwienie latem. Zdecydowanie wysusza skórę bez dwóch zdań, ale myślę , że jak każdy produkt który ma oczyszczać :)
Plusy:
-fajne opakowanie
-wydajny
- super oczyszczenie
- uczucie orzeźwienia
Minusy
- jak się dostanie do oczu naprawdę ałkusia.
- wysusza

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2,małe

Dobre oczyszczenie.

Do kupna tego żelu zachęciła mnie opinia koleżanki, która wcześniej go używała i sobie chwaliła. Po kilku użyciach przyznałam jej rację, bo to bardzo dobry produkt.
Żel ma gęstą konsystencję, przez co jest wydajny. Wystarczy jedna pompeczka by oczyścić twarz. Po zmyciu wodą czułam jak cera była odświeżona, oczyszczona. Mogę to przyrównać do mycia zębów ;). Ma ładny zapach. Ten kosmetyk rzeczywiście działa, można to zobaczyć po pierwszym użyciu. Ma ładne i łatwe do przechowywania w kosmetyczce opakowanie. Jedynym minusem jest pompka, która jest twarda, trzeba siły by wydobyć kosmetyk. Za to odejmuję pół gwiazdki. Jest łatwo dostępny- swój produkt kupiłam w Biedronce za jakieś 13 zł.
Czy kupię ponownie? Tak.

Plusy:
- skutecznie oczyszcza
- nie podrażnia
- wydajny
- ładne opakowanie
- uczucie odświeżenia
- konsystencja
- zapach

Minusy:
- pompka jest twarda.

Używam tego produktu od: Ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie 200 ml.

Zdzierak do pięt

Zacznę od tego, że tego żelu używałam jako 12- latka i szczerze mówiąc, może gdybym po niego nie sięgnęła to nie miałabym teraz takiego problemu ze skórą, który ten produkt zapoczątkował.
Plusy:
BRAK
Minusy:
- całkowicie usuwa naturalną warstwę sebum, przez co skóra jest wysuszona na wiór i bardziej narażona;
- wspomaga szybkie starzenie ;) przez ten żel nieświadomie abawiłam się zmarszczek pod oczami i lekkiej na czole;
- ze skóry normalnej z kilkoma krostkami przeszła w trądzikową, mieszaną;
- silnie podrażnią i ma beznadziejny skład;
- już nawet nie wspominam o tym, że to co jest napisane na etykietce ma się nijak do rzeczywistości
Odradzam wszystkim. Naprawdę lepiej nie ryzykować i w tym wypadku nie uczyć sie na własnych błędach. :-( Gdyby była taka mozliwosc to cofnęłabym czas i wyrzuciła tego szatana ii postawiłabym -1 gwazdki.

Używam tego produktu od: 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Rewelacja

dobrze oczyszcza moją skórę
nie mam wągrów
mam cerę mieszaną i odpowiednio ją odtłuszcza
używam go tylko przed snem
jeśli robię to regularnie powstaje mniej wyprysków

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań zużytych

Jeden z lepszzych drogeryjnych żeli :)

Używam tego żelu w zasadzie od lat z przerwami na testowanie innych i jest to jeden z lepszych żeli do cery tłustej i mieszanej. Podczas stosowania widać poprawę stanu skóry.

Plusy:
-idealny dla cery tłustej i mieszanej
-oczyszcza skórę
-odświeża
-wygładza
-wydajny
-przyjemny zapach

Minusy:
-dla cer delikatnych może się wydawać za mocny (no ale nie oszukujmy się do tego typu cery kosmetyki nie mogą być mocno nawilżające, od tego są kremy)
-cena (ja zawsze kupuję go na promocji)
-skóra może się do niego przyzwyczaić (dotyczy to prawie wszystkich kosmetyków) dlatego od czasu do czasu zmieniam kosmetyki

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: dużoo

Nie

Jedyne co zawdzięczam temu żelowi, to niemiłosiernie wysuszona skóra. Tak, wiem, od takich problemów jest krem nawilżający, ale biorąc pod uwagę fakt, że ten żel wcale dobrze nie oczyszcza, nie mogę tego zdzierżyć.
Wydajny - oto jego jedyna zaleta. Na pewno już do niego nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1/4

Świetny produkt zapewne skuszę się na kolejny produkt z tej serii.

Według mnie, ten żel jest dobrze dobrany do cery tłustej. Ten żel jest świetny. Moja cera jest delikatna, nie przesuszona, bez żadnych zaczerwień, oczywiści krost też mało.. jest idelanie czysta.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jedna

Po prostu żel...

Nie pamiętam kiedy go kupiłam, ale dawno. Używałam jakiegoś podkładu, który nie źle mi zatykał pory i dlatego padło na ten żel. Niestety nie robi nic z moją skórą, nie licząc tego, że ją wysusza. Jednak używam od czasu do czasu, żeby jednak coś użyć. Chcę go szybko skończyć i poszukać czego co działa.

Używam tego produktu od: Nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe.