Guerlain, Divinora, Ultra-fluid Foundation Oil Free SPF 15

Guerlain, Divinora, Ultra-fluid Foundation Oil Free SPF 15

Wcale nie najnowszy - drugi podkład z linii Divinora, obecny na rynku od dość dawna, jest to podkład o niezwykłej strukturze - płynny i bardzo lekki, transparentny, delikatnie otula skórę dodając jej subtelnego blasku. Lekko wyrównuje koloryt. Nakłada się go równomiernie szybko i bez trudu, zaś beztłuszczowa konsystencja zapewnia uczucie niezwykłego komfortu, pozwalając skórze oddychać. Zawiera mikrosfery, które gwarantują długotrwały efekt makijażu oraz pigmenty rozpraszające światło w różne kierunki, stwarzając wrażenie niezrównanego młodzieńczego blasku. Głównym składnikiem jest tu cenny ekstrakt bladej róży marokańskiej, zawiera także filtry przeciwsłoneczne oraz naturalne substancje zwalczające wolne rodniki. Podkład dostępny jest w sześciu kolorach, dzięki pigmentom idealnie stapia się ze skórą a kolor pozostaje niezmieniony przez cały dzień, nie blaknie ani nie ściera się. Rozświetlający, delikatnie wyrównujący koloryt, ten niezauważalny na skórze podkład jest idealny dla każdego rodzaju cery.

dla suchej i normalnej cery

Daję 3 gwiazdki bo podkład jest fajny, chociaż akurat nie dla mnie (cera mieszana). W ogóle nie ma co liczyć na jakiekolwiek krycie, jest niewidoczny na twarzy, co dla niektórych jest niewątpliwą zaletą. Ślicznie pachnie. Ujednolica koloryt cery w dyskretny sposób. Jak komuś tylko na tym zależy będzie zachwycony. Delikatnie matuje.
W moim przypadku się nie sprawdził, oddałam go mamie (cera sucha), jest zachwycona i trzyma go na specjalne okazje;)

Używam tego produktu od: 1 rok

nie rozumiem zachwytów

Podkład sklasyfikowany na drugim miejscu powinien byc jako lider podkladem na miano kcw,tymczasem jest średni ot nijaki..lekki,nie zakrywa przebarwien,błyszczę sie po aplikacji nieestetycznie..porazka moim zdaniem i jesli szukacie rozświetlenia polecam Teint Miracle Lancome w odcieniu 04 bo 03 to dla chińczyków chyba:):) w sztucznym świetle jest niezastapiony..dziennym faworytem jest chanel,Make uu for ever HD a Guerlain zaliczam do moich najwiekszych kosmetycznych wpadek:(:(nie polecam..

Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: 2 spore probki

skąd ta wysoka pozycja?

Po przeczytaniu jego pozytywnych opinii rozpoczęłam żmudne poszukiwania podkładu.
\\nSprowadzałam go az z Tajlandii. Na podkład czekałam prawie 3 tygodnie , rozpakowałam, zaaplikowałam i po 10 minutach zobaczyłam ostateczne efekty.. Podkład zwyczajny, gorszy od obecnych podkładów Guerlaina.
\\nEfekt był bardzo delikatny,naturalny wygląd, skóra lekko rozświetlona.Szału nie ma.
\\nPo 2 godzinach zauważyłąm ,że podkąłd znika z twarzy i dodatkowo zmienia wygląd twarzy na gorszy .... Nie polecam, daje 3 gwiazdki bo lubię markę Guerlain , a podkład nadaje się dla osoby bez niedoskonałości .
\\nJednakże nie umywa się do Parure gold , który jest moim faworytem.
\\n

JESTEM NA NIE

Zachęcona bardzo dobrymi opiniami zakupiłam owe "cudeńko" :) Jednak nie podzielę dobrego zdania.
Guerlain Divinora zdecydowanie nie jest dla mnie, choc robilam do niego wiele podchodow :)

Na "+"

- jest lekki, nie tworzy maski
- latwo sie rozprowadza

Na "-"

- slabe krycie.. nie maskuje niedoskonalosci
- wysusza mi cere
- podkresla pory i ewentualne suche skorki
- zbyt intensywny zapach
- preferuje szklane, przezroczyste buteleczki

Wiec na tym konczy sie moja "znajomosc" z tym podkladem.

Ogolnie nie polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: połowa 1 opak.

niestety nie dla mnei:(

nieustajaco poszukuje idealnego podkladu.
im zas czlowiek starszy tym niestety wymagania rosna;P

zachecona opiniami wizazowymi kupilam 3 miniprobki (objetosc ta sama co w oryginalnym opakowaniu rozbita na 3 tubeczki) - od dluzszego czasu zaopatrzam sie - gdy jest taka mozliwosc w wersje mini, bo dosc juz pieniedzy wydalam (i dosc kosmetykow wyzrucilam)z powodu nietrafionych zakupow.

w pierwszych kilku podejsciach myslalam, ze zasluzyl na soja dobra reputacje, jednak jeszcze troche pozniej musialam go odstawic.
pzretluszczal mi twarz w strefie T a wysuszal tam gdzie wlasnie chcialabym, zeby nie wysychala - wokol oczu i na policzkach.
pozniej juz wlasciwie permanetnie blyszczal na calej twarzy jednoczesnie wysuszajac niemilosiernie okolice oczu.
dziwnie ciemnial mi na twarzy - choc odcien byl dobrze dobrany.
i podkreslal pory niczego nie maskujac.
tak jak poczatkowo zachwycil mnei tym, ze twozryl lekko przypudrowany film na mojej twarzy tak potem wkurzal wywoluywanym efektem "spocenia twarzy".
na szczescie nie wydalam na niego tyle iole kosztowaloby mnei oryginalne opakowanie wiec strata byla tym latwiejsza do pzrelkniecia:D

