Maybelline New York, Smooth Result (Puder wygładzający w kamieniu)

Maybelline New York, Smooth Result (Puder wygładzający w kamieniu)

Puder wygładzający pierwsze zmarszczki. Zawiera witaminy A, C, E oraz filtr UVB 8. Rozświetla twarz i nadaje się do każdego rodzaju cery. Jest hipoalergiczny.

Cena: ok. 20 zł

Bardzo fajny!

Powodem kupna tego pudru były opinie moich poprzedniczek, no i trzeba przyznać, że nie zawiodłam się. Puder jest mięciutki, lekki - idealny na ciepłe dni i nie tylko. Nie widać go na twarzy, wtapia się w cerę, wygładza, lekko kryje i matuje w miarę długo. POLECAM!

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Idealny

Skusiłam się na ten puder, bo był na promocji przeceniony o połowę z 43 zł, więc jakbym mogła się oprzeć;) A poza tym urzekło mnie eleganckie opakowanie.
Kosmetyk jest naprawdę świetny:
+jak już wspomniałam- opakowanie w dodatku z lusterkiem
+wygodny i mięciutki aplikator, dzięki któremu doskonale się rozprowadza
+długo utrzymujący się matujacy efekt
+nie tworzy się maska na twarzy i kolor jest można powiedzieć transpareny.
Według mnie brak wad:)

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: na początku 1

Dobrze dobrany kolor nie tworzy maski, mam bardzo jasna karnacje a puder w kolorze 035 beige, po przypudrowaniu twarz nabrała ciepłego słonecznego koloru, nie jakiegoś sztucznego, jest gładziutka i mięciutka, matowa na długo ale niestety nie widze efektu rozświetlenia za co tylko 4*

Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: tygodnia

Całkiem...

Całkiem nie zły, twarz po nim jest głaciutka, bardzo miła w dotyku, nie tworzy maski na twarzy, ale nie daje matowego wykończenia na długo, więc dość często poprawiam twarz nim w ciągu dnia.

Używam tego produktu od:3 miesiący

ciekawy

mam odcien cameo,kupilam ten puder zachecona opiniami na wizazu,
co prawda cena wydala mi sie dsc wysoka ale postanowilam sproowac gdyz ciagle daze do uzyskania idealnie naturalnego makijazu.
ten puder mi sie spodobal
miekka,wygodna w obsludze gabeczka,eleganckie opakowanie z wygodnym lusterkiem,
bezzapachowy puder.
nie jest to zdecydowanie puder matujacy-i warto zwrocic uwage ze w ogole nie matue,ale nie nalezy tego od niego oczekiwac.to nie jest jego zadaniem
poza tym jest swietny.nadaje skorze ladnegomzdrowego kolorku,pokrywa rowna warstewka(nie kryje mocno)
na twarzy nie zostawia zadnyc pylkow,meszkow,skora jest naprawde smooth,piekna,naturalna,po prostu efekt jest bardzo dobry.
wystarczy przetluszczajce sie partie musnac matujacym puderkiem i gotowe;)
plusy naleza sie za puderniczkeza brak zapachu,za swietny efekt,za wybor kolorow(choc dla bladolicyh i tak wszytskie beda chyba za ciemne)
minus za cene,no i moglby mimo wszystko choc odrobinke matowac;) ale w sumie minusa daje za cene i srednia trwalosc
mocna czwroeczka,prosze panstwa :)

Świetny!

naprawde genialny puder! nie widać go na twarzy - żadnych pyłków na włoskach, żadnych smug... idealnie stapia sie ze skórą, długo sie trzyma... rzeczywiście "troche" drogi, ale naprawde warto! plus za ładne opakowanie z lusterkiem. acha! i jeszcze jedno - bardzo wytrzymały-nie rozkrusza sie gdy spadnie na podłoge jak tanie pudry!

Delikatny

Jeśli głównym kryterium oceny tego kosmetyku ma być ukrycie zmarszczek, to oceniam go na 3,5 gwiazdki. Doceniam jednak idealny odcień dla mojej cery, oraz to, że nie tworzy maski!!! Punkty za filtry UVB, za zawartość witamin. Generalnie polecam każdej kobiecie, która szuka delikatnie aksamitnego wykończenia makijażu bez efektu maski. jedna uwaga - ja zapłaciłam za niego ponad 40 zł i po tyle widziałam go ostatnio w kilku perfumeriach...