Lirene Dermoprogram, Bioaktywny krem z wit. E5% i prowitaminą B5 nawilżająco - przeciwrodnikowy

Krem zawiera 5% witaminy E - optymalną ilość do zabezpieczenia skóry przed starzeniem się i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Prowitamina B5 działa nawilżająco i łagodząco oraz przyspiesza regenerację naskórka.

Przyjemny.

Plusy ;
- Całkiem przyjemny krem, zamknięty w ładnym i higienicznym opakowaniu (słoiczku), jak na Lirene przystało.
- Cena nie jest wygórowana.
- Zapach i konsystencja jak najbardziej do mnie przemawiają. Cudownie się rozprowadza na skórze. Od razu czuć nawilżenie, napięcie naskórka zmniejsza się.
- Koi skórę, nie powoduje uczulenia.
- Wydajny. Mam wrażenie, że ze słoiczka ubyło bardzo mało kremu a stosuję 2 razy dziennie.

Minusy ;
- Efekt nawilżenia nie trwa zbyt długo.
- Nie zawsze nadaję się pod makijaż. Rosyjska ruletka - tak bym to określiła. Pod niektórymi podkładami się roluje pod innymi nie. W dodatku pod podkładem (nazwijmy go x) jednego dnia się roluje a innego wygląda świetnie. Wolę więcej nie ryzykować.
- Bardzo niski filtr.

może być.

Ot, taki zwykły krem. Nie nawilża jakoś szczególnie, ale w miarę dobrze. Nie zauważyłam żadnych specjalnych efektów od jego stosowania. Można używać na codzień, bo w porównaniu cena/jakość do niczego nie mogę się przyczepić. Jest całkiem w porządku.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

przeciętniak

Będzie krótko i na temat, zacznę od plusów:
+ bardzo przystępna cena
+ zaraz po nałożeniu daje uczucie odświeżenia cery
+ db nawilża
+ jest wydajny
A teraz minusy:
- "tępo" się rozprowadza na skórze
- bardzo nabłyszcza
- zostawia tłustą warstewkę na skórze

Podsumowując: bardzo przeciętny krem, myslę że lepiej się sprawdza na noc niż na dzień, zwłaszcza dla osób o cerze mieszanej i tłustej

Ilość zużytych opakowań: ok.1/5 z 50 ml

WSPANIAŁY ! ! ! :)

mam mieszaną, tradzikową cere, tzn. mialam bo ten krem sprawił,ze wszytskie pryszcze mi poznikały, nowe wyskakują bardzo, bardzo rzadko :) ma w swoim skladzie parafine co zauwazylam dopiero w domu i przez to balam sie go uzywac a tu taka niespodzianka! :) nie zapycha porów, fajnie nawilża a najlepsze sa efekty jak naloze go duzo na twarz... bo jak naloze zbyt malo to pojawiaja sie niespodzianki wlasnie :) nie rozumiem dzialania tego kremu ale jest super :D
jest bardzo wydajny, smaruje sie nim na dzien i na noc od 3 miesiecy i zuzylam pol opakowania :)

Używam tego produktu od:3-4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego!

Świetny krem

To chyba najlepszy krem jaki do tej pory uzywałam, choc na moment zdradzam go z innymi , mam zamiar jak najszybciej do niego wrócić.
Doskonale nadaje się pod makijaż, dość szybko sie wchłania, bardzo ładnie nawilza i wygładza skórę. Nie ma mowy o zapychaniu porów czy podraznieniach. Zapach, konsystencja, opakowanie very ok :), cena baaardzo przyzwoita.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

na noc OK

Kremik na noc bardzo dobrze się sprawdza. kupiłam go bo miałam przesuszoną skórę (mimo że ogólnie mam cerę mieszaną) i już po pierwszym użyciu skóra odzyskała blask i świeżość. Lekko natłuszcza więc nie używam go na dzień żeby się nie świecić. Jestem do niego pozytywnie nastawiona jako kremu na noc, na dzień odpada.
Konsystencja jest dość gęsta (z racji mieszanej cery jestem przyzwyczajona do lekkich kremików) ale bardzo szybko się wchłania. Zaraz po wchłonięciu mam lekkie uczucie ściągnięcia ale szybko ono mija.
Słoiczek brzydki....
4 gwiazdki daję za szybki efekt nawilżenia i odzyskany blask :)

Używam tego produktu od:paru dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

raczej kiepski

Kolezanka bardzo go wychwalala, tym bardziej mozna go stosowac pod makijaz i stwerdzilam ze sprobuje i oto moje spostrzezenia:( mam cere normalna)
- bardzo ladnie pachnie
- estetyczne opakowanie
- nie odczuwam znaczacej poprawy mojej cery, ani nie wygladzil, ani jakos specejanie nie odzywil
- pod makijaz to tak srednio sie nadaje no wylazi za jakis czas i buza sie swieci
- ciezko sie wchlania
- troszke ciezka konsystencka
Nie zachwycil mnie, raczej rozczarowal....

Używam tego produktu od: 1 miesaca

porzadny ;-)

Kupilam przypdkiem, bo zazwyczaj nie kupuje kremow i na dzien i na noc w jednym ;-) i baaardzo pozytywne zaskoczenie. Stosuje na noc.
Porzadnie nawilza, faktycznie dziala przeciwzapalnie, albo przynajmniej uspokaja zmeczona po dniu cere. Cena naprawde atrakcyjna jak na taka jakosc.

Używam tego produktu od: 3 mies

dobry

krem dobry, najpierw skorzystałam z darmowej próbki, ale po zużyciu jej kupiłam cały słoiczek kremu - świetnie się wchłania, doskonale nawilża, używam tylko na noc, bo mam cerę mieszaną i gdybym zastosowała jako bazę pod makijaż, to ... latarnia. Jak mam przesyuszoną skórę w okolicach nosa, brody itp. nie ma nic lepszego...

ech...

Kremik o pojemności 15 ml dostałam jako 'gratis' przy zakupie fluidu i postanowiłam wypróbować. Krem, moim zdaniem, jest poniżej przeciętnej, niczego oprócz ładnego zapachu i średniego nawilżenia nie zauważyłam. No może jeszcze to że strasznie sie po nim świeciłam, wiec do tłustej cery odpada, nawet na noc; rano wyglądałam jak prawdziwa latarnia. Obietnice producenta nie spełniły sie zupełnie. Po wypróbowaniu większej próbki, stwierdzam ze zakupu nie dokonam.

nawilża i co dalej?

Nawilża i to mocno, jak dla mnie za mocno. Strasznie się potem świecę. Nie zauwazyłam innych elementów kuracji :) chyba oddam go mamie, może u niej coś zdziała ten krem.

prosty i dobry

Nie przepadam za kremami erisowej, ale ten kupiłam ze względu na niską cenę i sporą zawartość witaminy E, która zbawinnie działa na moją skórę. Niby jest półtłusty a wchłania się jak nawilżającyh, szybciutko. zauważyłam nawilżanie i wygładzenie a nawet ukojenie. Ale czegoś mi w nim jeszcze brauje......