Pierre Arthes, Maskara XXL (tusz wydłużający i pogrubiający)

Pierre Arthes, Maskara XXL (tusz wydłużający i pogrubiający)

Maskara, która nadaje niezmiernie objętościowe wykończenie, wydłużając przy tym nawet najkrótsze rzęsy. Wykończenie perfekcyjne dzięki specjalnej szczoteczce pozwala na równomierne rozprowadzenie i pogrubienie rzęs nawet 4-krotnie. Hypoalergiczna i odporna na rozmazywanie. Zawiera pro-witaminę B5, jest dostępna w kolorach: czarnym, brązowym i niebieskim.

Najlepszy tusz

To był mój najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Piszę "był" bo teraz nigdzie nie mogę go dostać, a na allegro boję się zamawiać z obawy iż mółgby być zeschnięty. Szczoteczka idealna, tusz daje świetne wydłużenie i przede wszystkim pogrubienie.

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

super maskara!!!

Świetna maskara, która jest tania, a daje efekt tych z wyższej półki. Używałam już wielu tuszów do rzęs i moim typem był Lancome Hypnose, ale z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jestem go w stanie zastąpić tuszem Pierre Arthes XXL. Jak dla mnie rewelacja, dlatego szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania 9ml

Jest ze mną od lat

Bardzo dobra jakość za niewielkie pieniądze.
Tuszu używam od lat, nie pamiętam jak długo.
Gruba szczoteczka dokładnie rozprowadza tusz, pogrubia i wydłuża rzęsy. Nie osypuje się i nie rozmazuje.
Trwały i wydajny.
U mnie sprawdził się lepiej nawet niż tusz popularnej i zachwalanej marki.

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

nie polecam

Tusz ten kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu. Pierwsze wrażenie było bardzo pozytywne-tusz nie sklejał rzęs, ładnie je układał choć moje rzęsy rosną każda w inną stronę, ponadto je wydłużał i pogrubiał. No i były delikatnie podkręcone. Tak więc byłam nim strasznie zachwycona.
Dlaczego więc nie pięć gwiazdek? Otóż strasznie się obsypuje i tworzy pod okiem efekt pandy. Mój makijaż ma być przede wszystkim trwały a ten tusz skutecznie temu zapobiega.

ulubiona maskara

Jestem bardzo zadowolona z tej maskary i szczerze mogę ją polecić innym. Nie zamienię jej na żadną inną:)

Jest ŚWIETNA !!!!

- ma gęstą szczoteczkę, co jest dla mnie bardzo ważne bo dobrze rozczesuje rzęsy i tym samym nie skleja ich
- nie rozsypuje się i nie kruszy
- nigdy też nie zdarzyło mi się tzw. efekt ksero
- KOLOR!!!! Mega głęboka czerń
- i jest taki wydajny

zalet jest wiele a na dodatek jest niedrogi :)) inne tusze mogą się schować :)

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: sporo - nie pamiętam ile dokładnie

KWC

Używam tego tuszu od lat, w międzyczasie wyprobowując inne i wciąż do niego wracam, bo jest po prostu najlepszy!

* ładnie, równomiernie się nakłada
* nie skleja rzęs
* nie osypuje się
* nie podrażnia wrażliwych oczu
* trudno mi powiedzieć, czy wydłuża, bo mam naturalnei długie rzęsy, ale na pewno pogrubia i ładnie je podkreśla.

Jedyna wada: trudno dostępny. Ja zamawiam na allegro, po 2 szt. na zapas ;)

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

Kiepski

Hmm tusz zdecydowanie nie dla mnie, beznadziejnie sie nakładał, nic nie robił z rzęsami, czasem nie było widać że w ogóle jestem pomalowana..Szybko zasechł i tyle. Z plusów to tyle że nie sklejał ani nic.
Obsypywał się, ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 zwykle

Za tę cenę - bomba!

Świetny tusz za na prawdę niewielkie pieniądze!
Nabyłam go żądna kupienia sobie jakiegoś tuszu, który mogłabym wypróbować. Byłam w szoku gdy pomalowałam nim oczy!
Plusy:
+Ładnie wydłuża
+Na prawdę niska cena
+Wydłuża
+Pogrubia
+Nie ustępuje wielu kilkukrotnie droższym tuszom, a nawet jest od nich lepszy
+O wiele trwalszy od tuszów z wyższej półki
+Nie zasycha

Minusy:
-Skleja
-Przy nakładaniu drugi raz często robi grudki
-Szczoteczka ma skłonność do zostawiania śladów na powiece (szczególnie dolnej)

W połączeniu szczoteczki z 2000 Calorie MF, którą bez problemu udało mi się wkręcić do tuszu (za to duży + :D) jest na prawdę świetny. Daję maksymalną ilość gwiazdek ze względu na połączenie jakości z ceną.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy,
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Niczego sobie

Stosowalam duzo tuszy i musze sywierdzic ze ten jest naprawde dobry. Kupilam go poniewaz mialam dosc drogich tuszy ktore tak naprawde nie robia nic ponad to co te tansze. Przy zakupie owszem nie bylam do konca przekonana ale teraz nie zaluje tego zakupu. Ladnie pogrubia rzesy i je wydluza, szczoteczka nie skleja ich a ladnie eksponuje. Mam w kolorze brazowym i mimo iz nie jest to bardzo ciemny braz wszystko wyglada bardzo ladnie i naturalnie. Jest go duzo bo az 9ml takze jest wydajny i jak narazie mi nie wysycha mimo iz stosuje go codziennie od miesiaca albo i lepiej. Ogolnie... za taka cena taki tusz... warto!

Używam tego produktu od:1,5 mies.

Badziew

Kupiłam raz i nigdy więcej. Ten tusz nie robi absolutnie nic: nie wydłuża, nie pogrubia. Tylko maluje na czarno. Ale czego się spodziewać po tuszu za 10 zł? Być moze będzie odpowiadał posiadaczkom długich i gęstych rzęs. Bardziej wymagające dziewczyny nie będą zadowolone.

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:jedno zaczęte i wyrzucone

Dziewczyny on jest super!!

Naprawde polecam ten tusz dla wszystkich.
Wyprubowalam duzo tuszy i ten niczym sie nie rozni od tych z "wyzszej polki". No rozni sie cena bo jest bardzo tani. W drogerii w ktorej ja kupuje kosztuje 10 zl.

-nie skleja rzes,
-nie pozostawia grudek,
-dobrze rozczesuje rzesy

Nie zamierzam zmieniac tego tszu na inny:)

Używam tego produktu od: zawsze:)
Ilość zużytych opakowań: sporo:)

bardzo fajny!

Jak dla mnie bardzo dobry! Ostatnio szukałam tuszu niedrogiego, hipoalergicznego i z gęstą szczoteczką ( zawsze najpierw patrzę na szczoteczkę!), a ten tusz spełnił wszytskie te trzy wymagania! Bardzo fanie wydłuża i pogrubia rzęsy, trochę skleja, ale można na to zaradzić. Jak dla mnie super:)
POLECAM!

Używam tego produktu od:pół roku