Fitomed, Płyn różany do twarzy do cery suchej odświeżająco-nawilżający

Fitomed, Płyn różany do twarzy do cery suchej odświeżająco-nawilżający

Różany płyn do twarzy jest znakomitym środkiem upiększającym skórę. Potrzebną wilgoć przekazuje skórze w najbardziej przyjemny sposób. Sporządzony według klasycznego przepisu, ma ożywczy, subtelny zapach oraz kojącą moc. Na skórę przesuszoną płyn różany działa odświeżająco i odprężająco, doskonale nawilża i wygładza naskórek.

Delikatne orzeźwienie

Różany płyn do twarzy do cery suchej, odświeżająco-nawilżający Fitomed to mój codzienny umilacz poranka. Jest bardzo delikatny, nie zawiera alkoholu, nie powoduje podrażnień ani szczypania oczu. Nakładam go zawsze rano. Natychmiastowo odświeża moją twarz i pobudza do życia :) Po wieczornym zmywaniu makijażu czasami rano widoczne są pewne pozostałości. Różany płyn w moment je usuwa i tonizuje cerę. Działa jak bardzo subtelny tonik.
W ciągu dnia można stosować go jako mgiełkę - co idealnie sprawdza się latem, w upałach, po opalaniu, lub w celu odświeżenia. Płyn różany delikatnie nawilża cerę, sprawia, że skóra jest miękka i miła w dotyku. Ładny zapach płynu wpływa na to, że bardzo miło się go używa. Szybko odparowuje z powierzchni twarzy, dając efekt subtelnego ukojenia.

ok

Zaraz po pryśnięciu na twarz dostajemy efekt ukojenia i nawilżenia. Nigdy go nie stosowałam na makijaż, więc nie wiem jak zareaguje. Szybko się wchłania nie pozostawiając żadnej tłustej warstwy ani się nie klei na cerze. Nie zauważyłam aby zapychał, podrażniał. Nie zauważyłam aby wysuszył albo przetłuścił skórę. Nie ma efektu ściągnięcia skóry.

esktra orzeźwienie!

Fantastyczny płyn! Odświeża i nawilża, tak, jak obiecuję producent. Do tego świetnie pachnie. Produkt jest bardzo wydajny, ma aplikator, dzięki któremu łtwo rozprowadzić mgiełkę na całej twarzy.

Cudo

Płyn różany zamknięty jest w plastikowej butelce z pompką. Atomizer delikatnie rozpyla płyn dzięki czemu jest ładnie pokryta. Buteleczka jest przezroczysta i widać ile się zużyło. Zapach jest bardzo delikatny, nie drażni nosa. Po stosowaniu tego produktu widzę wiele rezultatów. Najważniejsze jest to, że nie pojawia się dużo wyprysków, dodatkowo płyn odświeża, nawilża, a skóra jest gładka i odżywiona. Ten produkt polecam każdemu! Jest boski i nie zawadzam się kupić go znowu.

Przyjemny tonik

Gdzie to cudowne działanie?

Kompletnie nie rozumiem zachwytów nad tym i innymi płynami Fitomedu. One w ogóle nic nie robią!! Zużyłam ten, jak i wersję oczarową i nic, żadnego pozytywnego działania na skórę. Psiknięcie, chwila moment płyn wysycha i nic dalej... Ani nawilżenia, ani ukojenia.
Zapach płynu jest ładny, ale co z tego, skoro ulatuje natychmiast po spsikaniu twarzy...
Płyn ma super wydajność, ale skład wcale nie taki piękny. I piecze w oczy, gdy się dostanie gdzieś w ich okolice (o co łatwo skoro to atomizer).
Nie polecam, szkoda kasy na szczypiącą w oczy różową wodę.

Miłość od pierwszego użycia

Nigdy nie miałam do czynienia z wodą różaną, czy produktami na jej bazie. Planowałam kupić tonik różany, ale nie mogłam go upolować. Ucieszyłam się, gdy znalazłam tego typu produkt na fitoteka.pl. Produkt ma fantastyczny zapach, nie ma mowy o jakimś ciężkim i duszącym różanym zapachu. Aplikacja jest niezwykle przyjemna bo atomizer rozpyla przyjemną mgiełkę na twarzy. Jak u mnie z działaniem? Jestem nim zachwycona. Mgiełka jest fantastycznym wybawieniem w upały, gdy dużo czasu spędzacie pracując, siedząc przy komputerze i odczuwacie zmęczenie. Zarówno zmęczenie skóry twarzy, ale i odnośnie samopoczucia. Zapach płynu niesamowicie odpręża. Skóra po użyciu płynu jest nawilżona, odświeżona, gładka i odżywiona. W upały moja skóra bardzo mocno się przetłuszcza, ale też jest odwodniona i zmęczona. Mgiełki używałam czasami nawet 3-4razy dziennie i ratowała sytuację. Gdyby nie ona, wieczorem moja skóra byłaby w opłakanym stanie, czyli przetłuszczona, odwodniona, a dodatkowo pojawiłyby się jakieś wypryski. Nic takiego nie miało miejsca.
Jestem zachwycona i na pewno ponownie zakupię ten produkt.

