Mixa, Bogaty krem nawilżający 10%

Mixa, Bogaty krem nawilżający 10%

Średnia ocena: 3.49/5

Krem to idealny produkt dla skóry suchej i wrażliwej, która mniej skutecznie zatrzymuje wodę i szybko się przesusza. Odczuwalne rezultaty: skóra jest ukojona. Odżywiona i nawilżona 24h jest piękniejsza i bardziej elastyczna. Dzień po dniu skóra jest bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych. Zastosowanie: do cery wrażliwej i ściągniętej, idealny do stosowania zimą na małych, wyraźnie przesuszonych obszarach skóry. Krem nie klei się i nie jest tłusty.

wrażliwa, sucha
uniwersalne
nawilżające, zimowa ochrona, łagodzące
oil – free / nietłusta
w tubce

10/10

Mam bardzo sucha skore i poszukiwałam kremu który ja nawilży i da mi to wypragnione uczucie ulgi i jędrności. Testowałam wieeeele kremów z różnych półek cenowych i jestem w szoku, ze za tak stosunkowo male pieniądze ten krem spełnia moje oczekiwania!
Ładnie pachnie, podręczny, łatwo się go nakłada i co najważniejsze - cały dzień czuje ze moja skóra jest nawilżona.
Używam go również czasami pod makijaż i super się sprawdza.

jestem zadowolona

Po raz kolejny sięgnęłam po markę MIxa i jestem zadowolona ze swojego wyboru.
Moja cera jest sucha i wrażliwa, a w okresie zimowym szczególnie dlatego wybór padł na krem nawilżający w tubce. W tym opakowaniu mamy aż 50ml kremu, za całkiem dobrą cenę.

Krem nie klei się i nie jest tłusty, ale jest treściwy. Czuć to po nałożeniu. Podoba mi się efekt nawilżonej i odżywionej skory. Stosuję go na noc.
Bardzo dobrze że jest hipoalergiczny, nie zawiera alkoholu.
Zgadzam się z opiniami producenta. Nie widzę mankamentów

Bardzo treściwa konsystencja, która daje długotrwałe nawilżenie

Bogaty krem nawilżający 10% dostaniemy w wygodnej tubce na zatrzask klik. Lubie takie opakowania, są praktyczne jak i higieniczne. Szata graficzna nawiązuje do innych produktów firmy Mixa, styl typowy apteczny.

Ze względu na ciągłą prace zdalną z domu, a o pracy również dom, moja skóra szybko zaczęła się przesuszać. Postanowiłam poszukać jakiejś baby nasilającej by przywrócić jej stan poprzedni.

Bogaty krem nawilżający 10% jest niezmiernie treściwy, dobrze się rozprowadzą po skórze, ale pozostawia na niej warstwę przez dłuższy czas. Tak jak nazwa wskazuje jest to krem "bogaty", wiec nie mam mowy tu o szybkim nałożeniu podkładu jeśli nie chcemy uzyskać maski.
Ze względu że z domu pracuje to spokojnie o poranku go używam, lecz gdy świat wróci do normy, stanie się moim kremem na noc.

Skóra już po 3 dniach stosowania jest ukojona, odżywiona i nawilżona na kolejne 24 h, pewnie to skótek składników aktywnych: 10% nawilżającej gliceryny + ochronnego masła karite. Skład dobrany, aby minimalizować ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych, co czasem u mnie się zdarza. Bez parabenów, bez alkoholu. Dzień po dniu skóra jest bardziej odporna na działanie czynników zewnętrznych i przesuszania. Jak dla mnie bomba, a cena dętego niewielka.

kremy w tubce z mixa raczej odradzam

O ile płyny micelarne czy inne produkty do pielęgnacji z firmy mixa sprawdziły się u mnie naprawdę bardzo dobrze lub nawet rewelacyjnie tak z kremami w tubce jakoś tak nie wychodzi to w ten sposób. Produkt zamknięty jest w niewielkiej tubce, której zaletą jest to, że zmieści się w niemalże każdej torebce i kosmetyczce a już na pewno na półce z kosmetykami. Minusem tubek nie tylko podczas używania tego produktu ale również innych jest to, że ciężko wydobyć produkt do końca. Przechodząc jednak do samego kosmetyku, po wydobyciu z tubki mamy biały krem o bardzo przyjemnej konsystencji i raczej neutralnym zapachu, który nie będzie nikomu przeszkadzał ale jak ktoś lubi ładni pachnące kremy to ten nie spełni tego oczekiwania. Podczas nakładania na twarz musimy poświęcić chwilę na dokładne rozprowadzenie czy nawet wklepanie opuszkami palców produktu ponieważ nie wchłania się szybko. Podczas stosowania na noc nie jest to problematyczne ale rano gdy chcemy gdzieś wyjść to może być uciążliwe. Po nałożeniu zostawia na twarzy taką dziwną warstwę. Nie nazwałabym jej tłustym filmem ale jest dość ciężka dlatego nie radziłabym używać tego kremu pod makijaż. Jeżeli chodzi o nawilżenie to faktycznie ma ono miejsce i utrzymuje się przez dłuższy czas. Nie jest to jednak uczucie dogłębnego nawilżenia, bardziej powierzchni skóry stąd może uczucie dość ciężkiej warstwy po nałożeniu. W codziennej pielęgnacji sprawdził się mocno średnio ale ma też swoje plusy. Z pewnością należy do nich ochrona naszej skóry w okresie jesienno-zimowym. W dni bezmakijażowe kiedy musimy gdzieś wyjść wspomniana wcześniej warstwa chroni skórę przed nieprzyjemnym wiatrem i chłodem i w tej roli krem sprawdzi nam się bardzo fajnie. Podsumowując krem można kupić żeby samemu sprawdzić czy znajdzie się dla niego zastosowanie w naszej pielęgnacji. W codziennej raczej bym go nie polecała ponieważ w tej cenie znajdziemy lepiej działające produkty a jako dodatkowa ochrona w chłodniejsze dni warto go mieć pod ręką.

