Ziaja, HerbikaPlant, Biała Herbata, Krem bionawilżający do skóry tłustej i mieszanej

Krem nawilżający do cery tłustej i mieszanej.

Intensywnie nawilża skórę i reguluje aktywność gruczołów łojowych. Zmniejsza nadmierne złuszczanie się naskórka oraz skutecznie łagodzi podrażnienia. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.

Substancje aktywne: witaminy A i E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Nie polecam dla żadnego typu cery

Szukałam kremu do codziennej pielęgnacji/pod makijaż dla mojej tłustej cery.Jako, że cena nie jest wygórowana, nie miałam wobec niego wielkich oczekiwań - chciałam subtelnego, dziennego nawilżenia pod makijaż.

Niestety, szybko się rozczarowałam, nawet z tak niskimi oczekiwaniami.

Minusy:
- Krem mocno podrażnia i piecze, dodam, że moja cera jest nieskłonna do uczuleń,
- Oczywiście zapychająca ciekła parafina na trzecim miejscu w składzie
-Nawet omijając okolice oczu, krem wydziela z siebie intensywne opary, dzięki którym oczy łzawią przez następne 15 minut od użycia

Plusy:
-w składzie rzeczywiście widnieje ekstrakt z białej herbaty
-dość ładny, aczkolwiek chemiczny zapach

Używam tego produktu od: około 3 miesiące

Za tą cenę warto spróbować

Długo szukalam tego kremu. Okazało się, że zmieniono opakowanie na białe. Bardzo lekki, dobry pod makijaż nawet dla cery tlustej.

Plusy:
- lekka konsystencja
- niska cena
- wydajność
- nie zapycha

Minusy:
- troszkę za mało matuje

Używam tego produktu od: 4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

no niestety twarz się świeci

PLUSY:
-piękny zapach
-lekka konsystencja
-łatwy w aplikacji
-nawilża
-estetyczne, praktyczne opakowanie

MINUSY:
minus jest jeden za to wielki TWARZ SIĘ ŚWIECI, nawet po odczekaniu kilku minut i nałożeniu podkładu, twarz się tak bardzo błyszczy, że nie pomaga nawet puder sypki.
Użyłam na twarz 3 razy, dając mu szansę, później zużyłam jako balsam do ciała..

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Najlepszy !

Używałam go bardzo długo jak był w innym opakowaniu, potem jakby "znikał z półek" i myślałam że go wycofują i szukałam wszędzie ! niedawno trafiłam do sklepu Ziaji i odkryłam, że zmienili pudełko !

Krem jest idealny do mojej skóry średniotłustej w strefie T, niweluje wyskakiwanie wyprysków, regulluje wydzielanie sebum, dobrze nawilża, fajny pod makijaż

Ilość zużytych opakowań: około 10

Świetny

Krem idealny.

Po wykończeniu całego opakowania (50 ml) moja skóra się zrormalizowała. Krem świetnie ją nawilżał i sprawiął, że była cudnie miękka :) Jedyną wadą jest zapach który za bardzo mi się nie podobał, aczkolwiek nie przeszkadzałoby mi to w zakupie nowego opakowanie :D

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Sentymentalny...:)

W szkole sredniej był to mój ulubiony krem. Mam do niego wielki sentyment:) Lekka konsystencja szybko sie wchłania, dostatecznie dobrze nawilzajac cerę. I mimo parafiny w składzie, mazidło nie zapchało ani nie uczulilo mojej skory. Krem idealnie wrecz sie sprawdza pod makijaz. Uzywajac jego nie mam koniecznosci uzywac bazy, gdyz produkt swietnie wygładza skóre dajac fajny poslizg dla podkladu. Małe, poręczne opakowanie super sie sprawdza w podrózy. Z pewnoscią sięgnę jeszcze po recenzowanego nie raz...:)

Używam tego produktu od: wieki...;P
Ilość zużytych opakowań: Oj, sporo...

