La Roche-Posay, Toleriane, Gel Moussant Adoucissant (Żel do mycia skóry szczególnie wrażliwej)

Łagodny żel oczyszczający, przeznaczony do skóry szczególnie wrażliwej normalnej i mieszanej. Żel po zetknięciu z wodą tworzy pianę, która łatwo się zmywa i usuwa wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości makijażu. Wzbogacony w glicerynę przeciwdziała wysuszeniu i podrażnieniu skóry. Nie zawiera mydła, pH 5,5, nie zawiera środków zapachowych ani konserwantów.

w tubie
żel
oczyszczanie twarzy
mieszana, wrażliwa, normalna
nawilżające, oczyszczające
bezzapachowa, hipoalergiczna, bez parabenów

Bardzo fajny

Bardzo lubię produkty z La Roche Posay, zawsze używałam tej niebieskiej tuby Effaclar, ale zaczął mnie zdzierać i potrzebowałam czegoś delikatniejszego, padło na ten.
Bardzo delikatnie się pieni i dobrze domywa, czasem mam aczkolwiek problem z wyciśnięciem odpowiedniej ilości, nie lubię tub :P
Nie stosuję oczyszczania dwuetapowego, a żel domywa wsio, razem z SPF (nie używam wodoodpornego), ale nie maluje się mocno, z rzęsami nie ma problemu. Nie szczypie, nie podrażnia, nie zostawia ściągniętej skóry, po prostu czysta. Nie mam mu nic do zarzucenia.

Zdecydowanie łagodzi łuszczenie się skóry

La Roche-Posay zaprojektował Gel Moussant Adoucissant tak, aby delikatnie oczyszczał i usuwał makijaż z szcególnie wrażliwej skóry. Jest bezzapachowy, nie pieni się i wydaje mi się treściwszą wersją Cetaphilu.

Używam Gel Moussant Adoucissant od kilku tygodni i do tej pory bardzo poprawił sie stan mojej skóry. Zdecydowanie łagodzi łuszczenie, które widziałam przed rozpoczęciem używania żelu, nie szczypie i nie powoduje żadnych wyprysków (mam do tego tendencje).

Jest cudowny ale ma problem w usuwaniu makijażu. Jeśli mam na sobie tylko puder, róż i błyszczyk, to zmywa go, ale makijaż wieczorny, czy cienie na powiekach muszę już użyć dodatkowych specyfików do demakijażu.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak sucha skorupa zniknęła z mojej twarzy, plus nie zauważyłam powracających rumieńców. Gel Moussant Adoucissant poprawił kondycje mojej wrażliwej skóry, zazwyczaj wybierałam kosmetyki Vitchy ale akurat w aptece nie mieli nic dla wrażliwej skóry, ciesze się że się skusiłam dla odmiany .

Mój ulubiony żel do stosowania jako 2 etap oczyszczania. Nie uczula, nie zapycha i ma przyzwoitą cenę. Doskonale się sprawdza podczas kuracji izotekiem, bądź differinem. Idealny do cery trądzikowej i wrażliwej :)

Dobry

Przetestowałam bardzo wiele żeli i pianek do skóry delikatnej. Priorytetem jest dla mnie by nie pozostawiał ściągniętej skóry i dobrze zmywał makijaż.Oceniłabym go na 5 gwiazdek gdyby nie to że niestety nie domywa do końca twarzy, oceniam to po tym że używam po umyciu płynu micelarnego i widzę ile podkładu zostaje mi na waciku. Po tym żelu nie zostaje go wiele , ale jednak coś widzę.Bardzo przyjemny w użytkowaniu, delikatny do suchej skóry, bardzo mocno się pieni przez co jest wydajny.

Spoko

Bardzo dobrze oczyszcza buzię, również skutecznie zmywa makijaż. Przy wrażliwej cerze musiałam stosować same delikatne preparaty typu mleczko bez użycia wody. Szukałam czegoś solidnego, w formie żelu, ale nie drażniącego lub ściągającego skórę. I taki jest ten żel.

Mój hit od lat

Używam go od wielu lat. Świetnie usuwa makijaż, dobrze oczyszcza skórę, Jest wydajny, wystarczy mała ilość by dobrze zmyć cały makijaż z buzi, po użyciu nie ma uczucia ściągnięcia na skórze.

bardzo przyjemny

Dostałam go w kilku próbkach do przetestowania i stwierdzam ze dziala na prawde bardzo fajnie. Jest ultra delikatny, nie podraznia lekko nawilza a zaczerwienienie znikaja.. tak wiec dla alergikow bardzo polecam ;)

Lekkie rozczarowanie

Generalnie dla mnie produkt zbyt delikatny, mam wrażenie, że nie domywał mi skóry (po demakijażu). Nie był komfortowy w stosowaniu, bardzo irytował mnie specyficzny, chemiczny zapach (nie wiem, co mi przypominał).

Fajny

Krem który fajnie zmywa makijaż nawet bardzo intensywny jestem z niego bardzo zadowolona nie drażni nie piecze również przy zmywaniu oczu po zbyciu skóra jest bardzo przyjemna w dotyku nie ściąga się nie jest sucha polecam!!!

Wspaniały

Produkt świetnie się pieni wystarczy wycisnąć na mokre dłonie ilość produktu ziarnka grochu i nałożyć na twarz, więc jest bardzo wydajny. Skóra po użyciu jest idealnie oczyszczona i miękka. Usuwa idealnie pozostałości po tuszu i innych kosmetykach do makijażu. Mam cerę mieszaną i jestem bardzo zadowolona. Ma piękny zapach który zdecydowanie ja wymagam od kosmetyku. Uwielbiam moją wieczorną rutynę dzięki niemu :)

Bez szału.

Kupiłam raz skuszona promocją i pożałowałam zdrady dotychczas używanego Vichy. Niestety żel ten wysuszał moją skórę, nie łagodził podrażnień. Na plus zaliczam jedynie wydajność (chyba nawet bardziej wydajny niż Vichy) i zapach. Regularna cena zważywszy na jakość bardzo zawyżona. A co do opakowania to jednak wolę żele z pompkami, o wiele łatwiej kontrolować nakładaną ilość.

jest b. dobry

Witam,
chcę podkreślić, że wypróbowałam już na mojej cerze setki żeli. Mam cerę naczynkową z obfitymi rumieniami. Ten żel już po pierwszym użyciu uspokoił moją cerę, rumienie zbladły, cera w dotyku bardzo oczyszczona, świeża. Żel mega wydajny, bezzapachowy. Mały minus to za fakt, że mógłby bardziej nawilżać. Ja kupiłam za 37 zł, ale już w internecie widziałam, że można dostać za dużo taniej. Nie ma efektu ściągnięcia cery.