zawsze do niego wracam

Nie umiem policzyć ile opakowań tego produktu już zużyłam - mogę liczyć w dziesiątkach. Pierwszy raz kupiłam go bardzo dawno temu (7-8 lat?), kiedy po kuracji Physiogelem potrzebowałam kremu który podtrzymałby efekt nawilżenia. Nie do końca powiedziałabym, że można je do siebie porównać, ale jest to naprawdę świetny krem - tak bardzo wtedy mi się spodobał, że zostałam już z nim na bardzo długo, i ciężko było mi go porzucić na rzecz innych tego typu produktów.
Cena jest bardzo przyjazna (ok 20 pln), a efekt jaki ten produkt daje jest piorunujący. Pomimo intensywnego nawilżenia i ochrony jakie daje, nie jest w żadnym stopniu tłusty. Pięknie się wchłania, idealnie nadaje się pod makijaż, nić się pod nim nie roluje. Nie zapycha, nie powoduje powstawania niedoskonałości, łagodzi wszelkie podrażnienia, ściągnięcie, natomiast przede wszystkim - pięknie nawilża! Robi wszystko to, co obiecuje producent.
Mimo, że w ostatnim czasie zmieniam pielęgnację i testuje dużo nowości, wiem, że mam produkt, który zawsze mnie poratuje i do którego mogę na spokojnie wrócić.
Jest dostępny w każdej drogerii, więc można go zdobyć na wyciągnięcie ręki.
Mój absolutny hit!

Krem nawilżający

Bardzo dobry krem do bardzo suchej skóry twarzy, najlepiej na chłodne dni, na upały moim zdaniem jest za tłusty i warstwa, którą pozostawia na twarzy poprostu spływa i skóra się poci. Poza tym jak na tak tłusty i bogaty krem jest dość lekki w odczuciu.

Rozczarowanie

Krem słabo się wchłania i ciężko rozprowadza. Nie nawilża jakoś wyjątkowo dobrze, nic specjalnego. Nie nadaje się pod makijaż - podkład trudno się rozprowadza i waży. Jedyną zaletą jest dość niska cena.

idealny na letnie dni

Krem jest idealny na gorące letnie dni, kiedy chcemy nawilżyć skórę, ale niekoniecznie z efektem mocnego świecenia.
Krem super nawilża skórę, a przy tym szybko się wchłania.
Powiem szczerze, że średnio byłam nastawiona, kiedy wczesną wiosną go kupiłam - średnio mi się sprawdził i odstawiłam go specjalnie na lato. To był strzał w 10!

Zima nie daje rady,na wiosne OK

Posiadam cere sucha w kierunku mieszanej.
Szczegolnie zima potrafi sie przesuszac.

Krem znajdziemy w plastikowej,wygodnej tubce z ktorej mozna wydobyc produkt do samego konca.

Konsystencja bogata, mimo to nie jest tlusta i dosc szybko sie wchlania.

Zapach sredni , ale dosc szybko sie ulatnia ze skory.

Krem kupilam by uzywac go zima ,kiedy moja skora przesusza sie zarowno na dworze jak i w pomieszczeniach.

Niestety pierwsze podejscie okazalo sie rozczerowaniem. Uzywalam zarowno na dzien jak i na noc. Rano budzilam sie ze sciagnieta ,nadal przesuszona skora na twarzy. Stale musialam sie wspomagac maskami w plachcie ale po 2 tygodniach zrezygnowalam odkladajac do wiosny na polke.
Gdzies tak w kwietniu dalam mu 2 szanse i wtedy dawal rade. Nawilzenie ,ktore jest w stanie zaoferowac w tym okresie mi odpowiadalo. Okazal sie dobra baza pod makijaz. Ale w sumie to czekalam az w koncu sie skonczy ,tak troche sie z nim meczylam (pewnie dlatego ,ze tak mnie zawiodl w czasie kiedy na niego tak liczylam).

Nie wroce juz do niego. Na rynku jest zbyt wiele innych kremow godnych polecenia nawet w tym przedziale cenowym.

Dla mnie super

W mojej skali 8,5 na 10. Lubię konsystencję. Zasadniczo używam cały rok, choć czasem testuję inne kremy. Mam problem z suchą skórą na buzi, która przez katar alergiczny jest po prostu wrażliwa, a krem daje jej ukojenie. Skórki schodzą mniej i jest jakby bariera ochronna, która nawilża skórę. Stosowany systematycznie mi pomaga :)

Do niczego

Nie sprawdził się na zimę, mimo że tak go poleca producent, jest zbyt lekki i raczej przynosi odwrotny efekt, skóra jest bardziej spierzchnięta. Ma nieprzyjemna kleistą konsystencję, miałam wrażenie że skóra nie oddycha, słabo się wchłania, ale również nie nawilżał. Zużyłam cały, ale długo się z nim męczyłam, a na zimę musiałam kupić coś innego.

Rewelacja

Długo szukałam odpowiedniego kremu dla siebie, aż wreszcie gdzieś w internecie zobaczyłam artykuł reklamujący to cudo. O dziwo, w 100% spełnił moje oczekiwania. Często po myciu miałam ściągniętą skórę, inne kremy do który suchej i wrażliwej tego nie niwelowały. Ten natomiast jest idealny.