Lumene, Coverstick (Korektor w sztyfcie)

Lumene, Coverstick (Korektor w sztyfcie)

Korektor kryje problemy skórne niewidocznie, bez efektu maski, nie wysusza. Odpowiedni dla wszystkich typów urody. Można stosować dla pokrywania cieni pod oczyma. Zawiera UVA/UVB.

Cena: ok. 16zł

ma dobry kolor dla bladolicych

Mam najjaśniejszy odcień, 01 Light Beige, który jako jeden z nielicznych dostępnych odcieni korektorów naprawdę pasuje do mojej bardzo jasnej cery i całkowicie stapia się ze skórą. To jest największa zaleta Coversticka. Zaliczam mu również na plus brak ciemnienia w ciągu dnia, w miarę dobre krycie drobnych zaczerwienień, które mam od czasu do czasu i przyzwoitą trwałość - wytrzymuje jakieś 10 godzin po lekkim przypudrowaniu rano. Potem trzeba zrobić poprawkę. Natomiast jego wadą jest zbyt tłusta konsystencja, wolę bardziej suche korektory. Mam wrażenie, że nie poradziłby sobie z kryciem poważniejszych niedoskonałości. Zauważyłam też, że ślizga się na skórze przy nakładaniu - muszę nakładać go w taki sposób, że sztyftem lekko dotykam skóry, robię małe kropki i odczekuję ok. 7-10 minut, by korektor trochę wysechł na skórze, a następnie lekko rozcieram te kropki. Wtedy lepiej się rozprowadza i nie ściera się ze skóry. Zanim odkryłam ten sposób, miałam już wyrzucić ten kosmetyk z powodu tego ślizgania się na skórze i zbyt tłustej konsystencji. Niemniej jednak postanowiłam zużyć go do końca, co wkrótce się stanie (po 2 latach sporadycznego używania). Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo, po pierwsze, kolorówka Lumene jest trudno dostępna, a po drugie znam dużo lepsze korektory w podobnej cenie. Niemniej jednak polecam bladolicym bez większych niedoskonałości wziąć go pod uwagę i wypróbować.
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1.

niezły

fajna konsystencja, lekki, wystarczy cienka warstwa aby pokryć niedoskonałości, przystępna cena, ładne opakowanie, nadaje się pod oczy...ale nie maskuje wyprysków, nietrwały (chociaż jak się go przypudruje, to trochę dłużej wytrzyma)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w użyciu

raczej nie

Korektor słabo kryje. Nie stapia sie ze skóra przez co widac go na twarzy,odznacza wypryski i przesuszone miejsca. Kiedys stosowałam go pod oczy,na poczatku nawet niezle to wygladalo, lecz po 2-3 godzinaczh znikał lub zostawał po nim cieniutki wałeczek w miejscach zmarszczek mimicznych. Zauwazyłam ze pozostawia tłusta skóre w miejscu jego zastosowania.Raczej nie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nieskonczone

Ujdzie...

Kryje dosć dobrze, raczej szybko się sciera, gdy używam go samoistnie, np. w lecie, bez podkładu. Jako korektor pod podklad moze być, nie mam specjalnych zastrzezeń. mam go dosć długo, ponad rok. Została go już resztka, ale jesli chodzi o wydajność, to na pewno nalezy mu sie plusik.

Używam tego produktu od: ponad roku

może być

Kolory można dobrze dobrać, wybór jest, wydaje się, że zakrywa to, co najgorsze, ale strasznie szybko ta "zakrywka" znika. Po prostu jest nietrwały i to jego główny minus. Innych to nawet ma mało. Nie jest ani za tłusty, ani za suchy. Nawet pod oczy się nadaje, co praktykuję i jest ok. Pod pudrem nie zmienia koloru, co jest bardzo ważne.Cena jest w porządku, opakowanie ładne, wydajny. Tylko,żeby na trochę dłużej decydował się zakrywać niedoskonałości... nie.Nie chce. No cóż. Nie wiem zatem czy kupię go ponownie.

