KillyS, Aktywny utwardzacz do paznokci

KillyS, Aktywny utwardzacz do paznokci

Przeznaczony do miękkich paznokci. Niemal natychmiast po zastosowaniu następuje efekt utwardzenia paznokci. Działa na keratynę wzmacniającą paznokcie. Sprzyja wzrostowi paznokci i przedłuża trwałość lakieru.

Złudne nadzieje

Kupiłam go w jakimś duopaku wraz z innym preparatem do paznokci tego producenta. Potrzebowałam czegoś co zastąpi odżywkę Eveline, ale niestety, ten produkt nie robi nic.

Zalety:
- cena
- wygodny pędzelek
- szybko schnie
- wydajny
- sprawdza się jako baza pod lakier

Wady:
- nie utwardza płytki paznokcia a to miała być jego główna misja!

Ty kłamczuszku! Wcale nie utwardzasz

Produkt nie spełnia swojej funkcji.
Nie utwardza, ani nie wpływa na stan paznokci. Mam wrażenie jakbym używała zwykły bezbarwny lakier i to w dodatku słaby jakościowo.
Nie nadaje się do stosowania samodzielnego ani z lakierami. Dlaczego?
Odłazi płatami jak szalony. Pierwsze zamoczenie rąk i katastrofa gotowa. Jako baza pogarsza trwałość lakierów.
Ostatnio mi się wylał w torebce i całe szczęście że się pożegnaliśmy.

plusy:
+ładna butelka
+tani

minusy:
-nie działa
-odpryskuje lub schodzi płatami
-wolno schnie

Najlepszy!

Wracam do niego co 2 opakowanie, szukam wciaz czegos lepszego, i tanszego, ale zawsze z powrotem kupuje moje fioletowe cudenko, zapach owszem-straszny, wręcz śmierdzi, latem musiałam malowac nim paznokcie na balkonie,nakładam do 2 warstwami na paznokiec, a potem dwoma kolejnymi na lakier kolorowy,jestem zadowolona z efektu, naprawde od razu po nałozeniu czuc róznice-paznokcie sa twarde,po prostu nie łamia się,

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Nie!

Utwardzacz ktory nie utwardza! Wrecz przeciwnie tworzy brzydka powloke na paznokciu.
Produkt tak zly, ze lepiej wygladaja paznokcie pomalowanym samym lakierem bez tego czegos.
Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 niecale

Trochę rozmazuje lakier

Naprawdę dobry utwardzacz do lakieru, bo tak go stosowałam. Dzięki niemu lakier trzymał się przeszło tydzień na pazurkach, a rekordowa ilość warstw z jaką przyszło mu się zmierzyć to 7. Daje im ładny połysk, wygładza wizualnie.

Niestety, trzeba nauczyć się nim operować, bo pędzelek lubi rozmazywać nawet zaschnięty lakier. Po zużyciu 3/4 opakowania zasycha na dnie, a tam nie dociera już pędzelek i marnuje się dość sporo produktu. Po takim czasie również barwi lakier.
I najgorsze- zapach! Strasznie mocny, od którego po dłuższym czasie robi się niedobrze.

Używam tego produktu od: Styczeń 2012- Kwiecień 2012
Ilość zużytych opakowań: Jedno, całe

Nie polecam

Preparat kupiłam już jakis czas temu, użyłam kilka razy i odstawiłam w kąt, bo działaniem mnie nie zachwycił. Niedawno ponownie nałożyłam go na paznokcie i moje odczucia są identyczne, jak za pierwszym razem.

Zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej... Preparat jest tani i dostępny w wielu drogeriach. Ma cienki pędzelek, ale dobrze rozprowdza się nim lakier, przede wszystkim przez rzadką konsystencję. Nałożony na paznokcie daje bardzo ładny, subtelny połysk.

Co do działania, to sprawa ma się, niestety, źle. Kosmetyk ma bardzo, ale to bardzo brzydki i uciązliwy zapach - taki akrylowy, który powoduje u mnie bóle głowy. Utwardzacza używałam w kilku wariacjach: jako lakieru nawierzchniowego, jako bazy, a także samodzielnie. W żadnym z tych kombinacji lakier się nie sprawdził.

Stosując go jako top coat i bazę myslałam, że przedłuży trwałosć lakiery, tym bardziej, że sam producent to obiecuje. A tu klops! Już następnego dnia od pomalowania paznokci i pokrycia go tym utwardzaczem, lakier odchodzi całymi płatami od płytki paznokcia. Wyglądało to bardzo nieestetycznie, ale przede wszystkim niszczyło paznokcie! Tym samym nie ma mowy o wzmocnieniu paznokci, czy o szybszym ich wzroscie. Tak samo dzieje się, gdy utwardzacz użyty był na \'gołe\' paznokcie - szybko odchodził.

