L'Oreal Paris, Body Expertise, Hydrafresh (Mleczko do ciala w sprayu)

L'Oreal Paris, Body Expertise, Hydrafresh (Mleczko do ciala w sprayu)

Świetnie odświeża skóra, mocno nawilża (mam wrażenie że nawet lepiej niż balsam z tej samej serii), niezastąpiony w upały, kiedy drażni tłusta warstwa balsamu. Błyskawicznie się wchłania.

Skład: Water, Cyclohexasiloxane, Glycerin, Isocetyl Stearate, Petrolatum, Sucrose, Tristearate, Polysorbate-61, Tocopheryl Acetate, Disodium Stearoyl Glutamate, Stearic Acid, Ascorbyl Glucoside, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium EDTA, Panthenol, Sodium Citrate, BHT, Sodium Hydroxide, Methylparaben, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Fragrance, FIL B5906/2

Cena: ok. 35 zł

Połowa na podłodze :(

Używałam go kilka lat temu i uważam że spray to wielka pomyłka, bo połowa ląduje na podłodze. Trzeba psikac na dłoń i wcierać, dozownik czasami sie zacina. Samo mleczko o dość przyjemnym zapachu, działa średnio, bardziej odswieża niź nawilża i tak tzeba użyć po nim balsamu by nawodnic sucha skórę. Fresh tak, ale Hydra to już nie, przynjamniej w moim przypadku.

landrynkowy zapach

Fajniutki,świezutki słodziutki.
Jednym słowem apeytyczny kosmetyk.
Samo używanie to ogromna przyjemność.
Uwielbiam i polecam.
Ma same atuty.
Skóra mieciusi, nie klei sie.
Ach... można by tak bez końca:)

Używam tego produktu od: 3lat

Super mleczko w sprayu

Mleczko idealne na lato.Przyjemnie nawilżało .Bardzo ładnie pachniało.Bardzo dobrze i szybko się wchłaniało.Fajne w użyciu.Idealny do skóry normalnej po opalaniu.

Używam tego produktu od:5 lat temu

balsamowy KWC

Świetne mleczko w sprayu, nawilża wspaniale, tyle ile potrzebuję, nie wyskakuje mi po nim chmara pryszczy, co w przypadku mazideł do ciała jest u mnie normą. Ma śliczny, delikatny zapach, który szybko się ulatnia, więc nie przeszkadza w żaden sposób, a jednocześnie jest wyczuwalny, kiedy przyłoży się/ktoś ;-) nos do ciała. Aplikacja trwa parę sekund!!! Delikatna mgiełka rozpyla się na ciele i natychmiast wchłania!!! Poza tym mleczko jest bardzo wydajne – stosuję je codziennie i wystarcza mi na pół roku!!! No i cena oraz pojemność przy tej jakości i komforcie użytkowania, eh... wspaniały. Polecam! Mój balsam wszechczasów!

fantastyczne!

Rewelacja.Tak lekkie, a tak skuteczne.Świetnie pielęgnuje skórę-jest miła w dotyku, gładziutka i dobrze nawilżona.Przy tym zupełnie się nie klei,momentalnie wsiąka, jest wygodne w użyciu i wręcz bosko pachnie.Totalny ideał na lato.Ja akurat używam go teraz, w środku zimy, bo dostałam egzemplarz z upływającym z końcem lutego terminem ważności, ale i tak nie narzekam.Skóra wymaga więcej zimą, ale to mleczko daje radę całkiem nieźle i moja skóra jest w super stanie.Fakt faktem- nigdy nie miałam hiper suchej skóry.Dla mnie to doskonałość, bo łączy w sobie skuteczność z komfortem używania, a to bardzo wiele.Używam go z wielką przyjemnością, a skóra mi się odwdzięcza wspaniałą kondycją.Czego chcieć więcej? :).

super

Kupiłam to mleczko na wyprzedarzy w dorgerii za 14 złotych. Jest fantastyczne. Lekka konsystencja a efekt nawilżenia skóy jak po treściwym balsamie. Pięknie pachnie i dyskretna (odświeżająca) nutka cytrusów długo utrzymuje się na skórze. Błyskawicznie się wchłania! Nie klei się. Wada - jest niewydajne. Szkoda, ze L'Oreal wycofuje je z rynku ,usze się przejść po sklepach i zrobić zapasy.

Fajna zabawka;)

Nie miałam wcześniej tego typu preparatów w spray'u,ale nawet nie mam ochoty szukać innych.To mleczko jest super-"wypsikuje" :P cieniutką,lekką warstwę,która doskonale się rozprowadza i szybko wchłania.Bajer:)

super,super

swietnie sie wchlania,dzieki temu mozna od razu zlozyc ubranie.skora jest dobrze nawilzona ,miekka ,przyjemna.to moj trzeci z kolei balsam w spraju ,ale zdecydowanie najlepszy.szukam wady,ale nie znajduje.

doskonałe!

Świetne, zwłaszcza letem, gdy każda tłustawa powłoka na ciele jest nie do zniesienia.Szybko się wchłania, nawilża, jest bardzo wygodne, poręczne.Doskonałe!

Doskonały

Uwielbiam to mleczko, bardzo lekkie, ale nawilża doskonale i efekt zostaje na długo. Wydajny i nie mogę się z nim rozstać.

jest taki, jak lubię

Nie pozostawia tłustej powłoki, idealnie sie wchłania, przyjemnie pachnie. Czuć,że skóra jest nawilżona.

fajne

W sam raz na lato. Nie pozostawia takiej tłustej warstwy, która rozpływa się w upale. Fajnie, orzeźwiająco pachnie. Nieźle nawilża, ale Nutrilift jewdnak dużo lepiej radzi sobie z przesuszoną skórą.