Yves Saint Laurent, Touche Eclat, Rozświetlacz w pisaku

Yves Saint Laurent, Touche Eclat, Rozświetlacz w pisaku

notino.pl
Średnia ocena: 3.78/5

Pojemność 2,5 ml

Efektowne, trwałe i naturalne rozświetlenie strefy cienia na twarzy
- Wygładzenie zmarszczek i ukrycie niedoskonałości
- Efekt wypoczętej skóry, jak po 8h snu
- Lekka formuła nieobciążająca cery
- Stylowy, złoty rozświetlacz, wygodny i poręczny, który zmieści się do każdej torebki
- Odświeżenie wyglądu w każdej sytuacji i w każdym miejscu

Touche Éclat to prawdziwy must-have modelek, aktorek i wszystkich kobiet, które pragną rozświetlić swoją skórę i podkreślić jej naturalne piękno. Jedno pociągniecie kultowym pędzelkiem daje wrażenie wypoczętej skóry pełnej blasku, niczym po 8-godzinnym śnie. Za pomocą kilku strategicznych pociągnięć ten bestsellerowy rozświetlacz powoduje, że zmarszczki, niedoskonałości i oznaki zmęczenia znikają. Rozświetlający kompleks Luminocaptide sprawia, że wyglądasz na wypoczętą i świeżą nawet wtedy, gdy masz za sobą długi i ciężki dzień. Eleganckie opakowanie rozświetlacza dyskretnie wsuniesz do torebki, aby mieć je pod ręką w każdej sytuacji. Touche Éclat to produkt, bez którego nie może się obejść żadna kobieta. Idealny do każdego rodzaju skóry. Efekt: nawilżenie, natychmiastowe uczucie świeżości, rozprasza światło, rozjaśnia cerę, dopasowuje się do każdego podkładu, nie pozostawia grudek.

pod oczy, do twarzy
rozświetlające
w pędzelku / w aplikatorze

Efekt wow rozświetlenia

Pięknie rozświetla i daje super efekty, utrzymuje sie naprawdę dlugo, napewno wrócę do tego rozswietlacza, piękne opakowanie. Piekne opakowanie, nie wysusza. Mam cerę mieszaną i super die sprawdzil u mnie na skorze

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Świetny - polubiliśmy się od razu!

Świetne działanie, wyraźnie rozświetlona skóra. Trwały i z pewnością zostanie ze mną na stałe. Forma pisaka jest bardzo dobrym pomysłem do aplikowania go. Jak zwykle w przypadku kosmetyków YSL Beauty nie zawiodłam się.

Rozświetlenie bez obciążenia

Bardzo dobry rozświetlacz, a w zasadzie korektor. Idealnie rozświetla okolicę pod okiem. Nałożona cienką warstwą produktu daje piękny efekt pod okiem. Nie zbiera się w załamaniach i zmarszczkach. Jeden z lepszych korektorów jakie używałam, idealnie sprawdzi się dla cery dojrzałej, ukryje niedoskonałości pod okiem i pięknie rozświetli skórę, dodając spojrzeniu świeżości

Nawilża i rozjaśnia

Bardzo lubię takie kremowe produkty do rozświetlenia twarzy. Rozświetlacz w piasku YSL szczególnie nakładałam sobie na okolicę pod oczami i wyglądał naprawdę bardzo ładnie, naturalnie i świeżo. Nie jest to mocno kryjący produkt, ale ja takich nie lubię, ponieważ często wiąże się to z nadmiernym wysuszeniem okolicy pod okiem i znacznym dyskomfortem. Rozświetlacz nawilża delikatną okolicę pod okiem dzięki czemu skóra wygląda ładnie i promiennie. Ja jestem bardzo zadowolona z efektu. Kosmetyk ma bardzo ładne i estetyczne opakowanie,oraz wygodnie mi się z nim pracuje.

YSL rozswietlacz w pisaku

Ten produkt jest rewelacyjny, nakładam pod oczy, w linii uśmiechu, miejsca które chce rozświetlić, działa jak korektor połączony z rozświetlaczem, wygodna forma w postaci pisaka, który jednym naciskieciem wyciska produkt, dla mnie must have ! Mam cerę mieszaną, myślę że dojrzałą;) 44 lata, uwielbiam to rozświetlenie

Bardzo precyzyjne dawkowanie produktu

Produkt w biżuteryjnym złotym kolorze wygląda na bardzo luksusowy. Sposób w jaki nakłada się produkt czyli używając guzika na końcu zapewnia odpowiednie dawkowanie produktu i wydaje się to bardzo ciekawym rozwiązaniem. Jednakże trochę pretensjonalne dla mnie było używanie pędzelka na końcu korektora który zapewnia bardzo precyzyjne nakładanie produktu tak, ale nadawałby się raczej jako odpowiedni dla pomadek. W każdym razie produkt trwały, nie roluje się w zagięciu powieki.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Fajny korektor rozświetlający na dzień

Ten produkt mnie kusił już od jakiegoś czasu, ale jednak zawsze odstraszała mnie cena, szczególnie przy takiej małej pojemności - mamy tutaj 2,5ml. Na codzień preferuję korektory rozświetlające o lekkim, do średniego krycia, a więc ten korektor pasował do moich preferencji i używałam go codziennie.