Mam bardzo niemiłe doswiadczenie z tym preparatem, zamiast wzmocnić paznokcie, osłabił i zniszczył je; nie przedłużył trwałosci lakieru, a wprost przeciwnie, odpryskiwał szybciej. Produkt jest co prawda wydajny, ale co z tego, skoro jakosciowo jest bardzo kiepski. Ze swojej strony nie polecam, bo nie warto.

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 buteleczki

i tak, i nie

Produkt ma swoje plusy i minusy.
Trochę utwardza paznokcie przy regularnym stosowaniu. Do tego daje ładny efekt połysku, delikatniejszy niż przy lakierze bezbarwnym. Paznokcie wyglądają na odświeżone, a utwardzacz szybko zasycha, więc jest okej.
No i cena, całkiem przystępna :)
Ale są też i minusy. Producent na opakowaniu napisał, że przyspiesza wzrost paznokci (coś w tym stylu). Nie, tak niestety nie działa.
Do tego śmierdzi strasznie. Fakt, można się przyzwyczaić, przecież nie po to jest ten utwardzacz, żeby go wdychać :)
Bardzo szybko odpryskuje i bardzo łatwo można go zdrapać, przez co nie nadaje się pod lakier.

Podsumowując- fajny, ale jednak poszukam lepszego zamiennika.

Używam tego produktu od: około miesiąca

jedyna i kochana !!!!

Po przetestowaniu różnych odżywek stwierdzam krótko, iż tylko ta spełnia moje oczekiwania. Jedyna ,która spełnia zapewnienia producenta, iż płytka nie będzie się rozdwajała i pękała. Po trzech zastosowaniach, przez dwa tygodnie widzę kolosalną różnicę w wyglądzie płytki . Sekret tego kosmetyku tkwi w składzie zawiera formaldehyd - utwardza paznokieć. Mnie ten składnik nie podrażnia, a jedynie widzę pożądane działanie. Polecam...

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opak

Utwardza? I to jak!

Pomimo tego, że nie nadaje się jako baza pod lakier ani utwardzacz do lakieru (szybko "złazi" płatami) uważam ten preparat za mój kwc w kategorii odżywek do paznokci. Wspaniale wzmacnia i wyrównuje płytkę paznokcia, sprawia, że pazurki są twarde i nie rozdwajają się, przyspiesza także ich wzrost. Fakt faktem trochę śmierdzi ale można się przyzwyczaić. Jest to produkt wydajny, można go wykorzystać prawie do ostatniej kropli ponieważ nie gęstnieje zbyt szybko. Polecam z całego serducha, bo to cudeńko uratowało moje pazurki :)

Ilość zużytych opakowań: dwa, w trakcie trzeciego

dobry jako podkład

używam go jako bazę i jako utwardzacz na lakier i efekt wg mnie jest super. lakier trzyma dłużej i nie farbuje płytki.
czy utwardza paznokcie? nie zauważyłam efektu.
dodatkowo minusem jest zapach... strasznie śmierdzi.. denaturatem? nie wiem, bardzo nieprzyjemny zapach!

bardziej proponuję zielony 3w1 z tej serii, nie śmierdzi a teoretycznie ma te same właściwości co ten

Utwardzacz lakieru? Chyba nie.

Kompletnie nie nadaje się do nakładania pod albo na lakier. Jeżeli użyje się go jako "bazę" lakier poprostu spływa.

Jednak jako odżywka dobrze się spisuje. Nie zauważyłam efektu "utwardzenia" od razu. Jednak gdzieś tak po tygodniu widać efekt odżywienia.

nie kupiłabym go ponownie, bo nie lubię jak producenci mnie okłamują.

Ilość zużytych opakowań: pół dużego.

Przydatny!

Utwardzacz kupiałm ze względu na chęć zwiększenia trwałości lakieru do paznokci.

Twardość paznokci? Zwykle mam krótkie paznokcie, więc to czy są twarde czy miękkie nie robi mi większej różnicy. Po pomalowaniu tym utwardzaczem rzeczywiście robią się sztywniejsze.

Utwardzacz spełnił moje oczekiwania co do poprawy trwałości lakieru - paznokcie pomalowane najpierw tym utwardzaczem, a dopiero później lakierem wyglądają lepiej (pomaga lakierowi dobrze się rozprowadzić na paznokciach), i lakier nie ma tendencji do odpryskiwania, na czym mi zależało. Pomalowanie dodatkowo na warstwie lakieru wygładza paznokieć, zwiększa jego połysk, utwardza całość i ułatwia ewentualne naniesienie kolejnej warstwy lakieru.

Spełnił moje oczekiwania, więc daję mu wysoką ocenę. Jedną gwiazdkę odejmuję za:
- dziwny pomysł, że niby utwardzacz sprzyja wzrostowi paznokci, co wg mnie jest nonsensem;
- trudności w zmywaniu utwardzacza (choć domyślam się, że ma to związek z silniejszym wiązaniem się z płytką paznokcia niż zwykły lakier)

Ilość zużytych opakowań: jedno duże