Yves Rocher, Pure Calmille, Gel Nettoyant (Żel do mycia twarzy - stara wersja)

Yves Rocher, Pure Calmille, Gel Nettoyant (Żel do mycia twarzy - stara wersja)

Zel wzbogacony o wyciąg z rumianku. Oczyszcza skórę, eliminując zanieczyszczenia i ślady makijażu. Odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Do codziennego stosowania. Testowany pod kontrolą oftamologiczną.

Na studiach to był mój ulubieniec

Bardzo dobry kosmetyk. Dokładnie oczyszcza twarz, nie powoduje uczucia ściągnięcia, jest delikatny, ma miły łagodny zapach rumianku.
Nigdy mnie nie uczulił, kosmetyk dobrze się pieni i jest wydajny. Dawno temu, gdy moja cera nie była tak wymagająca jak teraz i malowałam tylko rzęsy, zużyłam chyba ze 100 opakowań tego produktu.
Polecam.

Fajny produkt

Żel do mycia twarzy stosuję po demakijażu. Do zmycia makijażu raczej nie nadaje się. Ma bardzo ładny, przyjemny zapach rumianku. Fajnie się pieni, dobrze oczyszcza twarz, nie wysusza skóry i nie podrażnia jej. Pozostawia skórę zawsze gładką, miękką i elastyczną. Jest wydajny.

Super żel

Bardzo lubię ten żel. Ma piękny zapach i bardzo dobrze działa. Jest delikatny dla mojej wrażliwej skóry, nie podrażnia jej, nie pozostawia zaczerwienień, nie wysusza, skóra nie szczypie ani nie jest ściągnięta. Do tej ppry noewiele żeli spełniło te wszystkie wymagania. Jest wydajny i wystarcza na kilka miesięcy regularnego używania.

Łagodny

To łagodny żel do delikatnego mycia (nie użyłaby słowa oczyszczania) twarzy . W sumie moim zadniem to może być jeden z kroków rytuału oczyszczania. Nie zmyje dobrze makijażu, ale można go zastować do umycia po użycieu płynu micelarnego, czy w charakterez po prostu umycia twarzy. Nie wiem , ale ja mam wrażenie,że on jedynie myje, jest łągosny, nie podrażnia , nie ucula, ale brakuje mi w nim jakiegoś konkternego bardziej działania. Taki po prostu żel do umycia -dla mnie na rano , na noc wolę cośmocniejszego , coś co przy oczyszczaniu coś tam jeszcze zadziała na moją skórę juz niestety nie perwszej młodości. Kupiłam w promocji więc nie będę sie skarżyć na cenę, ale normalna jest za wysoka na to co on robi , albo czego nie robi:) Zapach przyjemny.

Delikatny

Jak w tytule recenzji, co stanowi jednocześnie plus i minus. Kiedy mam delikatny makijaż pomaga oczyścić skórę bez wysuszania, poza tym to nie widzę jakiś super oczyszczających właściwości, spłukuje delikatnie co trzeba i tyle, równie dobrze mogę użyć delikatnego płynu do mycia ciała, wyjdzie na to samo.
Mimo, że nie jest to jakiś olbrzymi zarzut bo produkt rzeczywiście jest delikatny i oczyszcza dla mnie wydaje się po prostu zbędny.

Drugie podejście.

Żel kupiłam już jakiś ładny czas temu, i to chyba tylko dlatego, że chciałam wziąć jakiś produkt gratis z gazetki i jednocześnie nie wydawać za dużo pieniędzy. Za pierwszym podejściem nie byłam z niego zadowolona, ale używałam go na wacik i starałam się zmyć nim makijaż (nie wiem kompletnie czemu, możliwe, że nie było etykiety polskiej na produkcje). Po paru latach podobna sytuacja, chciałam coś z gratisów i szukałam dość taniego produktu. Wzięłam ten żel i zaczęłam używać zgodnie z zaleceniami z opakowania. I dopiero teraz go doceniłam (jak się okazało za późno, bo jest już nowsza wersja, która aż tak mi się nie spodobała).

Bardzo dobry.

Produkt, który skusił mnie swoim zapachem - piękny! Używałam jakiś czas temu. Ma dobrą konsystencję, dobrze rozprowadza się na skórze i się pieni! Nie podrażnia skóry na twarzy. Bardzo dobry. Polecam!

Kocham i uwielbiam!

Nie wiem ile tych opakowań zużyłam, na pewno nie mniej niż 10 i strasznie jest mi przykro, ze kolejny wspaniały produkt został wycofany....
Buteleczka jest cudowna, przezroczysta, dzięki czemu widać ile produktu pozostało. Mimo ściętej góry, można spokojnie go postawić do góry nogami i zużyć do ostatniej kropelki.
Żel pachnie delikatnie, kwiatowo. Cudownie się rozprowadza, bardzo dobrze zmywa i doskonale oczyszcza skórę. Czuć po jego użyciu, że cera jest oczyszczona, ale nie ma takiego tępego braku poslizgu - jest czysta, ale też przyjemna. Twarz po zastosowaniu nie jest podrażniona, nie ma suchych skórek, a i się nie przetłuszcza. Wydaje się taka wypoczęta i odświeżona. Nie szczypie w oczy.

Rewelacja

Genialny! Używałam go od lat. To najlepszy żel jaki w życiu spotkałam. Idealny do mycia twarzy i do demakijażu. Jedyny minus, że nie można go teraz nigdzie dostać. MOŻE KTOŚ WIE GDZIE GO JESZCZE KUPIĘ? POMOCY!

Nie rozumiem zachwytów

Skuszona pozytywnymi recenzjami na KWC postanowiłam zakupić ale nie rozumiem zachwytów - według mnie jest nijaki - nie robi nic nadzwyczajnego, nie jest lepszy od nich a kwestia ceny do jakości jest słaba.

Pewniak

Żel kusi pięknym rumiankiem na opakowaniu - jak już przełkniemy cenę lub upolujemy go w promocji, reszta już jest samą przyjemnością.
- Łagodnie, ale dokładnie zmywa makijaż
- Nawet jak dostanie się do oczu nie czyni spustoszenia
- Nie wysusza, nie ściąga skóry po umyciu

Idealny dla wrażliwej cery

Kupiłam żel ze względu na promocję w sklepie YR. Spróbowałam i zakochałam się!
Odkąd go używam prawie zniknęły mi suche skórki na nosie, a kiedyś miałam ich baaaardzo dużo.
Po użyciu nie czuję "ściągnięcia" na twarzy a przy innych żelach bardzo mnie to wkurzało.
Łatwo się rozprowadza, jest wodnisty, ale nie za bardzo.
Pięknie pachnie, delikatnie.
Używam go zawsze na noc by oczyścić skórę z makijażu i przygotować pod krem i... sprawdza się świetnie!