Kanebo, Concealer (Korektor w pędzelku)

Kanebo, Concealer (Korektor w pędzelku)

Pojemność 2,5 ml

Zawiera maleńkie perełki rozpraszające, które odbijając światło powodują, że niewielkie zmarszczki i linie stają się niewidoczne. Inne problemy, jak ciemne kręgi pod oczyma, wypryski i plamy również koryguje, pozwalając osiągnąć piękniejszą, młodziej wyglądającą cerę.

Cena: ok. 150zł / 2,5ml

Polecam!

Zaczelo sie od tego ze zostalam nim wymalowana przez wizazystke, jednak cena mnie odstraszyla i nie kupilam. Na cale szczescie dostalam go pozniej w prezencie :) Jest rewelacyjny! Wczesniej nie zwracalam az tak duzej uwagi na moje since pod oczami, po prostu byly, bo traktowalam je kiepskim korektorem. Ale teraz widze ogromna roznice, cala twarz wyglada o wiele inaczej, jest roswietlona, swieza i w ogole nie widac zmeczenia.
Do tego jest bardzo wygodny w uzyciu, latwo i rownomiernie sie rozprowadza i utrzymuje sie przez caly dzien, po prostu same plusy :) goraco polecam !

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

ok, ale nic specjalnego

Zawsze kupuje korektory w pedzelku gdyz jest to dla mnie najwygodniejsza i najwydajniejsza aplikacja, wiec za to plusik dla kanebo. Dosc dobrze kryje, jedynie nie spelnia moich oczekiwan w kryciu pod oczami, gdzie nie wyrownuje cieni ani tez ladnie nie wygladza.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

przeraklamowany

przetestowałam już chyba większość korektorów. ten na pewno nie nadaje się na cienie pod oczami. Pomimo wygodnego aplikatora i ładnego opakowania minus za to ,że nawet cienka warstwa wychodzi w kurzych łapkach,wytrzymuje na skórze około 4 do 5 godzina potem znika....bez emocji,bez efektów..Cena stosowna do marki kosmetyków a za około 45zł można kupić LOreal Touche Magique tej samej jakości...

Używam tego produktu od: używałam do końca opakowania -około 6 miesięcy

Jak dla mnie rewelacja. nie sciera się, dobrze kryje. Jest naprawde super:)Napewno kupiła bym ponownie i poleciła kazdej kobiecie. Odejmuje pół gwiazdki za cene.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Świetny!

Zacznę od tego dałabym że mu pięć gwiazdek gdyby nie forma pędzelkowa.Sam korektor jest boski!Delikatny,wyjątkowo trwały,dobrze kryje cienie,delikatnie rozświetla i przy tym wszystkim jeszcze nie włazi w załamania skóry.Po prostu alleluja!:D I byłby idealny gdyby nie wstrętne,wyjątkowo uciążliwe opakowanie z pędzelkiem.Korektor zasycha na pędzelku,trzeba trochę się nagimnastykować żeby się dostać do jego świeżej części.Zawsze mam wrażenie że pędzelek rozciąga skórę pod oczami dlatego wolę aplikować paluchem.Tutaj żeby wydostać odrobinę na wierzch dłoni trzeba wydobyć sporo produktu z opakowania dlatego mam wrażenie że niedługo mi się skończy.
Dodam że korektor ma 2,6 ml i kosztował mnie 149 zł.Zdecydowałabym się na ponowny zakup na pewno,gdyby tylko był w innym opakowaniu.

Edit:Niestety muszę odjąć jedną gwiazdkę.Po trzech miesiącach używania korektor zaczął się bez powodu warzyć na skórze.Dodam że używam cały czas tego samego kremu pod oczy więc to nie to.Jestem rozczarowana.Wiem że nie zużyję go już do końca i więcej nie kupię.
Używam tego produktu od:dwóch tygodni

Nareszcie!

W koncu znalazlam korektor odpowiedni dla siebie. W pelni spelnia swoja role. mimo mlodego wieku od mruzenia oczu mam dosyc spore zmarszczki mimiczne do tego cienie...ogolnie koszmar...testowalam wiekszosc korektorow z najwyzszej polki i uwazam ze ten jest idealny...bardzo dobrze kryje dlugo sie utrzymuje. dobre ma odcienie...ja mam najjasniejszy i do mojej jasnej karnacji nadaje sie idealnie...
troszeczke cena odstrasza ale mysle ze warto zainwestowac :)

