Schwarzkopf Professional, bc Bonacure Moisture Conditioner (dwufazowa odżywka nawilżająca) (stara wersja)

Dwufazowy system pielęgnacyjny dla włosów suchych, naturalnie kręconych lub po trwałej ondulacji. Zwiększa elastyczność włosów oraz sprawia, że są gładkie i miękkie oraz łatwe do rozczesania. Dzięki technologii ApHinity dodatnio naładowane składniki pielęgnacyjne (+) podobnie do działania magnesu osadzają się wybiórczo w porowatych, ujemnie naładowanych strefach (-). Inteligentnie i szybko.

Cena: 35 zł / 200 ml

super

Jest mi przykro gdy trzeba wystawiac recenzje czegos dobrego czegos co nie mozna juz kupic.Pamietam ze bylam bardzo zadowolona.Fajny zapch i wogole super

Używam tego produktu od:od dawna nie uzywam
Ilość zużytych opakowań:

szybki nawilżacz

Najpierw kupiłam ją mamie, zdecydowanie poprawiła wygląd jej farbowanych włosów (zmniejszyła szorstkość, nawilżyła i odżywiła, pogrubiła, dodała sporo blasku). Spróbowałam kilka razy na swoich włosach i kupiłam następne opakowanie. Wprawdzie nie mam włosów suchych czy zniszczonych, ale dla zdrowych włosów jest idealna na brak czasu;) Zamiast nakładać maskę i czekać aż zadziała, stosuję ją czasami zamiennie - spryskuję włosy i...gotowe. Są świetnie nawilżone i odbudowane jak po cięższym preparacie, a oszczędność czasu - wiadomo - duża;) Odżywka ma super spryskiwacz - naturalny, ale bardzo dobrze rozdrabniający cząsteczki, uzyskujemy prawdziwą mgiełkę dobrze wnikającą we włosy. Ogólnie - bardzo pozytywne efekty i wrażenie. Czuć, że odżywka działa i to nie na zasadzie otaczania włosa woskami, silikonem itp. i tym sposobem dająca rezultat elastyczności. W tym przypadku mamy preparat porządnie i dogłębnie nawilżający za pomocą odpowiednich, skutecznych składników, których działanie jest dłuższe niż do następnego mycia.

swietna

Swietna odzywka, swietnie nawliza wlosy wogole cala seria BC do nawilzania jest bardzo udana.Seria wysteouje juz w nowym opakowaniu.Bardzo wydajna odzywka i naprawde dziala szczegolnie na rozjasnione wloski z problemem puszenia sie i rozczesywania.Moja kupilam w opakowaniu 500ml wiec jest fajna gdyz swietny ma aplikator taka mgielka jak sie pryska.Extra!

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań:2-3

Bardzo dobra

Bardzo fajna odżywka - w spray'u bez spłukiwania, szybko i wygodnie używa się jej. Kupiłem sobie ją za namową mojej fryzjerki, gdy zrobiłem sobie pasemka i włosy trzeba było zacząć traktować czymś mocno nawilżającym.
Ma ładny, delikatny zapach (na włosach przez jakiś czas wyczuwalny), dobrze nawilża, pozostawia włosy miękkie, delikatne i naturalne w dotyku - wszystko tak, jak obiecuje producent. Jest bardzo wydajna, bo używam jej i używam... i jakoś nie widzę, by cokolwiek ubyło. :)
Maksymalną ilość punktów dałem jej trochę na wyrost i trochę za to, że to w końcu Schwarzkopf. ;) W zasadzie spełnia swoje zadanie, ale ja lubię eksperymentować z kosmetykami więc dlatego nie wiem czy ją jeszcze kupię, a poza tym moje włosy są zdrowe i nie potrzebują jakiejś specjalnej super-hiper-ekstra nawilżająco-regenrującej terapii wzmacniającej. ;)
Gdy kupię sobie odżywkę do włosów z pasemkami L'Oreal i ona okaże się lepsza, wrócę i odbiorę jedną gwiazdeczkę. ;)

Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie.

Bardzo dobra

To moja pierwsza odżywka profesjonalna Schwarzkopf. Kupiłam ją tak dla próby, byłam po prostu ciekawa jak się sprawdzi.:-) No i przyznam, że jestem z niej bardzo zadowolona. Po pierwsze włosy po jej użyciu są wyraźnie nawilżone, zwłaszcza widzę to po końcówkach, które mam dość przesuszone (włosy długie, farbowane, często suszone suszarką). Naprawdę wystarczy kilka psiknięć na wilgotne włosy i poprawa jest wyraźna. Mimo tego, czasem w ciągu dnia używam jej jeszcze odrobinę na włosy suche i cieszę się wtedy z jeszcze bardziej miękkich i błyszczących włosów.:-) Miłym zaskoczeniem jest też dla mnie to, że włosy łatwiej się po niej rozczesują. Do tej pory z tym problemem radziły sobie jedynie odżywki do spłukiwania. Kolejny plus za to, że włosy nie są w ogóle obciążone. Uwielbiam też jej zapach, czego nie mogę powiedzieć o kosmetykach nieprofesjonalnych Schwarzkopfa, gdzie zapach prawie zawsze mnie denerwuje.