Aplikator jest dość ciekawy - jest to taki pędzelek, jaki był popularny w korektorkach ok. 8-10 lat temu i jak widać moda w makijażu również powraca. Używało się go łatwo i wygodnie - bardzo łatwo nałożyć odpowiednią, a nie zbyt dużą ilość i rozprowadzić go tak, że wystarczy już tylko doklepać.
Do tej pory na codzień używałam korektora z Bell hypoalergenic - liquid eye concealer, gdyż ciężko mi było znaleźć inny korektor o takim nie za dużym kryciu - lekki, dobry na codzień, też w dni gdzie nie używam podkładu.
Zdecydowanym plusem jest trwałość tego korektora, nie ściera się i po przypudrowaniu nie zbierał mi się w zmarszczkach. Trwałość była znacznie lepsza niż w moim dotychczasowym korektorze.

Opakowanie: śliczne, naprawdę wygodny aplikator - pędzelek, jakiego już od dawna nie widziałam, korektor jest wyciskany przez przycisk na dole, dość łatwo wymierzyć ile produktu potrzeba. Dodatkowo jest bardzo ładne w złotym kolorze

Minus: mała pojemność za wysoką cenę

Podsumowując uważam że to naprawdę dobry produkt, nie zauważyłam minusów jeśli o niego chodzi przy użytkowaniu, a jedynie mała pojemność. Zwykłe korektory mają te 5-6ml, a często nawet 10-11. Chociażby porównując korektor z diora - ma 4 razy większą pojemność przy tej samej cenie. W związku z tym mimo pozytywnych odczuć przy testowaniu, nie wiem czy skuszę się ponownie.

Magia! Niesamowite wrażenia!

Fantastyczny produkt ! Choć delikatnie trudny w użytkowaniu- pomysł na korektor w formie długopisu idealny , aczkolwiek na początku ciężko było go zastosować. Po wielu próbach udało się ostatecznie wydobyć z niego więcej. Efekt końcowy zadowalający- rozświetlenie i ukrycie zmian 10/10.

Tego mi było trzeba

Rozświetlacz ma eleganckie, a zarazem wygodne opakowanie, z aplikatorem w formie pędzelka, z którego bez problemu wydobywa się odpowiednią ilość kosmetyku.
Produkt ten świetnie sprawdził się u mnie stosowany jak lekki korektor pod oczy, gdzie bardzo ładnie rozświetlił tę okolicę i zminimalizował widoczność cieni.
Zapewnia bardzo ładny, naturalnie świetlisty efekt, jak dla mnie idealny.
Ponadto nie podrażnia i nie przesusza delikatnej skóry pod oczami, jak również nie wchodzi w zmarszczki.
Jestem z niego bardzo zadowolona.

Zachwycający pod każdym względem ♡

Im jestem starsza, tym bardziej doceniam świetlisty makijaż, który upiększa, a nie dodaje lat. Dlatego lubię sięgać po kosmetyki, które pomagają mi uzyskać taki efekt, a jednocześnie dbają o moją skórę i zapewniają jej naturalny wygląd. I tak właśnie jest w przypadku tego gagatka od marki Yves Saint Laurent :)

Korektor/rozświetlacz zachwyca od pierwszego zobaczenia. Zamknięty jest bowiem w pięknym, złotym, poręcznym opakowaniu, z wygodnym przyciskiem do dozowania i precyzyjnym pędzelkiem. Dodatkowo przychodzi zapakowany w złote pudełeczko z czarnymi napisami. Całość prezentuje się naprawdę luksusowo i elegancko, a kosmetyk jest cudowną ozdobą kosmetyczki, czy toaletki ♡

Kosmetyk ma bardzo lekką konsystencję, która jest przyjemna w aplikacji. Łatwo i bezproblemowo się rozprowadza, ładnie stapia się ze skórą i nie obciąża jej, bo jest wręcz niewyczuwalny. Zapewnia piękne rozświetlenie obszaru pod oczami, dodając skórze młodzieńczego blasku i usuwa oznaki zmęczenia. Przy tym nie wchodzi w zmarszczki, nie podkreśla linii czy załamań, a wręcz optycznie wygładza strukturę skóry.
Jeśli chodzi o jego kolor, to testowałam odcień odcień 2 Luminous Ivory, który okazał się dla mnie idealny :)
Zaskoczyło mnie natomiast to, jak bardzo jest trwały, pomimo swojej lekkiej formuły. Warto również wspomnieć, że dobrze dogaduje się z różnymi podkładami.

Moim zdaniem jest to kosmetyk stworzony do stosowania w subtelnym, dziennym makijażu, ponieważ zapewnia bardzo ładny, naturalny efekt. Świetnie sprawdza się również do rozświetlania cery w strategicznych miejscach ;)

Muszę przyznać, że bardzo się polubiłam z tym korektorem/rozświetlaczem. Zapewnia mi dokładnie taki efekt w moim codziennym makijażu, jakiego oczekuję, a w dodatku jest cudownym powiewem luksusu, po który sięgam z prawdziwą przyjemnością :)

Nie jestem przekonana

Ten rozświetlacz w formie pisaka nie za bardzo przypadł mi do gustu. Miałam lepsze wiec szału nie ma. ciezko mi sie go nakladało wiec to go dyskwalifikuje. Raczej nie kupię drugi raz.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Intensywny jednak delikatny dla skóry

- kolor - testowałam odcień nr 2, jest zbliżony do mojego koloru skóry, a jaśniejszy dałby chyba jeszcze fajniejszy efekt,
-wydajny - gęsta, silnie kryjąca formuła,
-trwały - utrzymuje się przez cały dzień i nie gromadzi się w zagięciach skóry,
Nie wysuszyli skóry pod oczami, pomimo swojej gęstej formuły jest delikatny.