KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 56% osób
    Anna0726
    30 października 2018 o 17:31
    Dobry
    Mam cerę mieszaną i zawsze wykańczam makijaż pudrem matującym. Preferuje właśnie pudry sypkie i teraz kończę moje pierwsze pakownie MAX FACTOR LOOSE POWDER. Puder jest dobrze zmielony. Na twarzy faktycznie jest niewidoczny, ładnie matowi i nie tworzy efektu maski. Po nałożeniu cera jest gładka i miękka. Puder dobrze współpracuje za równo z podkładami, kremami BB jak i bronzerem czy rozświetlaczem. W zasadzie byłby to produkt idealny gdyby tylko ten mat utrzymywał się cały dzień. U mnie w strefie T błyszczenie zaczyna się mniej więcej po 5/6 godzinach. Polecam również szukać go w promocji, bo mimo że jest dość wydajny to jego cena nie jest najniższa.

13 osób uznało tą opinię za pomocną
    Martka211
    8 września 2019 o 17:28
    Uwielbiam
    Jak każdy produkt tej marki puder cechuje znakomita jakość pod każdym względem. Jest mega wydajny mam go już kupę czasu i końca nie widać. Wystarczy ociupinka i twarz jest fajnie zmatowiona. Fajnie się wtapia ze skórą, wygląda to bardzo naturalnie a nie jak w przypadku innych marek że ma się efekt maski. Co ważne nie trzeba się poprawiać co chwila. Spokojnie można się cieszyć idealnym makijażem cały dzień. Na takim pudrze mi zależało bo zawsze mnie to wkurza jak co sekundę muszę sięgać do kosmetyczki żeby się poprawić bo znowu tłuste czoło, czy jakieś plamy. Masakra. Podoba mi się też jego opakowanie. Fajnie się z niego korzysta. Stosuję go bardzo długo i jestem z niego naprawdę mega zadowolona i wiem że zostanie ze mną napewno na bardzo długo. Warto w niego zainwestować by móc się cieszyć fajnym wręcz idealnym makijażem. Polecam !
    Zalety:
    • Buzia wygląda naturalnie, opakowanie, jest mega wydajny
    Wady:
    • Brak

11 osób uznało tą opinię za pomocną
    Kukurydza7
    27 sierpnia 2018 o 0:34
    Bardzo dobry!
    Użyłam kilka razy, na razie uwazam ze jest świetny. Typowy puder sypki, których ostatnia jestem fanka. Dobrze trzyma mat, ma ładne opakowanie, cena nie jest zbyt wysoka - jak dla mnie spełnia oczekiwania. Jedyna wada jest to, ze strasznie się rozsypuje. W gratisie dołączona jest siatka, która kładzie sie na puder, jednak żeby ja później wyciągnac trzeba się trochę nameczyc żeby nie zmarnowac zawartości. Mam kolor transparentny, jednak nie do końca jest ponieważ nadaje pomarańczowy odcień - dla niektórych może okazać się za ciemny.
    Zalety:
    • dobrze matuje
    • duzo dostepnych odcieni
    • cena
    Wady:
    • mocno sie rozsypuje sie
    • odcień transparentny nadaje pomarańczowy odcień
    Używa produktu od:2 tygodnie

6 osób uznało tą opinię za pomocną
    julka_1231
    13 stycznia 2024 o 13:05
    Całkiem dobry
    Na początku myślałam że znalazłam swój wymarzony puder. Jednak po ponad miesiącu użytkowania stał się bardzo wysuszający pod oczami. Przez pierwsze tygodnie użytkowania bardzo dobrze matowił skórę i często, nie używałam pod nim podkładu. Nakładałam go puszkiem do pudru i często robilam bakeing. Myślę że dla osób ze skórą normalną może się sprawdzić jednak nie polecam stosowania go w dużej ilości pod oczami. Bardzo nie sprawdziło mi się opakowanie często produkt wysypywal mi się.
    Zalety:
    • Bardzo matowe wykonczenie
    Wady:
    • Wysuszajacy
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

patrycja_pati_pati
    8 czerwca 2023 o 13:16
    Nawet dobry
    Mam to opakowanie od pół roku. Kupiłam okazyjnie w dobrej cenie Opakowanie ma bardzo dużą pojemność. Ładnie wykańcza makijaż. Nie zauważyłam żadnych wad.
    Zalety:
    • Pojemność
    • cena
    Kupił/a w:W serwisie aukcyjnym