super krem za małe pieniądze

Krem kupiłam przez przypadek , krem w domu się skończył a ja byłam przed pensją czyli skromny budżet.Krem kosztował niecałe 5 zł więc się skusiłam.Zawsze szukałam w Ziaji kremu do cery mieszanej i tłustej ale nigdy nie mogłam znaleźć teraz się udało.
Plusy:
tani
bardzo szybko się wchłania
świetnie nadaje się pod podkład
nie pozostawia tłustej powłoki
nie roluje się
nie ma ostrego zapachu
nie podrażnia
wydajny
minusy:
tak spodobał się mężowi ,że z połowę mi zużył;)
Nie oceniam go pod kątem matu gdyż producent nie obiecuje matowienia a nawilżenia a z tym poradził sobie świetnie
Naprawdę warto go kupić super krem za małe pieniądze , dla codziennej pielęgnacji idealny
Polecam gorąco!!!

Pod makijaż ok

Pierwsze wrażenie było negatywne, twarz w niedługim czasie po nałożeniu kremu świeciła się (bez makijażu). Okazało się jednak, że bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż, dobrze współpracował z fluidem. Nawilża skórę. Wróciłam jednak do kremu ziaji z serii 25+, który sprawdza się u mnie zarówno bez, jak i z makijażem.

nawilżający ZAPYCHACZ!

Do cery tłustej i mieszanej... taaa jasne!

Plusy:
*ładny zapach
*wygodne, estetyczne opakowanie
*fajna konsystencja umijająca używanie
*niska cena
*wydajny
*całkiem dobrze nawilża

Minusy:
*posostawia na twarzy tłustawy film
*okropnie zapycha (parafina już na 3 miejscu w składzie)
*trudno dostępny

Używam tego produktu od: od maja do lipca 2013
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Na lato- w sam raz !!!

Kurcze, jak patrzę na recenzje poniżej, to zastanawiam się, czy piszemy o tym samym kremie...
Teraz kremik jest w białym plastikowym "słoiczku".
Zawsze, od kilku lat, w sezonie letnim po niego sięgam.
Kupuję w maju 2-3 słoiczki i obficie go stosuję na twarz i dekold.Starcza mi do września :)

Jest "gładziutki", lekki, szybko się wchłania, nie błyszczę się po nim. Cały dzień nawilża moją twarz.
Owszem, rozstaję się z nim około września, października, ale powód jest błahy: po prostu w sezonie zimowym lubię "cięższe" kremy, na które stosuję podkład.
Moim zdaniem, ten krem jest idealny na lato.

Ostrzegam przed tym kremem

Kupiłam ten krem bo był tani i chciałam czymś delikatnie nawilżyć cerę. Przed użyciem tego kremu miałam trochę suchych skorek, ale ogólnie miałam gładką skórę i tylko parę krostek czasem, żadnych problemów z błyszczeniem. Przez ten krem buzia zaczęła mi się BARDZO błyszczeć, i pojawiły mi się nierówności i zaskórniki, na domiar złego gule podskórne i wysyp, tak więc bazując na moich doświadczeniach nie polecam tego kremu, bo taniość to jego jedyna zaleta. Przez to że się nim smarowałam zaczęły się moje problemy z cerą :(
Patrząc teraz na skład zastanawiam się czemu ja to w ogóle wtedy kupiłam: alkohole na początku składu, parafina, triglicerydy, parabeny, szkodliwe konserwanty i sylikony... Nie dziw że mnie tak zapchało.

nie jest taką rewelacją na jaką wyglada...

jestem w trakcie kuracji kwasami i potrzebowałam tańszego kremu nawilżającego do cery mieszanej.
ok, skóra gładziutka ale po pewnym czasie strasznie się błyszczy :( i zapycha!!! ranki się tworzą (takie pryszcze zaczerwienione) i jak na nie nakładam krem pieka :(