IsaDora, Protecting Waterproof Mascara (Tusz wodoodporny pogrubiająco - wydłużający)

Pogrubia i wydłuża rzęsy. Wodoodporny. Błyskawicznie wysycha. Idealny w wilgotnym klimacie, w lecie, na plaży i dla osób uprawiających sport.
Delikatna, kremowa formuła - po nałożeniu tuszu rzęsy zachowują elastyczność. Odpowiedni dla wrażliwych oczu. Posiada antystatyczną szczoteczkę.
Zawiera pantenol, który nawilża i odżywia rzęsy.
Dostępny w dwóch kolorach: czarnym i granatowym.

Cena: 50zł / 12ml

Godzien wypróbowania!

Bardzo dobrze się rozprowadza-wygodna szczoteczka zarówno dla krótszych i jak i dłuższy włosków, nie skleja rzęs, kolor jest intensywny. Oczy wyglądają super- rzęsy są rozdzielone, długie i dość grube.

Rzeczywiście po upływie 5 miesiący zaczyna się obkruszać, ale do tej pory jest już na wykończeniu przy regularnym stosowaniu:)

Daję 4 *, bo może znajdę jeszcze lepszy :)

Używam tego produktu od: maj 2009

Porządny

Swojego czasu, to był jedyny wodoodporny tusz Isa Dory, który mogłam znaleźć.
Zalety:
- mega wodoodporny, nie osypuje się
- łatwo zmywalny dwufazowymy płynami
- ciekawe kolory, używałam dark blue, super przy niebieskich oczach
- codzienna maskara
- nie skleja rzęs
- nie niszczy rzęs
Wady:
- jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego: trochę pogrubia, trochę wydłuża.
- długo schnie, nie wolno gwałtownie mrugać przez minutę
- dłużej nakłada się go niż inne tusze
- szczoteczka jest bardzo porządna, dlatego jestem trochę zdziwiona, że tak mało maluje.

Niby wszystko w porządku, ale za dużo czasu zabiera mi umalowanie rzęs, więc wypróbuję koleje Isa Dory.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

całkiem OK

Kupiłam go z musu, bo w drogerii nie było akurat tego, który zawsze używam. Jestem w miarę zadowolona: na pewno jest wodoodporny- preparatem do demakijażu wodoodpornego zmywa się dobrze. Nie skleja rzęs i nie zostawia na nich grubej, nienaturalnej warstwy tuszu.
Nie zauważyłam specjalnie wydłużających "skłonności" tego produktu. Raczej zostawia na rzęsach w miarę naturalny look.
Ale, żeby w ogóle uzyskać jakiś efekt to trzeba poświęcić chwilę czasu- szczoteczka może i rozdziela rzęsy, ale nie pokrywa ich całkowicie przy jednym/dwóch pociągnięciach. W porównaniu to tuszów LOreala, to nakłada się go dłużej.

baaaardzo dobry

Firmę Isadora cenię sobie za delikatność produktów oraz atesty kliniczne- dla alergików istny raj :)
Posiadam maskarę nr 03 black brown- idealna na codzień. Szczoteczka gęsta umożliwia doskonałe wymodelowanie rzęs < daje średnie pogrubienie>,rzęsy są miękkie, jest rzeczywiście wodoodporna- mogę na niej zawsze polegać:) Opakowanie estetyczne, pojemność duża- 12ml.

Zwolenniczki wampiego looku nie będą z niej zadowolone;) pozostałym lubiącym ładny a nie wyzywający makijaż polecam :)

Używam tego produktu od: 4miesięcy

mieszane uczucia

Do dzisiaj nie mam pojecia czemu poleciła mi go wizażystka, jest bardzo średni. Fakt, ze wodoodporny, ale to jednka za mało. Rzęsy wyglądają po nałozeniu naturalnie, troche lepiej niz bez tuszu, wielki minus za spore problemy z jego zmyciem, jeszcze nastepnego dnia musialam ponownie wykonywac demakijaz oczu, a nie była to kwestia płynu do demakijazu, bo wypróbowałam przy tym tuszu rózne...

Używam tego produktu od:4 miesiecy

Nie warto

Mam gęste rzęsy i większośc tuszów je skleja lub szczoteczka niewystarczająco rozdziela.
Kupiłam więc ze względu na kształt szczoteczki i tu sie nie pomyliłam - jest idealna, równimiernie nakłada sie nią tusz na rzęsy, nie ma grudek, nie skleja.
Efekt bardzo naturlany, nie pogrubia ani nie wydłuża, tylko naturalnie podkreśla, rzęsy są rozdzielone, miękkie. Nie podrażnia wrażliwych oczu. Zmywa sie stosunkowo łatwo płynem do woododpornego makijażu ( np. Ziaja), ale zwykłym mleczkeim sie nie zmyje.

OSYPUJE SIE :( niestety po 5 godzinach widoczne podkówki, nie wspomnając nawet, że w pomieszczeniach gdzie jest ciepło i wilgotno - podkówki zagwarantowane natychmiastowo.

Nie polecam, poniważ zadne z obietnic producenta się nie sprawdziły :(

To ma być tusz??

Totalna pomyłka. Mimo iż wygląd szczoteczki może sugerować niesamowite efekty to tak naprawdę nie znajduję w tym tuszu żadnej cechy na plus. Po pierwsze samo nałożenie graniczy z cudem, myślę że to wina i szczoteczki i zbyt lekkiej i rzadkiej konsystencji tuszu. Jak już się człowiek namorduje i nałoży - to w zasadzie nie ma żadnego efektu - rzęsy wyglądają tak samo, jak przed pomalowaniem. Tusz się kruszy i osypuje, a zmycie go, to prawdziwa walka. Próbowałam różnych płynów do demakijażu, ale jest nieusuwalny i nawet po baaardzo dokładnym czyszczeniu 7 specyfikami rano tworzy cudowną czarną obwódkę pod oczami.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1

Rewelacja !!!!!!!