Iga4444
    25 października 2022 o 22:17
    Ocena 4
    Max Factor X, Translucent, professional loose powder. Opakowanie ładne, ale nie praktyczne, puder przy otwieraniu , zamykaniu jest wszędzie. Fajnie, że w zestaw wchodzi puszek, chodź go nie używałam. Matowe wykończenie fajne, daje również efekt oświetlenia, który dla mnie jest troszkę zbyt mocny. Wydajność jak najbardziej na plus produktu. Kolor dość pomarańczowy, na lato tak, na zimę nie. Zapach ładny. Produkt kupiony na promocji i wtedy cena była adekwatna, regularna zbyt wysoka.

Palm_Leaf
    5 sierpnia 2022 o 20:22
    Fajny puder
    Bardzo fajny sypki puder, dajacy matowe wykończenie z odrobiną rozświetlenia. Jest bardzo wydajny, potrzeba niewiele produktu żeby pokryć całą twarz. Jest ciemniejszy niż można oczekiwać od transparentnego pudru, ale na mojej bladej cerze nie robił ciemnych plam, więc OK. Dla mnie idealny na zimę, w upalne dni był ciut za ciężki. Puszek dołączony do pudru był strasznie sztywny, więc używałam pędzla do nakładania produktu.
    Zalety:
    • Wydajny
    • Matowe wykończenie z efektem rozświetlenie
    Wady:
    • Puszek dołączony do pudru

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ilka1991
    27 lipca 2022 o 15:32
    Są plusy i minusy...
    Produkt sam w sobie bardzo fajny. Niestety dla mnie za pomarańczowy. Drugim minusem jest opakowania po prostu tragedia, puder jest wszędzie, wysypuje się. Gdyby nie robił się taki pomarańczowy na pewno kupiła bym ponownie ale niestety to było pierwsze i ostatnie opakowanie.

PaniSirek
    27 października 2021 o 0:07
    Zwykły puder
    Puder kupiłam, ponieważ używa go moja przyjaciółka i chwaliła. Cena nie duża bo ok 22 zł w jednej z drogerii internetowych. Dopasowuje się do koloru skóry jest w ładnym opakowaniu i nawet przy codziennym używaniu wystarczy na długo. Minusem jest dla mnie to, że zawsze przy otwieraniu się posypie. Wyrzuciłam już dawno tą dołączoną gąbeczkę, bo moim zdaniem nie nadawała się do nakładania.
    Zalety:
    • Opakowanie
    • Kolor

magda_kokos
    24 lutego 2021 o 12:32
    1 / 5
    bubel
    Max Factor jakby zatrzymał się w czasie. Puder pachnie jak sto lat temu, typowym zapachem, który kojarzy mi się z targiem i starszymi paniami oraz słabą jakością. Nie ma w sobie żadnych witamin ani wyciągów roślinnych Opakowanie jest przepaskudne i ta dołączona gąbeczka.... Działanie pudru idealnie wpasowuje się w zewnętrzny wygąd - wygląda byle jak. Do tego uważam, że cena jest nieadekwatna do tego produktu. raz sie skusiełam i nigdy więcej
    Zalety:
    • nie znam
    Wady:
    • wszystko
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Drogeria Hebe

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Monex
    24 lutego 2021 o 11:53
    Może być
    Puder jak puder. Tyle mogę się rozpisać. Kupiłam go zachęcona komentarzami, oraz zachwala niem przez koleżanki. Puder jest wydajny, dobrze spełnia swoją rolę. Myślę, że cena mogłaby być zdecydowanie niższa, ponieważ niczym szczególnym pyluder się nie wyróżnia.
    Zalety:
    • Opakowanie
    • Wydajność
    Wady:
    • Cena

2 osób uznało tą opinię za pomocną
  • 4 / 5
    Puder
    Sam produkt jest bardzo fajny i ładnie wygląda na twarzy, natomiast kolor jest bardzo ciemny i pomarańczowy więc bardzo jasne cery nie znajdą produktu dla siebie.

