Eau Thermale Avene, Hydrance Optimale UV (Krem nawilżająco-ochronny dla skóry wrażliwej UVB 15 - UVA 15)

Hydrance OPTIMALE UV zapewnia skórze ochronę przeciwsłoneczną jednakową przed promieniami UVB i UVA, a dzięki zawartości Pre-tokoferolu, silnego czynnika przeciwutleniającego, chroni skórę przed działaniem wolnych rodników. Krem zapewnia skórze idealny komfort przez cały dzień.

Dobry krem na dzien

Mam skore mieszana i odwodniona, szukalam kremu z filtrem na zime gdy moja skora byla bardziej tlusta niz sucha.

Wersja Riche

+Nawilzal dostatecznie
+Ochrona, nie zauwazylam pigmentacji
+Tubka
+Nie bieli
+Nie roluje sie
+Nie ma problemu z uzywaniem pod makijaz

-Gdy moja skora byla bardziej sucha, nawilzenie nie bylo wystarczajace

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

kompletnie nie dla mnie

Znikomy efekt nawilżenia, muszę używać go razem z drugim kremem nawilżającym bez filtra UV, bo Avene sam w sobie nie nawilża mojej skóry praktycznie w ogóle (używam go więc tylko dla filtra). Jak na krem dla skóry wrażliwej - bardzo perfumowany. Nie podoba mi się jego sztuczny zapach. Do tego "wypływa" sam z tubki i zawsze zakrętka jest nim ufajdana. Kompletnie nietrafiony zakup.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: próbuję domęczyć to pierwsze...

BUBEL - Podrażnia

Będąc zadowolona z wersji Hydrance Optimale bez filtra UV zdecydowałam się zakupić ulepszoną wersję. I to był błąd. Krem nie spełnia obietnic producenta i jest o wiele wiele gorszy od niewzbogaconej filtrem wersji.

MINUSY:

1. Nawilżenie - znikome, dodatkowo pozostawia okropny tłusty film na twarzy, w kwestii ochrony również nie robi absolutnie nic.

2. Konsystencja - rzadki, dziwnie mi się go nakładało, nie czuć w ogóle, że to krem do suchej skóry, powiedziałabym raczej, że jest do skóry mieszanej (pomijając tłusty film.

3. UCZULA I PODRAŻNIA - zwłaszcza OCZY - nie daj boże, żeby odrobina kremu dostała się w okolice oka - winię za to filtr - powoduje zaczerwienienie, szczypie a oczy masakrycznie łzawią. Poza tym po nałożeniu twarz po prostu piecze

PLUSY:
1. FIltr, ale ja i tak smaruję się poza tym 50tką avene więc w niczym mi nie pomógł, a zresztą 15stka to i tak śmiechu warte.
2. Poza tym - plusów brak

Jednym słowem - absolutnie nie polecam. Ten krem zdecydowanie nie nadaje się do cery wrażliwej!!! Jego bezfiltrowa wersja jak najbardziej, ale to coś to po prostu bubel - nie spodziewałam się czegoś takiego po Avene. Może sprawdzi się na normalnej lub mieszanej cerze, ale za takie pieniądze naprawdę nie warto.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

SUPER

Zdecytowanie najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam, wart swoje ceny (cere mam wysuszoną, chociaż tłustą, skłonną do podrażnień)
+super nawilża
+już po drugim zastsowaniu zniknęły mi wszelkie syfki z twarzy
+ uczulenie jakie miałam nie wiem skąd zniknęło mi ( więc już wiem, że było to od złego czesniejszego kosmetyku)
Jedyny minus jaki jest do wybaczenia to, że strasznie skóra się świeci no ale trudno ,a zaznaczyłam, że nie wiem czy go jeszcze kupią bo teraz próbuje avene cleanance, więc zobaczmy co będzie po tym :)

Używam tego produktu od: paru tygodni

Nie dla mnie

Krem niestety nie sprawdził się w przypadku mojej cery. Efekt nawilżenia był znikomy. Musiałam nakładać minimum dwie warstwy, żeby choć odrobinę poczuć nawilżenie. Dodatkowo, podrażniał mi skórę (może to przez te filtry UV, nie wiem). Po nałożeniu dosyć długo odczuwałam pieczenie i zaczerwienienie. Natomiast niewątpliwie świetnie się wchłania, ma przyjemny zapach, dobrą konsystencję. Używam innych produktów Avene, ale akurat ten nie jest dla mnie.

Używam tego produktu od: zużyłam w ciągu 1,5 miesiąca

Dobry ale nie dla kazdej cery

Uwazam ze krem jest wart swojej ceny. Jest bogaty a skora po jego aplikacji wyraznie nawilzona i natluszczona. Ale to wlasnie tlusta warstewka pozostawiona na skorze spowodowala mi odjecie dwoch gwiazdek. Moj typ skory to wrazliwa sucha z okresowym pojawieniem sie strefy T ( kosmetyczka wytlumczyla mi ze skora swieci sie z braku nawilzenia - sama powoduje ochrone). Codzinnie rano po zastosowaniu niestety skora bardzo sie swieci nawet po zastosowaniu podkladu a po pudrze sypkim bardzo szybko widac polysk. Zaczelam stosowac kremik na noc ale jest lepki i trzeba odczekac az wchlonie ( niestety dlugo). Ogolnie krem jest niezly napewno wartosciowy- gdyby nie tak lepki...