Używam tego kosmetyku od: 3miesiące
ilość zużytych opakowań: 1

Średniaczek z plusem

Wielkim pozytywem tego korektora jest jasny kolor w którym jest on dostępny. Poza tym nie różni się niczym od od swoich kolegów z niższej półki. Gruby sztyft praktycznie uniemożliwia pokrycie drobnych wyprysków. Tłusta konsystencja sprawia, że dość szybko złazi z twarzy i wymaga dokładnego przypudrowania, jeśli chcemy by na niej pozostał.Ot, kupiłam, zużyłam, oceniłam.

27.05.2006: Mała poprawka :). Kolor jest na tyle pasujący dla mojej skóry, że wróciłam do tego korektora. Patent na trwałość: przypudrować i nie dotykać twarzy.;)

taki sobie

Korektor w zasadzie ładnie kryje, nie zmienia koloru, ale za szybko znika. Wchłania się czy ściera? wszytko jedno , w kazdym bądz razie za szybko.
Pod oczy go nie uzywałam , więc nie wiem jak sprawdza sie w tych okolicach.
Acha, cena przystępna i dość duży wybór kolrów.

dla mnie nie bardzo

kupiłamz uwagi na odcień (najjaśniejszy a ja mam bardzo jasną karnację), niestety wtedy miałam spore problemy z trądzikiem i na wypryski ten korektor kompletnie się nie sprawdził. ciężko było cokolwiek zatuszować. cały czas spod korektora wyłaziły ciemniejsze plamki. plus dam mu za to, że nie zmieniał koloru przypudrowany i za ładne opakowanie, ale samego produktu nie pochwalę i nie kupiłam go już więcej.

bardzo mi pomógł

Używam tego korektora od jakichś siedmiu lat, jestem do niego tak przyzwyczajona, że nie odważyłam się go zdradzić.
Na zakup korektora zdecydowałam się, bo miałam wypadek i pamiątki po nim w postaci blizn na nosie i czole. Mam odcień najjaśniejszy, który idealnie wtapia się w mój kolor cery i pokrywa zaczerwienienia - na to puderek i mogłam pokazywać się ludziom na oczy :) Po tylu latach z blizn praktycznie nic nie zostało, ale korektor zawsze mam pod ręką. Nakładam palcem albo bezpośrednio odciskam sztyft na skórze (wtedy kryje lepiej).
Nie wysuszył mi skóry, o jakimś czasie trzeba robić poprawki, ale i tak jestem z niego zadowolona.
Bardzo wydajny, opakowanie eleganckie i trwałe.

Używam drugą sztukę

****

Bardzo lubię ten korektor, ładnie maskuje cienie pod oczami (jest miękki i delikatny) dobrze łączy się z pudrem, ma ładne odcienie. Do tego ciekawa ;) cena i poręczne opakowanie.

Niezastąpiony

Uzywam tego korektora "od zawsze" :) Jest niezawodny. Dobrze kryje, ma gesta kremowa konsystencje, dzieki ktorej swietnie sie rozprowadza, wspaniale radzi sobie z moimi podkrazonymi oczami i rozszerzonymi naczynkami. Nie obciaza skory ani makijazu. Kolor najjasniejszy jest idealny dla mojej karnacji. Nie znam lepszego korektora. Oby produkowali go wiecznie! :)

Gama odcieni tego korektora jest stosunkowo duża, dlatego można z łatwością dobrać idealny odcień. Jednakże sam produkt jest bardzo niezadowalający - chociaż kryje dość dobrze zaczerwienienia, to błyskawicznie znika. Ponadto wysusza skórę, a później znacząco podkreśla przesuszone partie twarzy. A co najgorsze... pomimo, iż trzymałam go z innymi kosmetykami w odpowiednich warunkach, zaczął się robić tłusty i rozpływać (?). Słowem - nie polecam.

Używałam tego kosmetyku przez 4 miesiące/ ilość zużytych opakowań: 1