Lumene, Air Light Powder (Puder w kamieniu)

Lumene, Air Light Powder (Puder w kamieniu)

Puder w kamieniu Lumene charakteryzuje się delikatnością i lekką teksturą, nadaje twarzy matowe, jedwabiste wykończenie. W opakowaniu znajduje się puszek i lusterko. Puder jest bardzo wydajny.

jeden z najlepszych

B. lubię ten puder i w ogóle firmę Lumene za ich jasne kolory podkładów i pudrów. Jestem b. zadowolona z tego pudru. Dobrze matuje moją mieszaną skórę na kilka godzin, potem przydaje się mała poprawka, ale bez niej też można przeżyć. Kolor transparentny jest w sam raz dla mnie. Puder jest niewidoczny na skórze i nie ciemnieje w ciągu dnia. Jedyny minus za niezbyt poręczną i za małą gąbkę, lepiej dokupić sobie inną. Puder jest wydajny i niewiele go trzeba do wykończenia makijażu.

niezastąpiony

Dla mnie KWC. Daje delikatne pudrowe wykończenie, lekko tuszuje niedoskonałości i ładnie matuje. Nie podrażnia, nie wysusza, nie tworzy maski. Kolory dla super - duży wybór jasnych odcieni. Rano nakładam pędzlem, do porpawek w ciągu dnia świetnie nadaje się załąćzona gąbeczka. Wydajny. Regularna cena dla mnie dość wysoka (ok 47 zł) ale zdecydowanie wart swojej ceny. Używam tego produktu od: roku
Puder chyba wycofany z produkcji, nigdzie nie jestem już go w stanie dostać :(

jestem na tak:))

w sumie to mój ierwszy puder gdyż dopiero od niedawna zaczęłam mieć kłopoty ze zbyt świecącą skórą, ale mogę powiedzieć że jest naprawdę bardzo fajny i wydajny, dobrze matowi i przyjemnie się go nakłada. No i dzięki lusterku mogą zawsze sprawdzić jak wyglądam. A tak poza tym to podoba mi się opakowanie. Co do koloru to mam najciemniejszy i jak dla mnie wydaje się w porządku chociaż cerę mam jasną..... Ogólnie uważam że wart polecenia, chociaż są może lepsze dlatego tylko 4 gwiazdki

Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

wysusza skórę!!!

Kiedyś tam podkusiło mnie i zakupiłam najjaśniejszy transparentny (podobno miał być niemal niewidoczny) nr 0.:( Puder przeznaczony jest podobno dla każdego rodzaju cery..chyba w mysl zasady, że jak jest coś do wszystkiego to jest do niczego.
W zasadzie same minusiki:
- nie stapia sie z twarzą,
- ma dosc spore drobinki widoczne na twarzy:( ,
a najwiekszym minusem jest fakt, że przeokrutnie wysusza skórę twarzy. Po zastosowaniu go ma sie wrażenie sciągnietej i bardzo napietej skory...niestety!!!
Mam całe opakowanie, którego w zasadzie nie używam...chetnie podaruję...moze dla osoby z cerą tłusta bedzie odpowiedni.
Jeden plusik -matowi...ale czy na długo tego nie wiem gdyż nie wytrzymałam uczucia ściagniecia skóry i usunełam go nakładając ponownie makijarz tym razem bez pudru Lumene.

ilość zużytych opakowań: jedno nie używane zalega sobie w łazience:(

Polecam!!!!!!

Świetny puder- daje rzeczywiście "satynowe" wykończenie makijażu, cera staje się po nim taka...zdrowa. opakowanie ma lusterko- to dodatkowy plus. Polecam wszystkim!

bez zachwytów

Kupiłam głównie ze względu na bardzo ładną i poręczną puderniczkę. Ma lusterko, jest ładnie wykończona. Elegancka.
Puder w środku jest za to taki sobie. Przede wszystkim bardzo "mączny", gruby. Niemiło się go używa. Pokrywa twarz widoczną warstwą, matuje ale tez wysusza.
Należy nakładać pędzlem, bo po nakładaniu gąbeczką zostają placki nieroztartego pudru.

znośny

Do zalet tego pudru należy konsystencja - dość miękka i aksamitna, oraz odporność - skruszył mi się dopiero po upuszczeniu otwartej puderniczki na podłogę. :( Poza tym mógłby trochę mniej wysuszać skórę i ładniej stapiać się z jej kolorytem, ale generalnie produkt do zaakceptowania.

wysoki poziom !

Ja też dołączam się do grona osób chwalących ten produkt. Potwierdzam, że nie zostawia plam i nie zmienia koloru, co jest bardzo ważne. Kolory tez mi pasują, bo mam bardzo jasną cerę. Zapach super!
Nie chcę ryzykować z innymi i póki co będę mu wierna.
Mały minus za wykruszanie się pudru, gdy jest noszony w torebce /wstrząsy/i gdy już niewiele go w puderniczce zostanie /widać dno/. Ale może każdy tak ma prawo reagować? W końcu, jak zostaje go mało, to ma prawo się oderwać i skruszyć.

Nie znam lepszego

Jest idealny do mojej wrazliwej normalnej cery. Matuje, ale nie tworzy na twarzy pudrowej maski. Jest lekki, transparentny. Ma praktyczne opakowanie, ktore przezylo juz kilka upadkow- i puder, i lusterko nadal sa cale :) Bardzo fajne odcienie, takze dla kobiet o jasnej cerze. Aha, no i nie uczula, co jest dla mnie bardzo wazne.

nie pasuje mi

Jest za bardzo widoczny na twarzy, jakos fatalnie sie komponuje z moja skora, a do tego zawsze zostaje mi za duzo pudru na nosie, choc klade go w mikroskopinych ilosciach :[ Nigdy wiecej go nie kupie.

ok, ale...

Moj pierwszy puder :)
Zalety:
Dobra tekstura, puder fajnie stapia sie z praktycznie każdym podkładem, nie nadaje koloru (transparenty nr 0), ani nie zmienia koloru podkładu, prawie niewidoczny na twarzy (jesli nie przesadzi sie z iloscia). Dobre lusterko i puszek.

wady: slabo matuje, wrecz z perspektywy czasu musze powiedziec ze nie matowił praktycznie w ogole mojej mieszanej cery /ladny efekt utrzymuje sie przez pierwsza godzine, gora 2/
opakowanie choć całkiem estetyczne to jednak chyba tylko jedno, z tego co pamietam, opakowanie nie polamalo mi sie. W innycyh wcześniej czy pozniej wieczko puderniczki odpadalo :(
Nie jest trudno przesadzic z jego ilością - a wtedy efekt "mąki" na twarzy gwarantowany.

ilość zużytych opakowań: ...przynajmniej 10

wysoka jakość

Zużyłam niezliczone opakowania tego pudru - od liceum aż po studia, gdzieś do momentu, kiedy zaczęłam pracować i przerzuciłam się na wyższą półkę - ale wciąż uważam, że to najlepszy puder do twarzy w kamieniu, a już na pewno ze średniopółkowych - ma jakość dużo lepszą niż co poniektóre Givenchy czy inne Clarinsy. Ładnie matuje, nie tworzy maski, nie jest widoczny, ale daje efekt "pierzynki", moja tłusta cera bardzo go lubiła. Nie ciemnieje z żadnym podkładem, i na każdy właściwie można go nałożyć. Cena w stosunku do jakości rewelacyjna, opakowanie praktyczne, bardzo wydajny. Słowem polecam z czystym sumieniem.