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:polowa pierwszej tubki.

TAK TAK TAK

jeden z lepszych kremow nawilzajaco-ochronnych, tylko stosuje lekki -legere hydrance optimale z filtrem 20, to nowa wersja, krem jest swietny, ladnie pachnie avenkowo:) sup[er nawilza, delikatnie matuje... jednak w tej kategoriichyba najlepszy hydraphase xl la roche posay...
cena- mysle ze adekwatna do jakosci, ja mam taka apteke super w lublinie, zawsze wychodze z reklamowa probek:) kosmetyczek :) ozdobnych pudeleczek :)
zapach ladny, konsystencja wspaniala, jest naprawde lekki, dobry na wrazliwa cere, polecam zdecydowanie

Używam tego produktu od:5 mies

Bardzo mi pasuje;)

Więc tak, cudów nie wymagajmy od kremu nawilżającego. Ten krem ma nawilżać i faktycznie to robi, ma być lekki i ma się dobrze wchłaniać i u mnie tak właśnie było. Ja miałam krem z spf 20, więc podejrzewam, że zmieniono na wyższy po prostu.

Kupię na pewno jeszcze nie raz, bardzo jestem zadowolona, mnie nie zapycha, i bardzo dobrze nawilża. Pomaga doprowadzić do ładu po użyciu kwasów lub retinoidów.

Używam tego produktu od: nie wiem

Na zawsze razem

Ten krem to moj ideał wśród kremów na dzień.Lekki,szybko się wchłania,od nałożenia tego kremu czekam 10 minut i robie makijaż,ładnie pachnie.Ogromny plus za filtry,szczerze mówiąc myslałam,że bedzie bielił,tłuścił cere,a tu taka piękna niespodzianka.Moja buzia jest chroniona filtrami i nawilżona,czego chciec więcej?Jak dla mnie wydajny.Naprawde szczerze polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:połowa drugiego

genialny

Nie zauwazylam zadnych z ponizszych zastrzezen co do tego kremu - przeciwnie, po przetestowaniu setek innych stwierdzam z cala pewnoscia ze to moj faworyt. Dobrze nawilza, troszke gestszy niz inne hydrance aczkolwiek u mnie (cera mieszana) wchlania sie idealnie, podlad rozprowadza sie na nim rowniez bez zastrzezen. Duuuzy plus za filtr- niby maly w porownaniu z typowymi, konkretnymi kremami z filtrami, ktorych nie trawie ze wzgeldu na konsystencje i to jak wyglada sie po kilku godzinach z nimi na twarzy.... Niby maly filtr, ale zawsze jakas ochrona i w porownaniu z minimlnymi filtrami w wiekszosci kremow - ochrona jest , moze nie na plaze i upaly ale jest :) i w przeciwienstwie do typowych filtrow idealnie sie wchlania, nie bieli nic a nic i wogole jest genialny!!! nie rzostane sie z nim choc ucierpi na tym z pewnoscia moja kieszen :))) minus za mala pojemnosc... Ale efekty wynagradzaja to wszystko :) polecam w 100% !!!Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1,5

Świetny, najlepszy z SPF

Testuje kremy z SPF już jakiś czas choć ich nie lubię. Jak znalazłam po latach zwykłe dobre nawilżacze, które nie powodowały zapychania i świecenia, to zachciało mi się nawilżaczy z SPF i zaczęły się nowe poszukiwania. Zawsze to samo- świecenie, zapychanie etc. W końcu po próbach poadło na LRP hydraphase. To była burzliwa znajomość ale po skończeniu opakowania polubiłam. Do Avene podchodziłam pełna obaw. A tu miła niespodzianka. To najlepszy nawilżacz z SPF wśród moich testów. Bije na głowę apteczną konkurencję i wyższą drogeryjną półkę (jesli chodzi o nawilżacze z SPF). Oczywiście minimalnie się świecę ale jak na filtry- minimalnie. Wystarczy odrobina pudru sypkiego rano i cały dzień nie mam nawrotów błyszczenia. Nawilża bardzo dobrze, do końca dnia. Nie powoduje zapychania, niespodzianek. Jest idealny dla mojej mieszanej cery. Dosyć wydajny i duża zaleta- nie pachnie. Nawet jak gdzieś koło ust się zawieruszy nie mam obrzydliwego posmaku jaki miałam pół dnia gdy LRP mi się gdzieś w tych okolicach zawieruszył. Cenę uważam za przystępną. Jedyna wada, ta beznadziejna 40 ml pojemność, mogli już dać standdard 50 ml. Ogólnie krem godny polecenia, na mieszanej cerze spisuje się wzorowo, niepachnie i chroni skórę, czego chcieć więcej...

Używam tego produktu od:kilku tygodni

dobry, ale nie rewelacyjny

To mój pierwszy krem z filtrem (ma nawilżać i chronić przebarwienia przed słońcem), używam już drugie opakowanie z braku czegoś lepszego. Ten krem nie jest zły, nawilża, pielęgnuje, nie zapycha (mam skołonność do trądziku), ale u mnie powoduje straszne świecenie skóry (normalnie się nie świecę w dzień) i podkład matujący+puder sypki niwelują to może na godzinę. Poza tym jest wydajny, starcza na ok. 3 miesiące codziennego stosowania na twarz. Mam jednak mieszane uczucia i raczej poszukam czegoś innego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego