Garnier, Czysta Skóra, Żel punktowy

Garnier, Czysta Skóra, Żel punktowy

S.O.S na pryszcze! Wysusza niedoskonałości skóry zaraz po ich pojawieniu się i sprawia, że skóra ponownie staje się doskonale oczyszczona w 5 godzin. Jego praktyczne opakowanie pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą.

Jego żelowa formuła tworzy na zaskórniku cienką, niewidzialną powłokę, aby odizolować i rozprowadzić komplementarne substancje:

-czynnik ściągający o działaniu wysuszającym;

-czynnik antybakteryjny i kwas salicylowy, aby głęboko czyścić pory i zapobiec powstawaniu zaskórników.

Skuteczność w usuwaniu pryszczy: 81% (test przeprowadzony na grupie 152 kobiet przez okres 4 tygodni)

Cena: ok. 15 zł /10 ml

Kupię go jeszcze nie raz:)

Kupiłam go w sumie przypadkowo, ale nie żałuję. posmarowałam nim na noc wszystkie moje wypryski i pryszcze, kiedy wstałam rano z niektórych pryszczy zrobiły się strupy,a inne były już ropne co oznacza że żel maksymalnie przyspieszył cały proces powstawania moich niedoskonałości. Trochę wysuszył moją skórę ale działanie na trądzik ma fenomenalne więc bardzo go polecam. Minusem jest jego wydajność ,bo niestety za każdym razem nakładam go dość sporo przez co dużo żelu się zużywa. Ale napewno kupię go jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Bardzo dobry! Polecam

Uzywalam go jakis czas temu. Bardzo mi sie podobalo jego multifunkcyjne dzialanie. Stosowalam go 2 razy dziennie z innymi produktami z tej serii. Efekty dawal niezle, mniej niespodzinek na twarzy, cera odswiezona i nawilzona. Ogólnie bardzo polecam ten produkt.

Rewelacja na niespodzianki !

Mój ulubiony produkt na niespodziewane niespodzianki na twarzy :) W 90% przypadkach daje sobie radę z syfem przez tylko jedną noc :) Dobrą ma konsystencję. fajnie zastyga po tem wystarczy zrolowac i nie ma syfa :) ładnie wysusza i wyciąga syfy.

Plusy:

+ Fajne poręczne opakowanie
+ Dobra konsystencja
+ Szybkie i skuteczne działanie
+ Ładnie wysusza i wyciąga syfy
+ Łatwa aplikacja

Minusy:

- BRAK ! :)

Używam tego produktu od: Wielu lat... bodajże 7 .
Ilość zużytych opakowań: Cztery

BEZNADZIEJA

same minusy....

- to po prostu spirytus w żelu....

- wysusza na chama i powoduje powstanie strupków i skorupek a po spodem syf rośnie i rośnie i jest gorzej niż było,

- spływa bo jest b. rzadki.

- nijak nie razi sobie z usuwaniem niedoskonałości,

- mocno podrażnia

Na pryszcze polecam ACNEFAN. Odmienił mi twarz :) a jest mało znany- można kupić w aptece.

Używam tego produktu od:miesiąca

Ilość zużytych opakowań: 1 (wyrzuciłem)

Takie coś bez czego można się obejść

Malutkie opakowanie, w którym jest żel, który ma niby działać na pryszcze ale jakoś działa niespecjalnie.
Zapach ostry.
Ale najgorszym koszmarem było wyciskanie preparatu: dopóki było go dużo to ok ale im mniej tym ciężej było coś wydobyć. Na koniec musiałam rozciąć opakowanie.
Ogólnie katastrofa i nie polecam. Lepiej kupić Benzacne w aptece na pół ceny.

katastrofa

Wypatrzyłam ten żel na promocji (tak, tak, jestem maniaczką promocji), a ponieważ mam problematyczną cerę, więc nie wahałam się jakoś specjalnie długo. Zakup tego żelu to wielki błąd. Sporo czasu zajęło mi wyleczenie twarzy po tym "cudzie".

Zacznę może od wad:
- nie wyleczył żadnego wyprysku, wręcz pogorszył znacznie ich stan, miałam nawet wrażenie, że pojawiło się więcej niespodzianek
- wypryski stały się bardziej bolesne i widoczne
- po nałożeniu tworzy taką jakby klejącą powłoczkę - absolutnie nie nadaje się do stosowania pod makijaż
- cena, która jest absolutnie nieadekwatna do jakości i działania produktu,
- cera wokół syfków stawała się taka jakby napuchnięta, nabrzmiała

Plusy:
- ładne opakowanie
- zapach nie jest najgorszy

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: niecała połowa, reszta wylądowała w koszu

Jednak nie...

Plusy:
+ zapach
Minusy:
- cena - produkt kompletnie nie jest wart tych pieniędzy
- nie zwalcza niedoskonałości - NIE ROBI NIC!!!
- dziwnie się klei
- niewydajny

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Nie dla mnie

Spodobał mi się peeling Garniera więc kupiłam promocyjnie i żel i zawiódł mnie bardzo. Oprócz tego,że wypryski wciąż się pojawiały, śladów po nich nie wyleczyły to do tego: wszystkie wypryski jakie próbowałam wyleczyć zamieniały się w brzydkie ropniaki. Nie dało się z nimi nic zrobić, a po przetarciu peelingiem stawały się czerwonymi krostami. Nie ma mowy, nigdy więcej go nie kupię, jest chyba pierwszą rzecza,którą wyrzuciłam przed wykończeniem :((((((

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

oj nie...

bardzo lubię serię granier czysta skóra, więc byłam bardzo dobrej mysli, co do tego produktu, lecz zawiodłam się... jedna gwiazdka za to, że po wielokrotnym nakładaniu na widoczny zaskórnik w końcu trochę się zmniejsza, ale przy innych niedoskonałościach nie sprawdził się, dla mnie żadnego efektu ani wysuszającego, antybakteryjnego, żadnego! :(

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nie działa;(

Kosmetyk ten kosztuje prawie 20zł, a działanie jest żadne! Już taniej wyjzie przykładanie aloesu do buzi... Zel ten ma klejącą i ciągnącą się konsystencję, nakładałam go wytrwale kilka dni i efektu żadnego. Strata kasy! Kolejny produkt garniera=bubel... Nie mam już zaufania do tego typu kosmetyków (punktowych).

Używam tego produktu od: 1 rok temu

Porażka

Zdecydowane nie dla tego kosmetyku.

Od niedawna moja skóra przeszła rewolucję. Z suchej przeszłam w mieszaną ze skłonnością do przesuszania.Od czasu do czasu pojawi się na niej jakiś intruz :-)

Stosowałam żel punktowo, nie zauważyłam ŻADNEGO efektu do tego skóra mnie piekła,po zmyciu została a nieestetyczna wysuszona krostka a raczej nie krostka a skóra na niej,nie polecam !

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno nie skończone

PORAŻKA

Kosmetyk ma fatalną konystencję, to żel który \'przykleja\' się do skóry zamiast się wchłonąć. Jedyny plus to przyjemny zapach, kosmetyk nie robi absolutnie nic!!!!
NIE POLECAM!!!! to zwykła maź która nic nie robi i jest cholernie droga, kupiłam ten żel w wrześniu 2010(może ciut póżniej) i do tej pory nie zużyłam i nie zużyje, aplikator jest b., niepraktyczny(szeroki, ścięty na skos***jak przy błyszczyku) i zwykle wyciska sie za dużo kosmetyku(mimo ze robi się to ostrożnie)
jeszcze raz odradzam!!!

Używam tego produktu od: września 2010