To chyba żart

Płyn różany - to brzmi jak poezja... lecz rzeczywistość okazała się brutalnie przyziemna. Absolutny brak działania i okropny, duszny zapach taniego odświeżacza w dworcowej toalecie...

Cóż mogę więcej napisać? Jestem na NIE i NIE polecam! Płyn NIE nawilża, NIE koi i NIE odświeża, często pracuję przy komputerze więc wiem czego potrzebuje sucha lub odwodniona skóra. Stosuję wodę termalną lub hydrolaty - efekt bez porównania.

Cena NIE jest również wygórowana - lecz jak na 'farbowaną wodę' to dosyć kosztowny płyn ;)

Chciałam dać mu szansę - jednak ostatecznie resztki płynu powędrowały do toalety - tam jego miejsce!

Przyjemne orzeźwienie

Płyn kupiłam w czasie kuracji kwasami żeby móc nawilżyć twarz w każdej chwili i okazał się to bardzo dobry pomysł. Używałam go wtedy głównie na makijaż kiedy czułam, że skóra zaczyna być coraz bardziej ściągnięta. Powodował uczucie odprężenia i nawilżenia, dzięki czemu jakoś dawałam dotrwać do wieczora kiedy wreszcie mogłam zmyć makijaż. Teraz używam go zamiast toniku i też sprawuje się bardzo dobrze. Po użyciu skóra jest odświeżona, miękka i gotowa do kolejnych etapów pielęgnacji. Płyn cudownie pachnie, idealnie sprawdza się w roli "budzika". Do tego jest bardzo wydajny. Podsumowując, bardzo dobry produkt w niewygórowanej cenie. Myślę, że jeszcze nie raz do niego wrócę.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

OK

Mam cerę tłustą, skłonną do trądziku i rumieńca. Płyn zakupiłam do zwilżania włosia w pędzlu do podkładu.

Plusy:
-cena w stosunku do wydajności jest super. Mam go już kilka miesięcy i dopiero zużyłam 2/3 produktu
-ładny różany zapach
-atomizer w opakowaniu jest bardzo dobry

Minusy:
-moim zdaniem nie nawilża w ogóle skóry. Gdy go aplikuje po wcześniejszym demakijażu to mam wrażenie ściągniętej skóry czego nie odczuwałam używając innego produktu tego typu
-barwniki zawarte w składzie potrafiły sprawić, że podkłady zmieniały kolor na bardziej oliwkowy lub różowy (gdy zwilżałam tym produktem pędzel do podkładu)

Ogólnie mnie nie porwał ten produkt i możliwe, że końcówka wyląduje w koszu bym mogła korzystać z innego lepszego produktu.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Cudowne, różane odświeżenie! :-)

Butelka posiada atomizer (dozuje odpowiednią ilość, pryska szerokim strumieniem, ale bardzo drobnymi kropelkami), który jest niezastąpiony przy tego typu kosmetykach. Wystarczą dwa psiknięcia i produkt jest zaaplikowany. Nie wspominając już o tym jak rano potrafi obudzić!
Wydajność jest jednak kwestią bardzo indywidualną. Zależy do czego będziecie go używać. Ja nie ograniczyłam się jedynie do toniku, a mimo to przez ponad miesiąc zużyłam go połowę.
Skład: woda, hydrolat z kwiatów róży damasceńskiej, gliceryna, pantenol, emulgator, allantoina, kwas cytrynowy (AHA, regulator pH), konserwant i humektant, olejek z drzewa różanego, zapach (konwalii), barwnik (czerwień koszenilowa)
Nie używałam go tylko zgodnie z przeznaczeniem (włosomaniaczki już tak mają). Stosowałam go do całego ciała. Świetnie sprawdził się kiedy było bardzo gorąco i wychodząc spod prysznica czułam się jakbym go w ogóle nie brała. Nie dość, że płyn fantastycznie orzeźwił, to jeszcze dodatkowo lekko nawilżył skórę. Fajnie sprawdził się też jako mgiełka zapachowa. Używałam go oczywiście również do włosów jako mgiełki po myciu i pod olej. Włosy zatrzymały zapach i były miękkie w dotyku. Jednak najwięcej zużyłam go do twarzy. Zwilżałam nim glinki i w tym celu sprawdził się genialnie! Nie trzeba było dodawać żadnego innego półproduktu do niej, bo sam płyn dostarczał odpowiednie nawilżenie. Jednak używając go solo jako tonik zauważyłam, że nie za bardzo mi służy. Używany regularnie dwa razy dziennie pod żel aloesowy fundował mi małe niedoskonałości. Podejrzewam, że skład może być zbyt bogaty dla mojej tłustej buzi. Przy suchej cerze, pewnie nie będzie się nic takiego działo. Spryskiwałam nim także buzię w makijażu, żeby go scalić i zdjąć pudrowy efekt z twarzy i przy tym wariancie mnie nie zapychał.
Jak widać w tym przypadku można spokojnie zaufać producentowi i pokierować się przy wyborze kosmetyku typem cery dla jakiego jest zalecany. Zatem cery suche będą z niego w stu procentach zadowolone!