Jeżeli chodzi o tusz do rzęs to jestem bardzo wybredna wiec już zaczynałam wątpić w to ze kiedykolwiek znajde tusz który spełni moje wszystkie oczekiwania aż tu nagle miła niespodzianka :) tusz IsaDora, Protecting Waterproof Mascara jest najlepszym tuszem jaki kiedykolwiek używałam !!! spośród marki Rimmel, Astor, Meybelline, Landcome, LOreal moge szczerze napisać ze jest to najlepszy tusz :) za jego pomocą można stworzyć rzęsy na każdą okazje od naturalnych po bardzo wyraziste. Tusz ten:
-juz od pierwszego pociągnięcia wydłuża
- pogrubia sprawiając optycznie ze rzęs jest wiecej
-nie robi takich odstających w różne strony "nóżek" na końcach rzęs
nie kruszy sie i nie rozmazuje nawet po nałożeniu kilku warstw
- i co najważniejsze jest naprawde wodoodporny i najlepiej sie go zmywa tonikiem dwufazowym z zjai za 6 zł :)
Dlatego gorąco go polecam zarówno dla dziewczyn które lubią naturalny wygląd jak i dla tych które lubią mocno podkreślić oko :)
A na komentarze ze ten tusz nic nie daje i ze nic go nie widac moge napisać ze poprostu trzeba nauczyć sie nim malować a naprawde zdziała cuda :)

Kolor na TAK reszta na NIE

Piekny odcien turkusowej zieleni nr 06 Splash turquoise ale bez bazy to marny efekt daje na rzesach,tusz sam w sobie praktycznie nie robi NIC.Jest jedynie wodoodporny zgodnie z opisem producenta,reszta to bajka.Nie ma mowy o pogrubieniu czy wydluzeniu.Sytuacje ratuje kolor,ktory naprawde okazal sie takim jakiego szukalam-jednak obawiam sie,ze to limitowanka wiec nie bede miala okazji skusic sie ponownie.A moze to i lepiej.

Na plus moge dodac,ze tusz sie nie osypuje,nie kruszy,rzesy sa miekkie i nie skleja ich,dosc dobrze mozna wyczesac je szczoteczka.Nie podraznia oczu i pomimo,ze jest wodoodporny to latwo go zmyc.

Używam tego produktu od:3/4 m-ce
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-szego

tragedia!

Jest to z całą pewnością najgorszy tusz jakiego przyszło mi w życiu używać! Nawet kiedy miałam niskie loty finansowe i kupowałam tusze za 15 zł, były lepsze niż ten. Kupiłam go, gdyż pani w drogerii bardzo go zachwalała (widać zalegał jej w magazynie).
Nie pogrubia ani nie wydłuża. Praktycznie ledwo go widać. Umalowanie nim dobrze rzęs graniczy z cudem - bardzo gęsta szczoteczka w ogóle nie czesze. Jedna tylko prawda w opisie - jest wodoodporny, i to jeszcze jak!!!. W trakcie zmywania makijażu zaczynasz wyglądać jak panda. Likwidacja go z powiek jest jak droga przez mękę. Tylko najlepsze mleczka dają sobie z nim radę.
Jednym słowem nie polecam tego tuszu nikomu. Sama użyłam go tylko kilka razy i wylądował w szufladzie. To najgorzej wydane 50 zł w moim życiu!!!

Używam tego produktu od:tylko kilka razy
Ilość zużytych opakowań:trochę jednego

Generalnie polecam

To juz mój drugi taki tusz. Zamiast się rozpisywac przejdę do konkretów:

Plusy :

Primo- wodoodporny ze nie wiem co...ale nie jest to farba olejna, na pocieszenie powiem, da sie zmyc( polecam płyny dwufazowe np. Loreal, schodzi bez problemu). Co do wodoodpornosci to mi to absolutnie pasuje, lubię tusze na każdą " misję"
Drugie primo- szczoteczka... bardzo dobra, nie daje co prawda teatralnego efektu, ale ładnie podkresla rzesy.
Trzecie primo- wierze w ten p..cos tam co odzywaia..Moje rzeski nie lubia chemii..i po uzywaniu przez jakis czas innych tuszów poprostu wyadały
Minusy:

Primo- na opakowaniu mial napisane " podkrecajacy"...no jakos nie zauwazylam...zalotka niezbędna
Drugie primo- ten sam tusz ktory kupilam niedawno w Douglasie...jak by nieco mnie podraznial..raz mnie podraznia raz nie...Przy pierwsyzm opakowaniu nie mialam zadnych problemów

Napisalam,z enei wiem czy go znow kupie ..nie mam problemy z"wiernoscia"..juz dizs skusiłam sie naMax FactoraLash Lift wodoodporny. Mam nadzieje,z epo nim nic minie wypadnie:)

Używam tego produktu od:prawie roku

beznadziejny

Wypróbowałam już bardzo wiele tuszy ale ten jest zdecydowanie najgorszy.
1 - strasznie skleja rzęsy
2 - długo schnie, zanim wyschnie upaćka powieki
3 - wogóle nie wydłuża

Pomęczyłam się z nim kilka razy. Próbowałam go nawet nakładać szczoteczką od innego tuszu, ale efekt był żaden. Wyrzuciłam go w końcu - 50 zł wyrzucone do kosza.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: odrobina 1-go