AA, Young, Antybakteryjny żel do mycia twarzy

AA, Young, Antybakteryjny żel do mycia twarzy

Kategoria
Marka

Żel oczyszcza i odblokowuje pory oraz dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry. Wyciąg z jeżówki purpurowej oraz Salithymol Complex działają przeciwbakteryjnie oraz przyspieszają ustępowanie zmian trądzikowych. Alantoina i d-pantenol zmniejszają podrażnienia i zaczerwienienia. Żel pozostawia skórę matową i idealnie czystą.

Niezły.

Miałam jedno opakowanie jakiś czas temu i był niezły. Oczyszczał, nie podrażniał, w zasadzie nie ustępował niczym żelom droższych firm. Bez reakcji alergicznej, to też ważne :)

Używam tego produktu od: rok temu

Kiedyś używałam tego żelu i podobał mi się. Miał śliczny zapach i bardzo dobrze się pienił, ale nie zaliczałabym tego jako plus, bo to chyba oznacza, że nie był specjalnie delikatny. Naprawdę delikatnie oczyszczał cerę i pozostawiał uczucie świeżości. Żel baardzo przyjemny w użytkowaniu, mój ulubiony. Najważniejsze, że nie podrażniał. Niestety już od dawna nigdzie go nie widziałam, myślę, że go wycofali i bardzo żałuję, ale jak go znajdę, na pewno kupię.

Używam tego produktu od: dawno

Nie podrażnia, myje, pieni się

Bardzo dobry, standardowy żel myjący; od czasu d czasu zmywam nim również makijaż oczu, kiedy po prostu nie chcie mi się sięgać po inny produkt....to nie jest najlepszy pomysł, bo ten żel trochę wysusza. Ale nie piecze i nie powoduje żadnej alergicznej reakcji.
Jest przeciętnie wydajny; kupiłam go podczas promocji, kiedy kosztował niewiele ponad 10 zł więc nie przeszkadza mi to.
Nie używam go regularnie, więc ni emogę wiele powiedzieć o długotrwałych efektach. Jak dla mnie skuteczny, skoncentrowaly żel, lekko wysuszający; nie bardziej niż inne. Skutecznie oczyszcza i daje poczucie czystej skóry, przyjemnie pachnie.

OK!

Chyba najlepszy ze wszystkich drogeryjnych żeli przeznaczonych dla tego typu cery.
Nie podrażnia, jest delikatny, nie wysusza dramatycznie, dobrze zmywa makijaż i zanieczyszczenia po całym dniu, a gojenie się syfków jest przyspieszone [sam żel by ich nie zaleczył]. Dodatkowo ma fajny oryginalny zapach i jest wydajny.

Jednak po skończeniu tubki będę szukała czegoś bez SLSów na przodzie ;)

zbyt delikatny

jest delikatny i nie nadaje sie do tradzikowej skóry bo po prostu nie działa. jest za delikatny. nie szkodzi ale tez nie widac działania antybakteryjnego czy matujacego.
jest tez zupełnie niewydajny.

Używam tego produktu od:miesiąc

mój KWC!

Mam cerę mieszaną, i ten kosmetyk jest dla takiej idealny. Żadne antybiotyki ani inne żele nie poradziły sobie z moim trądzikiem, zadziałał dopiero ten ! (a wypróbowałam większość marek dostępnych w sklepach). Cena niewysoka, jest trochę mało wydajny ale mogę mu to wybaczyć za te cuda które zdziałał z moją skórą!!

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: duużo

Super:)

Nie byłam przekonana na początku do tego kosmetyku, ale zaryzykowałam i opłaciło się! Skóra jest idealnie oczyszczona, świeża i pachnąca:) Łatwo radzi sobie także z makijażem. Nie podrażnia.Używam tego produktu od: miesiąca

Przeciętny

Taki sobie. Nie zauważyłam szczególnego działania - pieni się, myje, ale jakiegoś rewelacyjnego wpływu na moją skórę to on nie ma. Nie ma uczucia ściągnięcia po użyciu.

Używam tego produktu od:miesiąca

kiepski

przede wszystkim jest identyczna wersja dla facetów w granatowym opakowaniu, ten sam męskizapach O_O,

fajnie sie pieni i to tyle

żadnych efektów, nie oczyszcza
ale dość wydajny
używam tego produktu od: 2 misciace

okej

Żel ładnie pachnie, oczyszcza, lecz trochę nie radzi sobie ze zmyciem tuszu do rzęs. Wypryski po nim są mniejsze, ale nie znikają zupełnie. Wągry jak był tak i są. W każdym razie nie szkodzi.

Używam tego produktu od:miesiąca?
Ilość zużytych opakowań:1, w trakcie drugiego

z odwrotnym skutkiem

Na początku był fajny - skóra gładka, oczyszczona - ok. Ale potem dostałam wysypu pryszczy na calutkiej twarzy - i to nie białych cyst, ale wielkich, czerwonych wyprysków! Poza tym skóra po przespanej nocy kleiła się jak superglue. Nie polecam!

Używam tego produktu od:nie pamiętam

dla mnie super

Mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków. Odkąd używam tego żelu do mycia twarzy cera stała się ładniejsza, a używam go już baaardzo długo i nie narzekam. Na moją skórę działa bardzo dobrze, łagodzi, fajnie oczyszcza, nie wysusza, działa antybakteryjnie.
Jak narazie nie zamierzam zamieniać go na inny :)

Używam tego produktu od: baaardzo dawna :)
Ilość zużytych opakowań: dużo :)