Z chęcią po niego sięgam.

Zalety :
- Cena. Buteleczkę kupiłam za niewiele ponad 10 złotych i to w sklepie stacjonarnym.
- Opakowanie. Proste, bez zbędnych udziwnień, przezroczyste (dokładnie widać ile zużyto produktu), z atomizerem (nie zacina się, korek chroniący atomizer dobrze przylega - nie zsuwa się sam w torebce). Rozpyla delikatną mgiełkę (bez dużych kropli). Opakowanie po zużyciu można wykorzystać do hydrolatu czy domowych mieszanek tego typu.
- Skład. W przeciwieństwie do swoich drogeryjnych pobratymców nie jest napakowany jedynie świństwami, barwnikami i konserwantami aż po sam korek.
- Nie uczula.
- Świetnie nadaje się do stosowania zarówno przed jak i po wykonaniu makijażu. Przed mile koi skórę, nawilża ją. Po również, z tą różnicą, że cudownie scala podkład, puder, róż, bronzer, nadaje wszystkiemu naturalniejszy efekt. Jeżeli zdarzyło mi się przesadzić z pudrowym wykończeniem - puder uwidaczniał drobne zmarszczki mimiczne czy osadzał się na "meszku" po bokach policzków - kilka psiknięć i gotowe :) Makijaż ładnie scalony.
- Sprawdza się jako tonik.
- Dobry w duecie z glinką (dodatkowo podczas noszenia takiej maseczki spryskuję nim twarz żeby nie wyschła).
- Niejednokrotnie zdarza mi się dłużej pracować przy komputerze. Wiadomo, w zamkniętym pomieszczeniu powietrze suche jak pieprz. I tutaj płyn różany przychodzi z pomocą, rewelacyjnie odświeża i delikatnie nawilża. Nie czuję już takiego napięcia skóry.
- W sam raz do torebki - zarówno na sezon letni (ukojenie podczas upału) i zimowy (delikatne nawilżenie w ogrzewanych pomieszczeniach, suchym powietrzu).
- Bardzo przyjemny w połączeniu z gąbeczką do makijażu. Sprawdza się o niebo lepiej niż sama woda. Dzięki zmoczeniu gąbka nie pije tyle podkładu.
- Odrobinę niweluje zaczerwienienia.
- Zdarza mi się spryskać nim włosy - są wtedy bardziej miękkie, lepiej się układają.
- Nie zapycha, nie powoduje powstawania ani nie zaognia istniejących "niespodzianek".

Wady :
- Po rozpyleniu czekam aż przeschnie. Zdarzyło mi się otworzyć oczy od razu po aplikacji i niekiedy lekko piekło, innym razem nie było żadnych konsekwencji. Tutaj taki mały minusik.
- Czasem czuję niekomfortową lepkość na twarzy, która mija z upływem kilkudziesięciu minut.
- Nawilżenie nie jest na tym poziomie, na jakim się spodziewałam. Żeby utrzymać efekt trzeba często spryskiwać twarz.

Neutralne :
- Dostępność. W sklepach stacjonarnych bywa z tym różnie ale to ze względu na to, że schodzi na pniu! W internecie bez najmniejszego problemu :)
- Zapach - specyficzny. Trochę płatków róży, trochę różanej konfitury, trochę kwaśno-octowy. Całkiem przyjemny. Na twarzy lekko wyczuwalny, nie utrzymuje się długo.