Używam tego produktu od:2 miesiace

Ulubiony

Korektor doskonale kryje i jednocześnie rozświetla. Ładnie wtapia sie w skórę, wygładza, nie osadza się w zmarszczach, nie podkreśla ich i nie wysusza. Wcześniej unikałam korektorów w pędzelku, jednak dla Kanebo zrobiłam wyjatek i opłacało się - to jeden z najlepszych korektorów jaki miałam:)

Bardzo dobry produkt

Posiadam najjaśniejszy odcień czyli 1. Stapia się idealnie ze skórą, pięknie roświetla i maskuje cienie pod oczami. Jest trwały, utrzymuje się calutki dzień, ma lekka konsystencję. Wciąż szukam KWC, ale jak dotad ten jest najlepszy

Używam tego produktu od:1 tydzien

spełnia swoje zadanie

Po mojej niezbyt udanej przygodzie z korektorem EL miałam trochę obaw przed kupnem produktu o podobnej formule (pędzelek jako aplikator).
Przekonała mnie jednak marka Kanebo której ufam. Produkt bije mój poprzedni zakup.
Od razu zaznaczę iż nie używam korektora do cieni pod oczami bo na razie (na szczęście!) takowych nie mam. Jednak z racji tego iż mam skórę przetłuszczającą się czasami wyskakuję mi jakieś "niespodzianki" na buzi.
Ten produkt radzi sobie z nimi bardzo dobrze. Maskuje, dobrze stapia się z podkładem, jest w miarę trwały.
Aplikacja też bardzo przyjemna i higieniczna choć oczywiście po nałożeniu kosmetyk trzeba rozcierać palcem.
Opakowanie czarne, w formie długopisu, bez żadnego opisu (czyli inne niż to na zdjęciu) co jest troszkę irytujące bo na przykład nie wiem jaki kolor korektora zakupiłam gdyż tekturowe pudełeczko już dawno wylądowało w koszu.
Ale takie drobiazgi można przeboleć.
Polecam zakup bo to dobry produkt:-)

dobry :)

Musialam znow edytowac,bo:
Moj korektor rozni sie od tego na zdjeciu i nazywa sie SENSAI, czerny w pisaku. Muslalam na poczatku ze kanebo zmienilo opakowanie, ale wierzyc mi sie nie chcialo, ze nasze recenzje az tak sie roznia. Widocznie poprzedni korektor zostal wycofany bo innego na stoisku kanebo nie bylo.

Edytuje recenzje i dodaje 1*. Uwazam, ze to jest b.dobry korektor ale po prostu nie dla mnie. Osoby z malutkimi cieniami beda zadowolone :)

Po pierwsze jestem bardzo zdziwiona innymi
recenzjami. Jakbysmy ocenialy inne korektory. Musze zaznaczyc ze mam baardzo duze cienie pod oczami. Fioletowe. Jak dotad uzywalam Clinique AAE, Estee lauder disapear i maybelline ever fresh. wszystkie radzily sobie z cieniami nalozone w 2 warstwach ale zbieraly sie w zmarszczkach. Ten korektor jak opisujecie mial byc mocno kryjacy i ciezki....tymczasen jest to najlzejszy korektor jakiego uzywalam. Nalozylam 6 warstw i nadal bylo widac cienie! jedyny plus jest taki ze to 6 warstw wygladalo jak 2 normalnego korektora. tylko, ze tak jak inne korektory podkreslil zmarszczki. Jestem pewna, ze nalozony w mniejszej ilosci bedzie swietnie stapial sie ze skora i na pewno nie obciazy oka. Niestety nie jest to korektor dla osob z duzymi cieniami :( Bede jeszcze szukala idealnego korektora. Używam tego produktu od:tygodnia

rewelacyjny

Kosmetyk wart swojej ceny. Bez problemu można dobrać odpowiedni kolor, nie zabiera się w zagłębieniach, rewelacyjnie tuszuje cienie pod oczami, ma super konsystencję a przy tym jest wydajny. Zdecydowanie polecam i sama kupię go kolejny raz.

Używam tego produktu od:1 rok

godny polecenia

Używam tego korektora sporadycznie (czyli gdy zachodzi taka potrzeba) w związku z czym cieżko ocenić mi jego wydajność. Jeżeli chodzi o jakość to jest to bardzo dobry, trwały produkt, w pelni spełniający swoje zadanie. Wygodne i poręczne opakowanie. Posiadam odcień nr 2. Jak dla mnie odpowiedni i na lato i na zimę. Polecam.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

kankret!

lekki, idealnie stapia się z cerą. wygodne opakowanie i sposób aplikacji. bardzo wydajny. idealny nie tylko pod oczy, ale także do zakrywania "nieproszonych gości"...

Używam tego produktu od: 2,5 roku