IsaDora, Wonder Full Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i podkręcający)

IsaDora, Wonder Full Mascara (tusz z bazą 2w1 wydłużający i podkręcający)

Dwufazowy tusz, który pogrubia i niezwykle wydłuża rzęsy - nawet do 50%! w eleganckim czarno-białym opakowaniu. Każda końcówka posiada inne właściwości, które po odpowiedniej aplikacji dają wspaniały efekt.
Najpierw stosuje się bazę wzmacniająco - wydłużającą - końcówką w kolorze białym.
Baza zawiera unikatowy zestaw składników, który czyni ją wyjątkowo skuteczną i trwałą: nylon, który ściśle przylega do rzęs i przedłuża je nawet do 50% i panthenol, który odżywia i wzmacnia rzęsy. Baza nie zawiera włókien, które mogą zaprószać oko. Specjalnie skonstruowana szczoteczka o stożkowatej końcówce umożliwia łatwe nałożenie bazy również na dolną partię rzęs.
Kolorowy tusz idealnie pokrywa białą warstwę, nie zostawiając grudek i białych plamek.
Mascara gwarantuje naturalnie przedłużone i pogrubione rzęsy przez cały dzień. Dostępna w odcieniach:
- Intense Black nr 10
- Black nr 11
- Black Brown nr 12

Cena: 55 zł / 2 x 6 ml

całkiem fajny

Tusz w sumie spełnia swoje zadanie wydłuża rzęsy, ale niestety średnio pogrubia. Kupiłam kolor brąz więc nadaje bardzo delikatny efekt. Fajne szczoteczki, nie kruszy się i nie zostawia śladów. Nie schnie szybko- mam go rok i nadal daje ten sam efekt. Nie używam go często bo wolę mocniej podkreślone oczy, ale była okazja więc kupiłam :) Często używam bazy pod inny tusz. Ogólnie polecam wszystkim którzy lubią delikatniejszy makijaż:)

daje tylko naturalny efekt

Nie wydłuża, nie pogrubia.
Kilka warst tuszu a efekt tylko naturalny

Baza ładnie przylega do rzęs i wchłania się , kolor biały znika więc nie ma obawy niedokładnego pokrycia jej czerniąlub brązem.Lekkie niedociągnięcia nie będą widoczne.

szczoteczka jest gęsta a dzięki ostro zakończonej końcówce łatwo pomalować dolne rzęsy

Używam tego produktu od:pół roku

kiepsko....

Tusz IsaDory testuję od 2 tygodni i naprawdę staram się, nawet "na siłę", odnależć chociaż najmniejszą jego zaletę.
I znalazłam:
+łatwo daje się usunąć delinatnym płynem do demakijażu oczu,
+ jego biała baza, która bardzo ładnie wydłuża i pogrubia rzęsy, da się zużyć jako podkład pod inną mascarę.
Teraz do sedna , a zatem do wad:
-zero obiecywanych, spektakularnych efektów.Jak już napisałam:baza jest nawet niezła, ale sam czarny tusz jakby ją pochłaniał, zamiast "budować" na niej pogrubiający makijaż,(jaki sugerowała nazwa mascary:volumizing).
-nie wydłuża również. a wręcz dziwnie skraca rzęsy.Przynajmniej w moim przypadku:mam z natury długie rzęsy ok.1,5 cm i używam mascary żeby je pogrubić, (nawet "obciążyc" w makijażu wieczorowym), a ta mascara poskręcała mi je karykaturalnie we wszystkich kierunkch, zamiast podkręcić, przez co wyglądaja na krótsze!!!!
-minus kolejny za brak trwałości i odbijanie się na powiekach.
Ta jedna gwiazdka, (przyznana automatycznie) jest za estetyczne opakowanie i z sympatii do firmy IsaDora, której pozostałe kosmetyki do makijażu służą mi wyśmienicie od lat. Do kompletu brakuje mi tylko dobrej mascary, tej firmy, ale tej raczej się jej nie doczekam, tym bardziej, że wypróbowalam ostatnio Power Mascarę
i... bez rewelacji....

jeden z najlepszych

jest to świetny tusz za rozsądną cenę, odpowiedni dla wrażliwych oczu - nie osypuje się, nie skleja rzęs (w przeciwieństwie do l`oreala, który robi to doskonale ;) ) takiego tuszu z bazą trzeba UMIEĆ używać; Efekty daje bardzo wyraźne, przede wszystkim bardzo wydłuża.
Uważam, że jest o niebo lepszy np. od guerlain`a.

ehh.. nie warto

Niestety, ten tusz to nieporozumienie. Na szczoteczce w ogole nie ma tuszu, na tej drugiej - bazy. Za nic nie mozna wydobyc mascary z opakowania. Dlatego efekt jest taki jakbym sie wcale nie pomalowala tuszem.. Nawet po kilku warstwach ledwo co widac na rzesach.. Baza nie spelnia w ogole swojej roli. Jest to totalne przeciwienstwo L'oreala z baza: z jego szczoteczki az splywa nadmiar tuszu.. 53 zl do kosza :P Pozdawiam ;)

ilość zużytych opakowań: 1