Inglot, Sphere p - baza pod makijaż w żelu

Inglot, Sphere p - baza pod makijaż w żelu

Baza do makijażu matująca, redukująca przetłuszczanie, ułatwiająca aplikację oraz optycznie wygładzająca zmarszczki.

Cena: 22zł/ 15ml

zwykla baza

Znam kilka baz pod podklad, ta nie wyroznia sie niczym szczegolnym, jest porownywalna do daxa chociazby. ladnie wygladza, ale nie matuje mojej cery, ani nie przedluza trwalosci makijazu.

nie bardzo

Niestety, rewelacji ta Baza nie czyni. Po nałożeniu jej na twarz, mam wrażenie, że nałożyłam jej za dużo - mimo że staram nakładać się ją dość oszczędnie. Trochę przedłuża trwałość makijażu, ale nie przesadnie - być może to efekt Placebo;)
Była to moja pierwsza baza, nie zachwyciła mnie niczym - kiepsko było ją rozsmarować, pod koniec opakowania wydostanie jej z tubki granicyzło z cudem i ogólnego szału nie ma.

Używam tego produktu od: cztery miesiące

calkiem dobra ale...

Plusy:
+ super wydajna!!
+ jesli uzyje sie na nia dobre kosmetyki to trzyma caly dzien zarowno puder jak i cienie do powiek
+ bezzapachowa

Minusy:
- jesli nie uzywa sie kosmetykow z tzw. gornej polki to baza sobie nie radzi. Po uzyciu na nia taniego pudru lub tanich cieni, juz po godzinie wszystko splywa.
- ma dziwna kleista konsystencje i wprawdzie wystarczy ociupinka do uzycia ale zawsze mam wrazenie za wycisnelo mi sie za duzo i skora sie tak jakby klei.

Ogolnie polecam bo nie znalazlam na razie zadnej lepszej bazy a za tak smieszna cene (20zl) jest swietna i lepsza niz Artdeco ktore kosztuje 80zl.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

sredniawka

hmmmm dobrze współgra z fluidem Inglota ale z innymi raczej nie bardzo:( mam tłusta cere i nei czuję matu, śmierdzi jak dla mnie i ten zel jest wydajna ale i droga, nie ejst zła ale nie ejst tez rewelacyjna

Używam tego produktu od:roku

nie nie nie

Ani nie matuje, ani nie przedłuża trwałości makijażu, ani nie wyrównuje karnacji. Może minimalnie wygładza i łatwiej jest nałożyć podkład, ale i to nie każdy - robiłam do niej podejścia z różnymi fluidami i niektóre po prostu "mazały" się po twarzy. W dodatku nie wiadomo ile jej nakładać: w jakimś magazynie czytałam, że minimalną ilość, a kolei Pani w Inglocie przy wykonywaniu makijażu wysmarowała mi twarz wielką ilością bazy i miałam wrazenie, ze mam maske na twarzy. Spróbuję jeszcze użyć jej jako bazy pod cienie albo pod korektor pod oczy, ale na razie dla mnie kupno tej bazy to wyrzucenie pieniedzy w błoto.

Używam tego produktu od:sporadycznie od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: nie mogę zmęczyć jednego

W sumie polecam :)

Wydajny, szybki do nałożenia, średni utrzymuje podkład ale nie jest źle - do delikatnego dziennego makijazu super! Ostrzegam, że jezeli raz sie uzyje bazy to juz zostanie w wyposażeniu kosmetyczki na zawsze...!!! Ułatwia nakładanie podkładu i makijaz utrzymuje sie dłużej na buzi! Nie powoduje wyprysków czy jakichkolwiek zmian na buzi! Myśle, ze go kupie ponownie, nie jest drogi. Polecam

Używam tego produktu od:roku

no niezbyt

Nie matuje, ale za to wygładza i dzięki temu łatwiej nałożyć podkład. Mało wydajna, i chyba lepiej przed makijażem użyć po prostu kremu nawilżającego, a poza wygładzeniem przynajmniej nawilży.

Używam tego produktu od: paru tygodni
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze ;)

Świetna

Super rozprowadza się na buzi, super wygładza, twarz po jej nałożeniu jest matowa i jedwabista w dotyku. Jedyny minus to cena względem pojemności, ale cóż, są droższe i moim zdaniem warto. Makijaż świetnie się trzyma.

beznadziejna

Wczoraj wkurzyłam sie na te baze i wylądowała w śmietniku.
Robiłam pare podejśc do tego kosmetyku i za każdym razem byłam rozczarowana.
Nie matuje,
nie utrwala,
nie wygładza.
Jedyne co robi to ułatwia rozsmarowywanie kosmetyku na buzi, jednakże nie jest to wystarczające dla lepszej oceny.
Nie polecam zakupu bo to strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: paru miesięcy sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: zaledwie 1/3 opakowania

Cieszę się, że ją kupiłam :-)

Super :-)

Ja używam tylko jako bazę pod cienie.
Jakoś po Wigilii kupiłam sobie sypkie cienie (zawsze używałam tylko w kamieniu).
No więc odkąd używałam sypkich cieni, zawsze miałam pod nimi bazę.
Ale wczoraj tak się spieszyłam, że nie użyłam tej bazy...
i co? Przychodzę do domu i już w ogóle nie widać, że byłam umalowana!!
Cienie nie mają koloru, nie błyszczą się i się zrolowały w zagłębieniach powieki :/
Nigdy nie miałam tego problemu gdy stosowałam tę bazę, zawsze wytrzymywały cały dzień, i były cały czas ślicznie błyszczące...

Także z czystym sumieniem polecam ten żel.
Ja mam teraz opakowanie 10 ml. (kupiłam za 19 zł), ale następny raz kupię sobie to z 30 ml (36 zł).

Używam tego produktu od: 2,5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: odrobinka z pierwszego (wydajna!!!!)

to nie to

Generalnie kupilam z mysla o przedluzeniu trwalosci cieni do powiek, ale ze zblizal sie sylwester to mnie zmobilizowalo do kupna. Mam baze juz w nowym opakowaniu 10ml. Jako baza pod cienie niebardzo przedluza ich trwalosc, gora 2 godziny i to przy tych lepszych cieniach. Jesli sie nalozy za duzo, lub nie odczeka chwilke to cienie wchodza w zaglebienia powiek juz przy nakladaniu.
Jako baza pod makijarz jest jeszcze gorsza!! Tak jak po kazdej bazie twarz jest mieka w dotyku i podklad sie dobrze rozprowadza(chociaz i bez niej nie mam problemow). Niestety nie spelnia podstawowej funkcji czyli nie matuje!!!!!! Trwalosc makijarzu byla taka jakbym jej nie nalozyla i w dodatku pozniej mialam wrazenie ze mam szersze pory niz zwykle:/
Podsumowujac nie polecam szkoda kasy skoncze ja i poszukam czegos lepszego.

Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete

Wydajny

Używam tego produktu od:1 mies.