Używam tego produktu od:juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:1/3

świetny

Może mi ktoś powiedzieć dlaczego tak świetny podkład został wycofany ? Nigdzie już nie mogę go dostać. Podkład jest rewelacyjny, twarz wygląda promiennie i świeżo, ładnie zakrywa przebarwienia i niedoskonałości. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to trudność z rozprowadzeniem, ale warto się pomęczyć
Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ponad 5

Doskonały

Zgadzam się ze wszystkimi plusami, które wypunktowały moje poprzedniczki. Dla mnie podstawową zaletą jest deilkatne krycie. Właściwie wtopienie się w skórę. A cery nie mam idealnej, ale nawet jak "wyskoczy" jakaś niespodzianka,to lepiej moim zdaniem wygląda naturalnie, delikatnie zminimalizowana fluidem niż zakryta czymś za wszelką cenę. Właściwości pielęgnujące dopełniają całości. Można go czasem dostać na aukcjach. Używam tego produktu od:2lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań:1,5

zależy: **** lub *****

Generalnie daję pięć gwiazdek, aczkolwiek tylko dlatego, że podkład utrzymuje się w czołówce kosmetyków, jakie są dostępne na rynku. Stosuję regularnie DOUBLE WEAR 02 i jestem z niego bardzo zadowolona. Podkład Guerlain zmieniam z Lauder w zależności od humoru, tak więc jakoś, jak dla mnie, porównywalna. Guerlain polecam celom niemal idealnym: nadaje ładny kolor i utrzymuje buzię w dobrej kondycji cały dzień (buzia się mocno nie świeci, ma równy koloryt). Jest bardzo drogi, a w zasadzie był, bo dzisiaj można go dostać już tylko na aukcjach i zagranicą.
Mam kolor 512: żółty, dla jasnych karnacji.

Ilość zużytych opakowań: 1.

Nieosiaglany juz IDEAL

Ideal juz nie do kupienia - w internecie same kolory dla mulatek. Ten ktorego uzywalam 241 - ze wzgledu na dosc ciemny kolor nie nadaje sie juz na zime. Nie zlicze komplemenow ktore dzieki niemu otrzymalam, i to wtedy kiedy mojej cerze daleko bylo do idealu. Wciaz szukam podobnego podkladu, nowe wynalazki Guerlaina to juz niestety nie to. Podklad byl lekki i niesamowicie upiekszal cere,pomimo swojej lekkosci nie lepill sie, pomimo tego ze kryl nie tworzyl maski, zmiekczal rysy,rozswietlal (ale nie przetluszczal) - na bardziej suchej skorze trwal w nieskonczonosc. Latwo sie zmywal i nie podkreslal skorek. Jedyna wada byla dziwna paleta kolorow - ale mnie kolorystyka podkladow Guerlaina generalnie nie odpowiada.Używam tego produktu od: 2003 r
Ilość zużytych opakowań: chyba z 6

po prostu guerlain

Naprawdę świetny produkt. Używałam go jakiś czas temu i bardzo go lubiłam, jak wszystkie zresztą podkłady tej firmy. Dobrze się rozprowadza, jest praktycznie niewidoczny na skórze, ale nadaje fenomenalny efekt świeżości i rozświetlenia jednocześnie matując cerę. Krycie raczej delikatne, a nawet słabe, co dla mnie jest zaletą (nie mam raczej problemów z cerą).
Zmieniłam go na bardziej treściwy i odpowiedniejszy dla mojego wieku :-) issima oraz Fleur de Teint. Po prostu moja skóra się zmienia...

Używam tego produktu od:nie pamiętam, dawno to było

Bardzo dobry, ale...

bedac na zkupach wyprosilam pania kosmetyczke o odlanie probek 2 roznych odcieni.. i dzieki Bogu bo.. ten podklad jest nie dla mnie:( naklada sie go lekko, jednak trzeba to zrobic sprawnie i szybko bo podklad szybko przysycha.. co do efektu.. buzia faktycznie wyglada nieskazitelnie, rowno, aczkolwiek sam podklad jest calkowicie niewidoczny.. ja osobisnie nie zauwazylam zadnego rozswietlenia, za to bardzo dobry, dlugotrwaly mat. po samym nalozeniu mialam uczucie sciagniecia na twarzy..poza tym zadnych poprawek, przypudrowywania.. NiC!! cera idealna!!:):) jedna gwiazdke odejmuje poniewaz niemilosiernie podkreslil moje przesuszone skorki wokol nosa i czola..az zal bo to jeden z glownych aspektow wg ktorych wybieram podklady..szkoda...:(

Używam tego produktu od: 2 duze testery
Ilość zużytych opakowań:-,,-

najlepszy

Najlepszy jaki do tej pory uzywalam. Mam cere mieszana, z rozszerzonymi porami dlatego fluid jest dla mnie najwazniejszym kosmetykiem. Diviniora sprawia, ze buzia wyglada zdrowo i promiennie. Jedynym minsem, ale to w przypadku wiekszosci podklaow jest to, ze wymaga poprawki po paru godzinach. Mysle, ze wyprobuje jakas dobra baze pod podklad i wtedy powinno byc idealnie.

Używam tego produktu od: 6 miesiecy