L'Oreal Paris, Elseve Expansyl, Szampon ujędrniający Volume Non-Stop

L'Oreal Paris, Elseve Expansyl, Szampon ujędrniający Volume Non-Stop

Szampon ujędrniający przeznaczony jest dla włosów cienkich, płaskich i bez objętości, gwarantując włosom długotrwałą objętość, utrzymującą się aż do 18 godzin. Włosy są uniesione od nasady, a fryzura powiększona i zachowująca kształt przez cały dzień. Opatentowany system Expansyl zapewnia efekt "podpórki", aby podtrzymac włos od samej nasady.
Szampon opracowano specjalnie, aby uwzględnić potrzeby włókna włosa, dlatego moze być stosowany dowolnie często.

Skład: aqua, sodium laureth sulfatem disodium cocoamphodiacetate, codium chloride, glycol distearate, sodium laureth-8sulfate, cocamide MIPA, codium loeth sulfate, hydroxypropyl guar hydroxypropylprimonium chloride, sodium methylparaben, MDMD hydantoin, magnesium laureth-8 sulfate, magnesium oleth sulfate, polyquaternium-30, carbomer, potato starch modified, methylparaben, hexylene glycol, zapach. Cl8938/l

Cena: 8 zł / 250 ml

Na pewno lepszy niż nowa wersja

Opinie na temat tego szamponu są bardzo zróżnicowane, ja należę do tych zadowolonych. Szampon rzeczywiście spełnia oczekiwania :)

Plusy:
+ ujędrnia i dodaje objętości
+ zmiękcza włosy
+ nie wysusza! (to ważne przy szamponach do objętości)
+ pięknie pachnie

Minusy:
- cena
- troszkę elektryzuje i plącze włosy, ujęłam za to pół gwiazdki

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 400ml i 1 200l

średni szampon. chyba jak każdy z serii elseve

Używałam szamponu przez około miesiąc - półtora. Szampon, jak każdy tej firmy, dobrze się pieni, jest wydajny i ładnie pachnie.

Właściwie nie wiem czego oczekiwałam po "ujędrnieniu włosów" (co za absurd!), no ale... Włosy nie były specjalnie jakoś bujniejsze. Ich puszystość to efekt raczej spuszenia niż podniesienia u nasady (jak mówi producent w reklamie...).
Wysuszenie, po dłuższym użytkowaniu matowość - to uzyskałam używając tego szamponu.

Szampon kiepski. Nie polecam.

Używam tego produktu od: przez około miesiąc do półtora
Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Bardzo fajny

Bardzo fajny szampon.Dobrze nawilża, chroni włosy przed szkodliwymi czynnikami, dobrze myje, nie podrażnia, nie przesusza, nadaje piękny połysk i blask.
Jeden z puli szamponów, do których zawsze wracam.
Maja tylko jedna wadę, na bardzo duże mrozy się dla mnie nie nadaja, bo moje włosy lubią się elektryzować, a one sobie z tym do końca nie radzą.

Tylko mały minusik, bo nie zauważyłam tego efektu "Volume", ale cóż, jakoś to przebolałam.

Właściwie wszystkie Elseve do włosów w kiepskim stanie działają podobnie, więc wszystkie kocham:)

Używam tego produktu od: kilku lat

świetny!!!

Idealny szampon do cienkich włosów. Nie przetłuszcza ich, łatwo się po nim rozczesują, ładnie pachnie i dobrze się pieni. Naprawdę nadaje im objętość. Włosy po nim są uniesione od nasady. Jeden z lepszych szamponów jakich używałam.

Ilość zużytych opakowań: dużo

uwielbiany

KUPIŁABYM gdybym gdziekolwiek mogła dostać... po prostu uwielbiałam ten szampon... włosy były jakby pogrubione, gęstsze, jakby każdy oddzielnie był otoczony jakąś delikatną powłoczką która nadawała całej fryzurze objętości na kilka dobrych godzin... ale oczywiście co dobre, trzeba było wycofać ;/ Tej fioletowej wersji nie widziałam od kilku lat nigdzie ;/

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

taki sobie...

spodziewalam sie czego lepszego po tym szamponie jednak troche sie zawiodlam ;/ szampon dobrze oczyszcza wlosy, ma ladny zapach, nie za gesta nie za zadka konsystencja w miare wydajny, wlosy po nim sa sypkie jednak nie daje specjalnie objetosci, raczej tak odrobine je unosi ;)
nie jest to zly szampon, ktory ma dodawac objetosci ale ze lubie stosowac rozne kosmetyki to wyprobuje ta wersje z kolagenem ;)

Używam tego produktu od: 3miesiecy

Na piątkę z plusem !

Naprawdę rewelacyjny szampon !
W zasadzie nie zaobserwowalam minusów.
Lubię jego konsystencję, uwielbiam miły , delikatny zapach, specyficzny dla tej gamy.
Na moich ( półdługich i dość ciężkich i gestych ) wlosach efekt jest bardzo widoczny, objętość znacznie większa, włosy uniesione.
Nie umiem powiedziec, czy efekt długo się utrzymuje, ponieważ myję włosy codziennie rano, natomiast na pewno do wieczora jest super ( czyli ponad 12 h ).

Zaznaczam, ze nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ wydaje mi się, ze ta gama jest ( niestety : ( ) wycofywana i od jakiegos czasu nie mogę jej znaleźć w drogerii :( Mam nadzieję, ze się mylę ;)

przereklamowany

Oczekiwałam zwiększenia objętości ,chociażby optycznie, tymczasem moje cienkie włosy po tym szamponie stały się jeszcze bardziej płaskie, straciły blask i zrobiły się nieprzyjemne w dotyku.kolejny produkt z L\'Oreala, który mnie rozczarował.Teraz muszę regenerować swoje włosy zabiegami u fryzjera.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe opakowanie

Taki sobie

Nie wysuszał mi skóry głowy a używałam go wtedy do częstego mycia. Włosy były miłe w dotyku i dobrze się układały. Obiecywanej zwiększonej objętości włosów jednak nie zauważyłam i za to odejmuję gwiazdki.

Używałam tego produktu: 2 lata temu

byle co

nie ma mowy o obiecanej objętości, tym bardziej przez 18 godzin! Włosy są obciążone i oklapnięte. Podpórki-nie zły chwyt. Producent znów się nie spisał!Używam tego produktu od:2 mies

Może być

Moim zdaniem, szampon ten nie należy do najgorszych ma piękny zapach włosy są puszyste.
Ale ma też parę wad. Między innymi włosy są bardzo napuszone(każdy w inną stronę). Szampon ten również bardzo wysuszył mi włosy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Zabójczy :D

Mam włosy cienkie ,oklapnięte i przetłuszczające się ,a ten szampon to dla mnie zbawienie. Odbija je od nasady , włosy są puszyste ,lekkie ,zwiewne i optycznie jest ich więcej. Wystarczy kropelka na łapkę rozcieńczam ją (bo tak to mogła by troszkę obciążać) i daje na włosy ,a ona się niesamowicie pieni i tylko tyle wystarczy by pokryć tym całe półdługie włosy.

Polecam! :)

Używam tego produktu od:miesiąca