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    kliink
    3 lutego 2021 o 16:46
    Świetny zakup
    Ten puder to moje ostatnie odkrycie. Mam dosyć ciemny odcień skóry, nie jestem typowym 'bladziochem', więc puder do mnie pasuje idealnie, bo nie jest w pełni transparentny jak zapewnia nas producent. Dla niektórych będzie to wada, jednak dla mnie zdecydowany plus. Jest bardzo wydajny + duża ilość produktu. Twarz matuje pięknie na długi okres czasu, świetnie sprawdza się nawet na imprezach, gdzie makijaż łatwo znika. Polecam

RenataTestuje
    30 sierpnia 2020 o 22:05
    4 / 5
    Najbardziej wydajny puder wszech czasów
    Puder używam od kilku lat, opakowanie starcza mi średnio na rok używania praktycznie każdego dnia, jest naprawdę wydajny! Kolor transparenty ale wydaje mi się ze ostatnio nie spaja się tak świetnie z kolorem podkładu jak kiedyś :/ Nawet przy nałożeniu dużej ilości nie powoduje „ciastka” na twarzy, utrzymuje się na cerze cały dzień. Stosunek jakości do ceny jest bardzo zadowalający
    Zalety:
    • -Wydajność
    • -Zapach
    • -Długotrwałość
    Wady:
    • -Opakowanie
    • -Odcień

domkep
    23 sierpnia 2020 o 15:01
    Nie do każdej kosmetyczki
    Puder nie spełnił moich oczekiwań. Puder matuje owszem, ale przy okazji pozostawia na twarzy mączny pył, który podkreśla każdą niedoskonałość skóry. Puder ma kolor żółto-pomarańczowy, który po nałożeniu się nie utlenia i nie zmienia swojej barwy. Dodatkowo zapycha pory. Cena nie jest dość wysoka jak na jego właściwości.
    Kupił/a w:Drogeria Super-Pharm

Jagoda_BLUEBERRY
    11 sierpnia 2020 o 15:50
    Super wydajny puder
    Puder używam już od kilku lat i jestem zadowolona. Idealnie pasuje do mojej ciemniejszej cery, dobrze się rozprowadza, a efekty widać bardzo długo. Do nakładania używam pędzla, a nie załączonego aplikatora. Jedynym mankamentem jest to, że delikatnie przesypuje się przez umieszczoną wewnątrz nakładkę i przy otwieraniu może się delikatnie wysypać. Poza tym, spełnia moje wszystkie oczekiwania.
    Zalety:
    • - wydajny
    • - długotrwały efekt
    • - rozsądna cena
    Wady:
    • - opakowanie - łatwo można go wysypać

Noisycupcakealpaca
    2 sierpnia 2020 o 14:31
    2 / 5
    ciężki i ciemny
    Szczególnie nie polecam go bladym cerom. Puder ciemnieje na twarzy, tworzą się plamy, twarz jest pomarańczowa, a miałbyć transparentny. Kolejnym minusem jest pudełko. Nie wiem czy to kwestia dziurek, puszku które je przykrywa czy samego pudełka, ale puder przedostaje się ku górze gdy go nawet nieznacznie pochylimy i po otwarciu mamy wszystko uwalone od pudru.

Astrid777
    25 maja 2020 o 20:46
    5 / 5
    Jeden z lepszych kosmetyków
    Puder sypki nakładam na zrobiony makijaż po nałożeniu fluidu i pudru troszeczkę nakładając na pędzel i gotowe . Super efekt - twarz nie świeci się jest zmatowiona z pięknym wykończeniem . Dla mnie jest to prawdziwy hit . Używałam podobnych kosmetyków i żaden nie dawał takiego efektu WOW. Pudru jest dużo starczy napewno na bardzo długo . Polecam .
    Zalety:
    • Efekt
    • Wytrzymałość
    • Ilość kosmetyku
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Produkty podobne