Yves Rocher, Bio Specific Re-Hydratation (Mleczko nawilżające do ciała w spray-u)

Mleczko do ciała na bazie osmolitów roślinnych, które przywracają wewnętrzne nawilżenie skóry. Mleczko o niezwykle lekkiej konsystencji skutecznie nawilża ciało przez 48 godzin. Dobrze się wchłania, nie pozostawiając na skórze lepkiej warstwy. Jest łatwe w użyciu dzięki rozpylaczowi, który działa odwrócony nawet o 180 stopni.

Moc nawilżenia!

Pierwszy kosmetyk, który kupiłam zachęcona opiniami na wizażu i strzał w 10 :) Ma wszystko to czego potrzeba w upalne lato a nawet jeszcze więcej :) ale po kolei:

W biało-niebieskiej butelce o pojemności 200 ml kryje się lekka, mleczna woda, delikatny balsam o świeżym, łagodnym bardzo delikatnym zapachu. Doskonały rozpylacz aplikuje mgiełkę bardzo drobno i jest super wydajny. A sam preparat to perfekcja nawilżania.
-Doskonałe nawilżenie minimalną ilością preparatu
-Ładny nie nachalny zapach
-Lekka konsystencja, szybko się wchłania
-Nie pozostawia uczucie tłustości ani lepkości na skórze

Wspomnę jeszcze, że butelka faktycznie psika we wszystkich pozycjach, nawet odwrócona do góry nogami.
Moim zdaniem to idealny balsam po prysznicu w letnie, upalne dni, kiedy nie chcesz sie kleić i czekać aż balsam wsiąknie. Ale nie tylko, po prostu dla wymagających nawilżenia skór.

Używam tego produktu od:tygodnia

bez rewelacji

Przeciętne mleczko do ciała. Jego niewątpliwą zaletą, szczególnie w upały, jest fakt, że wchłania się natychmiast. Nie pozostawia tłustej powłoki na skórze. To mleczko w ogóle nie jest tłuste. No ale jest i wada- zdecydowanie za słabo nawilża. Nietylko nie na 48 godzin, ale i na 12 godzin nie wystarcza. No i ta cena. Upadli na głowę.

Cudowne

Wlasnie zuzywam drugie opakowanie swietnie, ze YR ma czesto promocje "2 za 1", bo normalna cena jest wysoka Mleczko jest cudowne lekkie i mocno nawilza, nie jest lepkie, ladnie sie wchlania skora jest po nim gladka. Dobre i na zime i na wiosne a na lato pewnie bedzie sama przyjemnoscia. Dla mnie przeboj YR

niebiańsko

to jest mój wakacyjny przebój. właśnie się posmarowałąm i aż postanowilam napisać recenzję. zimą lubię się opatulić w coś bardziej treściwego, ale na lato ten balsamik czy jak to nazwać - ta mleczna woda o cudownej mocy nawilżania - jest rewelacją. skóra bosko gładka, mięciutka i ten zapaszek mmm.....butelka , która psika do góry nogami to juz w ogóle geniusz totalny jest na pewno się zgodzicie ze mną. stać mnie na same ochy i achy. mam wielkie problemy z suchą skórą. tak naprawdę nie wiele jest kosmetyków, które umieją temu sprostać. a ten jest leciutki jak mgiełka a moc ma ogromną. poza tym jest to preparat bardzo wydajny i wart swojej ceny.

na lato i nie tylko

wow, yves rocher potrafi zadziwic. posrod morza bublow (niestety - a mam sentyment do tej firmy mimo wszystko) zdarza sie czasem kosmetyk wszechczasow. ta nawilzajaca mgielka jest swietna. leciutka, wchlania sie z predkoscia swiatla, a do tego swietniei nawilza i pozostawia ledwo wyczuwalny film. a do tej pory tez myslalam, ze lekkosc i dobre nawilzenie raczej nie ida w parze:) skora jest doskonale nawilzona, zadbana, gladziutka. swietne na lato, gdy nie chce nam sie maziac tlustosciami. ale zima tez zdaje egzamin. pozostawia swiezy, przyjemny, taki czysty zapach. i bardzo wydajne:)
ilość zużytych opakowań: 2

Rewelacja

Bardzo dobrze i natychmiast po nalozeniu nawilza,nawet bardzo sucha skore.Jezeli sie go regularnie,codziennie uzywa,widac ze rzeczywiscie utrzymuje nawilzenie przez 24 h.Bardzo podoba mi sie ze jest w sprayu,nie klei sie,swietnie i szybko sie naklada.Jest w miare wydajny ale troche za drogi,na promocje ewent mozna sie skusic,ale i tak jeszcze go kupie.

super

To mleczko jest na prawdę bardzo dobre !
Rzeczywiście odwrócona butelka działa jak w butelce jest jeszcze 3/4 zawartosci :))
Super lekka konsystencja, mogłoby się wydawać, ze nie poradzi sobie z nawilżeniem ale nawilża i to jak :)
Wcześniej wydawalo mi się, że tylko coś gęstego i tłustego odpowiednio nawilży moją skórę. Jedynie zapaszek jakoś do mnie nie przemawia ale kiedyś miałam mleczko Ming Shu i podobnie zajeżdżało ;)

Superaśne :D

To mleczko muszę mieć zawsze. Z tym nawilżeniem to szczera prawda. Nie miałam jeszcze takiego balsamu. Dzięki niemu przetrwałam lato, podczas którego akurat przebywałam na silnym słońcu bez przerwy. A do tego nie zawsze miałam czas i siłę, żeby coś wsmarowywać - więc stosowałam średnio pewnie właśnie co drugi dzień. I moja bardzo sucha z natury skóra była w świetnej kondycji!!!
Forma spreyu bardzo mi odpowiada, choć obrócony do góry nogami działa tylko na początku. Zapach przyjemny, konsystencja idealna - mleczko się świetnie wchłania. Stosowanie go to sama przyjemność :) A jakie efekty!