Avon, Planet Spa, Mediterranean Olive Oil, Dry Oil Body Spray (Śródziemnomorski olejek do ciała)

Olejek do ciała w sprayu z oliwą z oliwek. Doskonale i błyskawicznie pielęgnuje skórę, nawilżając ją i odżywiając. Zapewnia skórze satynową gładkość i przyjemny, delikatny zapach. Świetnie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy.

Olejek ma cudowny zapach!

Olejek pięknie pachnie:) idealnie nadaje się na lato. W przyjemny sposób nawilża skórę. Jednak jesli ktoś ma taką rzeczywiście przesuszoną, to bym nie polecała. Ładnie nogi się błyszczą po zastosowaniu tego olejku.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania duże

Wysuszanie juz suchej

Olejek jest przesycony alkoholem - won procentow wyczuwam nawet po odkreceniu korka w buteleczce, a po nalozeniu na skore jest ona wysuszona. Jesli np. zaaplikuje ten kosmetyk po depilacji nog, to mam podrazniona skore. Jest niewydajny, w konsystencji nie przypomina prawdziwej oliwki - jest zbyt wodnisty. Zapach preparatu jest przyjemny. Nie daloby sie zrobic z jego uzyciem masazu, poniewaz ma szybkoschnaca formule. Nie nawilzyl mojej skory, a mimo to pozostawil lepka poswiate, jakby nie potrafil sie wchlonac.

Używałam tego produktu : miesiac temu

taki sobie

Lubie kosmetyki Plante spa ale akurat ten olejek nie podszedl mi w ogole. Nie nawilza, ale to chyba za sprawa zbyt duzej ilosci alkoholu, niestety wyczuwalny latwo. Bardzo latwa aplikacja, wygodna, ale uzylam kilka razy pod rzad i skora prosi sie o porzadne nawilzenie. Pozostawia na skorze ladny satynowy polysk i to jest jego glownym plusem oraz szybka aplikacja.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego pomylka Avonu, nie chcialam robic problemu konsultantce

ok

Zawsze mam w szafce któryś z olejków Avon. Nie używam ich regularnie, ale są świetne, kiedy brakuje czasu na wtarcie w skórę balsamu.
Ten jest całkiem przyjemny, lekki, szybko się wchłania. Moim zdaniem sam w sobie nie nawilża, ale użyty szybko po umyciu się świetnie zatrzymuje wilgoć w skórze. Dodatkowo ładnie ją nabłyszcza.
Nie jest wydajny.
Zapach ma specyficzny i bardzo wyraźny. Najpierw byłam nim zachwycona, teraz przestał mi się podobać, dlatego nie wiem czy kupię go ponownie.

Ciekawa odskocznia

Zlapalam sie za glowe, kiedy zobaczylam, ze ten olejek ma w skladzie alkohol. Jednak na cale szczescie nie wysuszyl ani nie podraznil mi skory. Tak jak ktos juz wczesniej pisal - to fajna odskocznia od tradycyjnych mleczek czy balsamow. Dobrze nawilza skore i dosc szybko sie wchlania. Jest dosc malo wydajny i szybko sie wypsikuje. Ale jestem ogolnie zadowolona, tak jak i z calej serii srodziemnormorskiej. Warty wyprobowania.

Używam tego produktu od: miesiac

Dla mnie dobry

Ja lubię ten olejek. Dla mojej skóry jest w sam raz - nawilża, dobrze się wchłania, nie lepi się. Bardzo ładnie podkreśla opaleniznę, a ponadto ma miły i delikatny zapach.

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy go kupiłam
Ilość zużytych opakowań: prawie całe

dla urozmaicenia ...

Jeśli ktoś szuka odskoczni i urozmaicenia od balsamów/kremów/masełek do ciała to taki spray jest fajnym wynalazkiem.

Olejek to niestety nie jest, chociaż chwilę po nałożeniu czuć tłustawą warstewkę, ale zdecydowanie za słabą. Trzeba bardzo obficie sie popsikac zeby bylo lepiej ;)
Kolejne "niestety" - nie można używać codziennie przez dłuzszy czas bo wysusza skórę (alkohol :/) zwłaszcza jeśli ma sie suchą skórę.\

Pompka sie zacina, poza tym trudno wypsikac do końca :/

Używam tego produktu od: już nie uzywam, ale starczył na ok 2 miesiące niecodzienngo uzywania

Naprawdę fajny

Olejek jest godny polecenia. Świetnie spisuje się zwłaszcza latem, po opalaniu- nawilża skórę i przyjemnie chłodzi. Mógłby być nieco mniej tłusty i pompka mogłaby się nie zacinać ;) Ale ogólnie kosmetyk jest bardzo przyjemny, ładnie pachnie i bardzo go lubię

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

bardzo go lubię

Opinii pozytywnych jest mało, właściwie to nie wiem dlaczego... Bardzo lubię ten olejek, ma piękny zapach, spray sprawia, że nie tracę rano czasu na wsmarowywanie balsamu;) konsystencja jest wspaniała - wchłania się szybko, nie lepi sie - wręcz przeciwnie - pozostawia miła w dotyku skórę.
A latem - zaaplikowany na opalone nogi - daje fenomenalny efekt!! Dla mnie bomba, kupię ponownie na pewno :)

Używam tego produktu od: nie pamiętam :)

cudo:)

Uzaleznilam sie od tego specyfiku. Zapach jest delikatny, ze nie kloci sie z perfumami, ale na tyle wyrazny, ze przyjemnie sie stosuje ta oliwke. Wspaniale nawilza - rozprowadza sie cudnie:) Przede wszystkim to mega szybki sposob na nawilzenie skory - w sam raz na wyjazdy gdzie nie ma czasu na balsamowanie. Skora jest po nim tak jedwabista, ze nawet sie tego nie spodzielwalam. Trzeba tylko uwazac przy nakladaniu, bo taka forma spreyu "utlusci" wszystko wokol:P No i mozna sie niezle nawdychac, ale w koncu taka jest cecha wszystkich kosmetykow w sprayu.
Jedyna wada to wydajnosc. Spryskam sie 2 razy i juz nie ma 2/3 opakowania. Cos za cos:/

Używam tego produktu od:1 roku

A fe!

Męczę to i męczę, i wymęczyć nie mogę...
Jaki znowu olejek? To coś wcale nie nawilża, a tylko natłuszcza na trochę skórę, pozostawiając na niej tandetnie wyglądający tłusty film.
Po użyciu mam zawsze lepkie, tłuste i śmierdzące ręce. O tak, zapach kompletnie mi się nie podoba! Jest strasznie nachalny, mama mówi, że pachnie ogórkami ;P
Opakowanie po prostu beznadziejne, taki kiczowaty plastik, no i bardzo nieporęczny dozownik.
Jako że nie mam serca wyrzucić tego badziewia, postanowiłam zużyć go na stopy i kolana, ale nawet na to nie zasługuje...

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze i ostatnie...

niezły:)

mi odpowiada- pozostawia na skórze delikatną warstewkę, która ppo chwili się wchłania. nawilża dobrze- na cały dzień. zapach pozostaje na długo i na skórze pojawia się delikatne rozświetlenie. skóra jest gładka, miła w dotyku. opakowanie poręczne- mi działało bez zarzutu. zapach utrzymuje sie przez dł czas.