Aha, ja moją odżywkę kupiłam w innym opakowaniu, takim niebieskim, a nie jak na zdjęciu fioletowym (podobno się zmieniło).

Używam tego kosmetyku od: miesiąca

świetna

Doskonała odżywka! Świetnie nawilża przesuszone włosy, sprawia, że stają się gładkie, pachnące, odżywione.
Nie obciąża włosów ani nie przyspiesza ich przetłuszczania, mimo że należy do live-in. Jest wydajna, wystarczy kilka razy psiknąć,aby pokryć preparatem włosy :)

Godna polecenia

Jak na odżywkę bez spłukiwania, jest wyjątkowa lekka, nie obciąża włosów. Dobrze je nawilża, sprawia, że są miękkie i zadbane. Ułatwia rozczesywanie. Bardzo wydajna, używam 3 miesiące i została mi jeszcze 1/3 opakowania (włosy myję co drugi dzień). Jedyna wada, którą posiada równiez jej "siostra" z serii - odżywka do włosów blond - to elektryzowanie się włosów. Podejrzewam, że to przez te "dodatnie ładunki", które mają sprawiać cuda...No ale z elektryzowaniem można sobie poradzić spryskując włosy Planticą Ziaji.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
3 miesiące

Bardzo, bardzo lubię

To moja ulubiona odżywka bez spłukiwania. Spełnia swoje zadanie na szóstkę :-) - dobrze nawilża włosy, nie obciążając ich (a moje są cienkie i delikatne). Włosy są po niej gładkie i błyszczące. Podoba mi się też zapach i praktyczne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 10 butelek o pojemności 50 ml, następna duża już czeka

SUPER

Zacznę od tego, ze generalnie nie lubię odżywekdo włosów. Jako, że ostatnimi czasy dość często robię balejaż, fryzjerka wręcz nakazała mi ich stosowanie.
Niechęć do odżywek bierze się u mnie z braku czasu, a to dlatego, ze nigdy nie mam czasu na nałożenie i spłukanie jej po kilku chwilach, dlatego też poleciła mi właśnie ta odżywkę - REWELACJA !
Duży plus za to, ze nie trzeba jej spłukiwać, następne za to, że: ładnie pachnie, robi z włosami coś nieprawdopodobnego (mięciutkie, błyszczące, mmm...), wydajna, wygodna w użyciu (spray), można ją stosować także (na suche włosy) pomiędzy myciami, gdy włos pod wpływem otoczenia za mocno się wysuszy.

rewelacja!

Świetna, nawilżajaca odżywka bez spłukiwania. Poleciła ją mi moja fryzjerka. Efekty po zastosowaniu:
- włosy sa bardziej miękkie, lekkie
- nawilża, nie obciąża ,wyrażnie poprawia stan włosów
- ułatwia rozczesywanie
- ma fajny, delikatny zapach
- wydajna
Jedyna wada, to że jest trudno dostępna.

Godna polecenia.

Nie lubię odżywek bez spłukiwania w spray'u, ale ta urzekła mnie już w salonie fryzjerskim, bo włosy były świetne po jej zastosowaniu. No i na 2 dzień wcale nie były tłuste, co jest u mnie standardem chodzi o kosmetyki tego typu.
Ma wiele zalet:
-ślicznie pachnie,
-jest bardzo wydajna,
-nie obciąża ani przetłuszcza moich włosów mimo, że nie mam suchych (a do takich właśnie jest skierowana),
-nie jest droga (33 zł)
-wyraźnie poprawia kondycję włosów, a nawet wydaje mi się, że po jej zastosowaniu są jakieś grubsze i gęściejsze,
-ma praktyczne opakowanie.

Podsumowując: bardzo dobry produkt, ale niestety ciężko go kupić. I to jest jego największą wadą.

Świetny wybór

ciesze sie że na nią trafiłam, bo planowałam zakup innej, ale namówiła mnie pani w sklepie fryzjerskim.
Nawilża, ułatwia rozczesywanie, nie obciąża, nie matuje włosów (co miałam po odżywce Ekinos)!!
I jest bardzo wydajna.